Partits 24-25 de novembre

DIVENDRES 23 DE NOVEMBRE (FORA)
21:45 ANDORRA-PRIMERA CATALANA ANDORRA
DIVENDRES 23 DE NOVEMBRE (CASA)
19:00 JUNIOR B – SANT JUST PAV.GUINARDO
DISSABTE 24 DE NOVEMBRE (FORA)
16:15 BARCINO-JUVENIL A BARCELONA
17:30 UE HORTA-ALEVI A BARCELONA
17:45 CONGRÉS-ALEVI C BARCELONA
DIUMENGE 25 DE NOVEMBRE (FORA)
11:00 MOLINS DE REI-BENJAMI B MOLINS DE REI
12:30 GIRONA-JUNIOR B MOLINS DE REI
DIUMENGE 25 DE NOVEMBRE (CASA)
9:00 PB.INICIACIO – BARCINO PAV.GUINARDO
10:15 PREBENJAMI A-RIBES PAV.GUINARDO
11:30 BENJAMI C-UE HORTA PAV.GUINARDO
12:30 JUVENIL B-SANT CUGAT PAV.GUINARDO
13:30 JUVENIL A-CONGRÉS PAV.GUINARDO
16:15 INFANTIL-CONGRÉS PAV.GUINARDO
17:45 JUNIOR A-BARCINO PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 17-18 de novembre

DISSABTE 17 DE NOVEMBRE (FORA)
11:00 JESUITES SARRIA-PREBENJAMI A   BARCELONA
16:00 VILANOVA-PREBENJAMI B   VILANOVA
16:15 UE HORTA-BENJAMI B   BARCELONA
18:30 SD ESPANYOL-INFANTIL   BARCELONA
20:00 JMJ – SEGONA CATALANA   BARCELONA
DISSABTE 17 DE NOVEMBRE (CASA)
12:45 ALEVI B-CONGRÉS   PAV.GUINARDO
14:00 BENJAMI C-VILANOVA   PAV.GUINARDO
DIUMENGE 18 DE NOVEMBRE (FORA)
12:30 SANT JUST-JUNIOR A   SANT JUST
13:45 UE HORTA-JUVENIL B   BARCELONA
16:30 SITGES-BENJAMI A   SITGES
DIUMENGE 18 DE NOVEMBRE (CASA)
13:00 FEM 14-CLARET   PAV.GUINARDO
15:00 PB INICIACIÓ-SARRIA   PAV.GUINARDO
16:00 JUNIOR B-SANT JUST   PAV.GUINARDO
17:30 MINIFEM-CONGRÉS   PAV.GUINARDO
18:30 JUVENIL A-CONGRÉS   PAV.GUINARDO
19:45 PRIMERA CATALANA-SANT CUGAT   PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 10-11 de novembre

DIMECRES 7 NOVEMBRE (FORA)
19:45 SANT JOSEP BADALONA – ALEVI A BADALONA
DIVENDRES 9 NOVEMBRE (FORA)
21:45 MONTBUI – PRIMERA CATALANA MONTBUI
DISSABTE 10 NOVEMBRE (FORA)
11:15 VILANOVA-PB.INICIACIÓ VILANOVA
11:15 CONGRES-BENJAMI A BARCELONA
16:30 RIUDEBITLLES-MINIFEM RIUDEBITLLES
20:00 CONGRES-JUNIOR B BARCELONA
DIUMENGE 11 NOVEMBRE (FORA)
10:00 BARÇA-ALEVI B BARCELONA
11:00 RIPOLLET-JUVENIL A RIPOLLET
11:15 UE HORTA-PREBENJAMI B BARCELONA
11:15 RIBES-BENJAMI C RIBES
12:30 SANT JUST-SEGONA CATALANA SANT JUST
16:30 CERDANYOLA-FEM 14 CERDANYOLA
DIUMENGE 11 NOVEMBRE (A CASA)
9:00 BENJAMI B-CORBERA PAV.GUINARDO
10:15 ALEVI A – BARCINO PAV.GUINARDO
11:30 PREBENJAMI A – LA SALLE PAV.GUINARDO
13:30 CONGRES-JUNIOR A PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 03-04 de Novembre

DIMECRES 31 D’OCTUBRE (FORA)
20:00 CP SANT JOSEP BADALONA- ALEVÍ A BARCELONA
DIUMENGE 4 DE NOVEMBRE (FORA)
10:00 UE HORTA-JUNIOR A BARCELONA
12:30 IGUALADA B-FEM 14 IGUALADA
DIUMENGE 4 DE NOVEMBRE (CASA)
9:30 ESCOLA PAV.GUINARDO
11:00 SEGONA CATALANA-MONTBUI PAV.GUINARDO
12:45 JUNIOR B-SD ESPANYOL PAV.GUINARDO
17:45 INFANTIL A-UE HORTA A PAV.GUINARDO
19:00 PRIMERA CATALNA-SD ESPANYOL PAV.GUINARDO
20:30 JUVENIL B-CONGRÉS A PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 27-28 d’Octubre

DISSABTE 20 D’OCTUBRE (FORA)
10:00 MARISTES – PREBENJAMI B BARCELONA
10:30 SANT JUST – BENJAMI A SANT JUST
11:00 CONGRES – INFANTIL BARCELONA
12:00 PALAU DE PLEGAMANS – PB. INICIACIO PALAU DE PLEGAMANS
19:15 SANT CUGAT – JUVENIL B SANT CUGAT
20:00 BARCINO – JUNIOR A BARCELONA
DIUMENGE 20 D’OCTUBRE (FORA)
9:00 BARCINO – PB. INICIACIO BARCELONA
12:30 CONGRES – SENIOR A BARCELONA
18:00 VILAFRANCA – SENIOR B VILAFRANCA
DIUMENGE 21 D’OCTUBRE (CASA)
9:00 MINIFEM – BARBERÀ PAV.GUINARDO
10:00 PREBENJAMI A – PRAT PAV.GUINARDO
11:15 ALEVI A – CONGRES PAV.GUINARDO
12:30 BENJAMI B – CONGRES PAV.GUINARDO
13:30 JUNIOR B – GIRONA PAV.GUINARDO
15:15 JUVENIL A – BARCINO PAV.GUINARDO
16:30 BENJAMI C – TORRELLES PAV.GUINARDO
17:30 ALEVI B – HORTA PAV.GUINARDO
18:45 FEM 14 – SANT JUST PAV.GUINARDO
20:00 JUVENIL B – HORTA PAV.GUINARDO

Llegir-ne més