Partits 21-22 de setembre

DISSABTE 21 DE SETEMBRE (FORA)
09:30 CT BARCINO – BENJAMÍ B BARCELONA
10:45 HC SANT JUST – PREBENJAMÍ  B SANT JUST
11:45 VILA-SANA – FEM 13 VILA-SANA
DIUMENGE 22 DE SETEMBRE (FORA)
09:00 PALAU – BENJAMÍ A PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS
11:45 SANT JUST – INFANTIL B SANT JUST
12:30 MALGRAT – SEGONA CATALANA MALGRAT DE MAR
17:30 VENDRELL – JUVENIL VENDRELL
DIUMENGE 22 DE SETEMBRE (CASA)
09:00 PREBENJAMÍ A – RIBES PAV.GUINARDÓ
10:00 FEM 15 – REUS DEPORTIU PAV.GUINARDÓ
11:30 JUNIOR B – MOLINS DE REI PAV.GUINARDÓ
12:45 FEM 11 – LLEIDA LLISTA PAV.GUINARDÓ
13:45 ALEVÍ C – SANT JOSEP DE BADALONA PAV.GUINARDÓ
16:30 ALEVÍ B – RIPOLLET PAV.GUINARDÓ
17:45 ALEVÍ A – SANTA PERPÈTUA PAV.GUINARDÓ
19:30 TERCERA CATALANA – SANT JUST PAV.GUINARDÓ

 

Llegir-ne més

Partits 25-26 de maig

DIUMENGE 26 DE MAIG (FORA)
12:00 PIERA – BENJAMI B PIERA
17:00 JUNEDA – INFANTIL (FINAL DE COPA) SANT CELONI
DIUMENGE 26 DE MAIG (CASA)
9:00 FEM14 – SANT JUST PAV.GUINARDÓ
10:00 BENJAMI C – LA SALLE BONANOVA PAV.GUINARDÓ
11:00 JUVENIL B – SANT RAMON PAV.GUINARDÓ
12:30 JUVENIL A – VALLS PAV.GUINARDÓ
14:00 ALEVI CONSELL – MARISTES PAV.GUINARDÓ
16:00 ALEVI A – BANYOLES PAV.GUINARDÓ
17:15 PREBENJAMI B – CPI LA SAGRERA PAV.GUINARDÓ

 

Llegir-ne més

Partits 18-19 de maig

DISSABTE 18 DE MAIG (FORA)
11:15 NOIA-INFANTIL (TORNADA ELIMINATORIA) NOIA
12:15 LA SALLE – ALEVI CONSELL BARCELONA
13:20 PREBENJAMÍ A-JMJ (CAMPIONAT BCN) MALGRAT
17:00 BANYOLES-FEM 14 BANYOLES
17:30 SANT CUGAT-BENJAMÍ B SANT CUGAT
17:40 BARBERA – PREBENJAMI A (CAMPIONAT BCN) MALGRAT
18:00 PRAT – MENUTS PRAT
DIUMENGE 19 DE MAIG (FORA)
9:00 SANT CUGAT- PREBENJAMÍ B SANT CUGAT
10:00 MOLLERUSSA-ALEVÍ A MOLLERUSSA
11:30 SANT FELIU-BENJAMÍ C SANT FELIU
15:15 SANT CUGAT – MENUTS SANT CUGAT
DIUMENGE 19 DE MAIG (CASA)
11:00 ALEVÍ B-TARADELL PAV.GUINARDÓ
12:15 ESCOLA PAV.GUINARDÓ
13:30 SENIOR A-REUS PAV.GUINARDÓ
17:00 MINIFEM-PALAU DE PLEGAMANTS PAV.GUINARDÓ

Llegir-ne més

Partits 27-28 d’abril

DIVENDRES 26 DE ABRIL (FORA)
21:30 BARCINO – INFANTIL (ANADA ELIMINATORIA) BARCELONA
DISSABTE 27 DE ABRIL (FORA)
12:00 VIC – MINIFEM VIC
12:15 LA GARRIGA – ALEVI A LA GARRIGA
15:00 RIPOLLET – MENUTS RIPOLLET
17:45 MALGRAT – JUVENIL A MALGRAT
DIUMENGE 28 DE ABRIL (FORA)
12:00 CUBELLES – JUVENIL B CUBELLES
14:30 TORDERA – PREBENJAMI A TORDERA
16:00 RODA – ALEVI B RODA DE TER
DIUMENGE 28 DE ABRIL (CASA)
10:00 MINIFEM – LA GARRIGA PAV.GUINARDÓ
11:00 JUNIOR B – SANT CELONI PAV.GUINARDÓ
13:00 JUNIOR A – SHUM PAV.GUINARDÓ
14:30 ALEVI CONSELL – MOLLET PAV.GUINARDÓ
17:00 BENJAMI A – JMJ PAV.GUINARDÓ

Llegir-ne més

Partits 13-14 d’abril

DIVENDRES 12 DE ABRIL (FORA)
20:45 OLESA-SEGONA CATALANA OLESA
DISSABTE 13 DE ABRIL (FORA)
9:30 CONGRES-PREBENJAMÍ B BARCELONA
10:00 PALAU-PREENJAMÍ A PALAU DE PLEGAMANS
11:00 BADALONA – ALEVI CONSELL BADALONA
18:30 VILAFRANCA-INFANTIL (TORNADA ELIMINATORIA) VILAFRANCA
DIUMENGE 14 DE ABRIL (FORA)
12:00 SANTA PERETUA-JUNIOR B SANTA PERPETUA
18:45 LLEIDA-SENIOR A LLEIDA
DIUMENGE 14 DE ABRIL (CASA)
9:00 BENJAMÍ C-CONGRES PAV.GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ B-VILANOVA PAV.GUINARDÓ
11:15 BENJAMÍ A-OLESA PAV.GUINARDÓ
12:30 ALEVÍ A-MARTORELL PAV.GUINARDÓ
16:30 JUVENIL A-SABADELL PAV.GUINARDÓ
17:45 ALEVÍ B-CALAFELL PAV.GUINARDÓ

Llegir-ne més