Partits 14-15 de desembre | FC Martinenc
skip to Main Content
PARTITS COM A LOCAL
14/12/2019 09:00 MINI B MASCULÍ BASQUET ATENEU MONTSERRAT  C.T. MINI MASC.
14/12/2019 09:00 ESCOBOL VEDRUNA GRÀCIA ESCOLETA PRE-MINI MIXTE E.
14/12/2019 09:00 MINI B FEMENÍ MANYANET SANT ANDREU 09 C.T. MINI FEM.
14/12/2019 10:15 CADET A MASCULÍ C.B. SANTA COLOMA C.T. CADET MASC. PROMOCIO
14/12/2019 10:15 MINI A FEMENÍ CENTRE CATÒLIC L’H C.T. MINI FEM.
14/12/2019 10:15 JÚNIOR FEMENÍ 2002 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A
14/12/2019 11:45 CADET A FEMENÍ C.B. VILASSAR DE MAR VERD C.C. CADET FEMENI 1R. ANY
14/12/2019 16:00 SÈNIOR B MACULÍ MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.
14/12/2019 18:00 SÈNIOR A MASCULÍ SESE A LLIGA EBA
14/12/2019 19:30 F.C. MARTINENC BÀSQUET C A.E. STUCOM TECNOKEY – A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
PARTITS COM A VISITANT
14/12/2019 09:00 VEDRUNA GRÀCIA NEGRE PREMINI A MASCULÍ C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA – GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
14/12/2019 09:30 LESTONNAC JÚNIOR B MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
14/12/2019 10:30 C.B. REGINA CARMELI B PREMINI B MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
14/12/2019 10:30 AEC COLLBLANC JÚNIOR FEMENÍ 2003 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL FUM D’ESTAMPA
ROSICH, 12
14/12/2019 10:30 ESCOLA IPSI 05 CADET B FEMENÍ C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
14/12/2019 11:00 LESTONNAC PREINFANTIL MASCULÍ C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
14/12/2019 12:30 C.B. ALISOS B JÚNIOR A MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
14/12/2019 17:45 C.B. CORNELLÀ 04 CADET B MASCULÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/12/2019 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET SÈNIOR A FEMENÍ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
14/12/2019 19:30 C.B. RAMON LLULL BLANC SÈNIOR B FEMENÍ C.T. SENIOR FEMENI POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
15/12/2019 10:30 TEMPLE – U.E. HORTA INFANTIL FEMENÍ C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
15/12/2019 12:30 JOVENTUT LES CORTS A INFANTIL A MASCULÍ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
15/12/2019 12:30 CAMPING BIANYA ROSER JÚNIOR A FEMENÍ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
15/12/2019 19:00 DOMINIQUES BARCELONA SÈNIOR C FEMENÍ C.T. SENIOR FEMENI DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349

 

Back To Top