Partits 9-10 de febrer

DIVENDRES 8 DE FEBRER (CASA)
20:15 CENTELLES – INFANTIL PAV.GUINARDO
DISSABTE 9 DE FEBRER (FORA)
9:30 SANT CUGAT – PB.INICIACIO SANT CUGAT
12:30 LA SALLE BONANOVA – ALEVI CONSELL BARCELONA
13:15 SANT JUST – JUNIOR B SANT JUST
13:30 STA PERPETUA – BENJAMÍ A STA PERPETUA
DIUMENGE 10 DE FEBRER (FORA)
10:00 CALAFELL-ALEVÍ A CALAFELL
11:30 SANT FELIU-BENJAMÍ C SANT FELIU
15:30 TORDERA-PREBENJAMI A TORDERA
17:30 LLORET-JUNIOR A LLORET
DIUMENGE 10 DE FEBRER (CASA)
9:00 PREBENJAMÍ B-CASTELLAR PAV.GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ B-CASTELLET PAV.GUINARDÓ
11:00 MINIFEM-VIC PAV.GUINARDÓ
12:15 JUVENIL B-VENDRELL PAV.GUINARDÓ
13:30 JUVENIL A-CALAFELL PAV.GUINARDÓ
16:00 ALEVÍ B-MOLLERUSA PAV.GUINARDÓ
17:15 FEM 14-ALPICAT PAV.GUINARDÓ
18:30 INFANTIL-VILASSAR PAV.GUINARDÓ

Llegir-ne més

Partits 2-3 de febrer

DIVENDRES 1 DE FEBRER (FORA)
20:30 HORTA – ALEVI A BARCELONA
21:30 SANT RAMON – JUVENIL A VILAFRANCA
DISSABTE 2 DE FEBRER (FORA)
09:30 SANT JUST – MENUTS SANT JUST
11:15 LA GARRIGA – MINIFEM LA GARRIGA
12:30 SANT JOSEP BADALONA – ALEVI CONSELL BADALONA
18:00 SITGES – PRIMERA CATALANA SITGES
DIUMENGE 3 DE FEBRER (FORA)
10:00 SABADELL – JUVENIL B SABADELL
10:00 HORTA – JUVENIL A BARCELONA
11:00 SANT CUGAT – BENJAMI B SANT CUGAT
12:30 HORTA – SEGONA CATALANA BARCELONA
15:30 REUS – FEM14 REUS
DIUMENGE 3 DE FEBRER (CASA)
9:00 BENJAMI A – RIBES PAV.GUINARDO
10:00 ALEVI A – SANT JUST PAV.GUINARDO
11:15 PB INICIACIO – SANT CELONI PAV.GUINARDO
12:30 PREBENJAMI A – PIERA PAV.GUINARDO
16:00 BENJAMI C – SITGES PAV.GUINARDO
17:15 JUNIOR B – JUNEDA PAV.GUINARDO
18:45 JUNIOR A – SANT JUST PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 19-20 de gener

DISSABTE 19 DE GENER (FORA)
09:00 CORNELLA – ALEVI CONSELL CORNELLA
10:00 CALDES – MINIFEM CALDES DE MONTBUI
11:15 PALAU PLEGAMANS – FEM14 PALAU DE PLEGAMANS
13:00 CLARET – MENUTS BARCELONA
15:30 LA GARRIGA – BENJAMI C LA GARRIGA
17:00 CLARET – BENJAMI B BARCELONA
DIUMENGE 20 DE GENER (FORA)
12:30 PIERA – SEGONA CATALANA PIERA
12:30 RIPOLLET – JUNIOR B RIPOLLET
19:45 VENDRELL – PRIMERA CATALANA VENDRELL
DIUMENGE 20 DE GENER (CASA)
09:00 PB. INICIACIO – STA PERPETUA PAV.GUINARDO
10:00 PREBENJAMI A – VILAFRANCA PAV.GUINARDO
11:00 INFANTIL – LA SALLE BONANOVA PAV.GUINARDO
12:15 JUVENIL A – CASSANENC PAV.GUINARDO
13:30 JUVENIL B – SITGES PAV.GUINARDO
15:00 ALEVI B – CERDANYOLA PAV.GUINARDO
16:15 BENJAMI A – MONTBUI PAV.GUINARDO
17:30 ALEVI A – AMPOSTA PAV.GUINARDO
18:45 PREBENJAMI B – RODA PAV.GUINARDO
20:00 JUNIOR A – CALAFELL PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 12-13 de gener

DISSABTE 12 DE GENER (FORA)
11:00 SANT CUGAT – PREBENJAMI B SANT CUGAT
12:30 SANT RAMON – JUVENIL A SANT RAMON
16:00 CONGRES – BENJAMI A BARCELONA
19:00 VALLS – JUVENIL B VALLS
DIUMENGE 13 DE GENER (FORA)
11:45 STA PERPETUA – ALEVI B SANTA PERPETUA
16:00 CORBERA – PREBENJAMI A CORBERA
20:00 REUS DEPORTIU – PRIMERA CATALANA REUS
DIUMENGE 13 DE GENER (CASA)
09:00 MINIFEM – PALAU PLEGAMANS PAV.GUINARDO
10:00 BENJAMI B – HORTA PAV.GUINARDO
11:00 BENJAMI C – BARBERA PAV.GUINARDO
12:30 JUNIOR B – SANT FELIU PAV.GUINARDO
16:00 INFANTIL – CENTELLES PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més

Partits 15-16 de desembre

DISSABTE 15 DE DESEMBRE (FORA)
17:45 CONGRÉS-JUNIOR A BARCELONA
17:45 LA GARRIGA-JUVENIL A LA GARRIGA
DIUMENGE 16 DE DESEMBRE (A FORA)
10:00 CALDES-ALEVI A CALDES
10:00 SANT JOSEP SS-BENJAMI A SANT SADURNÍ
DIUMENGE 16 DE DESEMBRE (A CASA)
10:00 BENJAMI B – CONGRES PAV.GUINARDO
11:00 PREBENJAMI A-CPI LA SAGRERA PAV.GUINARDO
12:30 SEGONA CATALANA-BARCINO PAV.GUINARDO
15:00 INFANTIL-CALDES PAV.GUINARDO
16:45 FEM14-IGUALADA PAV.GUINARDO
18:30 PRIMERA CATALANA-IGUALADA PAV.GUINARDO

Llegir-ne més