Partits 2-3 de febrer

DIVENDRES 1 DE FEBRER (FORA)
20:30 HORTA – ALEVI A BARCELONA
21:30 SANT RAMON – JUVENIL A VILAFRANCA
DISSABTE 2 DE FEBRER (FORA)
09:30 SANT JUST – MENUTS SANT JUST
11:15 LA GARRIGA – MINIFEM LA GARRIGA
12:30 SANT JOSEP BADALONA – ALEVI CONSELL BADALONA
18:00 SITGES – PRIMERA CATALANA SITGES
DIUMENGE 3 DE FEBRER (FORA)
10:00 SABADELL – JUVENIL B SABADELL
10:00 HORTA – JUVENIL A BARCELONA
11:00 SANT CUGAT – BENJAMI B SANT CUGAT
12:30 HORTA – SEGONA CATALANA BARCELONA
15:30 REUS – FEM14 REUS
DIUMENGE 3 DE FEBRER (CASA)
9:00 BENJAMI A – RIBES PAV.GUINARDO
10:00 ALEVI A – SANT JUST PAV.GUINARDO
11:15 PB INICIACIO – SANT CELONI PAV.GUINARDO
12:30 PREBENJAMI A – PIERA PAV.GUINARDO
16:00 BENJAMI C – SITGES PAV.GUINARDO
17:15 JUNIOR B – JUNEDA PAV.GUINARDO
18:45 JUNIOR A – SANT JUST PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 19-20 de gener

DISSABTE 19 DE GENER (FORA)
09:00 CORNELLA – ALEVI CONSELL CORNELLA
10:00 CALDES – MINIFEM CALDES DE MONTBUI
11:15 PALAU PLEGAMANS – FEM14 PALAU DE PLEGAMANS
13:00 CLARET – MENUTS BARCELONA
15:30 LA GARRIGA – BENJAMI C LA GARRIGA
17:00 CLARET – BENJAMI B BARCELONA
DIUMENGE 20 DE GENER (FORA)
12:30 PIERA – SEGONA CATALANA PIERA
12:30 RIPOLLET – JUNIOR B RIPOLLET
19:45 VENDRELL – PRIMERA CATALANA VENDRELL
DIUMENGE 20 DE GENER (CASA)
09:00 PB. INICIACIO – STA PERPETUA PAV.GUINARDO
10:00 PREBENJAMI A – VILAFRANCA PAV.GUINARDO
11:00 INFANTIL – LA SALLE BONANOVA PAV.GUINARDO
12:15 JUVENIL A – CASSANENC PAV.GUINARDO
13:30 JUVENIL B – SITGES PAV.GUINARDO
15:00 ALEVI B – CERDANYOLA PAV.GUINARDO
16:15 BENJAMI A – MONTBUI PAV.GUINARDO
17:30 ALEVI A – AMPOSTA PAV.GUINARDO
18:45 PREBENJAMI B – RODA PAV.GUINARDO
20:00 JUNIOR A – CALAFELL PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 12-13 de gener

DISSABTE 12 DE GENER (FORA)
11:00 SANT CUGAT – PREBENJAMI B SANT CUGAT
12:30 SANT RAMON – JUVENIL A SANT RAMON
16:00 CONGRES – BENJAMI A BARCELONA
19:00 VALLS – JUVENIL B VALLS
DIUMENGE 13 DE GENER (FORA)
11:45 STA PERPETUA – ALEVI B SANTA PERPETUA
16:00 CORBERA – PREBENJAMI A CORBERA
20:00 REUS DEPORTIU – PRIMERA CATALANA REUS
DIUMENGE 13 DE GENER (CASA)
09:00 MINIFEM – PALAU PLEGAMANS PAV.GUINARDO
10:00 BENJAMI B – HORTA PAV.GUINARDO
11:00 BENJAMI C – BARBERA PAV.GUINARDO
12:30 JUNIOR B – SANT FELIU PAV.GUINARDO
16:00 INFANTIL – CENTELLES PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més

Partits 15-16 de desembre

DISSABTE 15 DE DESEMBRE (FORA)
17:45 CONGRÉS-JUNIOR A BARCELONA
17:45 LA GARRIGA-JUVENIL A LA GARRIGA
DIUMENGE 16 DE DESEMBRE (A FORA)
10:00 CALDES-ALEVI A CALDES
10:00 SANT JOSEP SS-BENJAMI A SANT SADURNÍ
DIUMENGE 16 DE DESEMBRE (A CASA)
10:00 BENJAMI B – CONGRES PAV.GUINARDO
11:00 PREBENJAMI A-CPI LA SAGRERA PAV.GUINARDO
12:30 SEGONA CATALANA-BARCINO PAV.GUINARDO
15:00 INFANTIL-CALDES PAV.GUINARDO
16:45 FEM14-IGUALADA PAV.GUINARDO
18:30 PRIMERA CATALANA-IGUALADA PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 01-02 de desembre

DISSABTE 1 DE DESEMBRE (FORA)
09:30 CPI – PREBENJAMI A BARCELONA
12:00 SANT JUST – FEM14 SANT JUST
12:15 NOIA – JUNIOR B SANT SADURNI NOIA
19:30 ANDORRA – JUVENIL B ANDORRA
20:00 JMJ – SEGONA CATALANA BARCELONA
DIUMENGE 2 DE DESEMBRE (FORA)
11:00 BARBERA – MINIFEM BARBERA
16:45 CASAL ESPLUGA – ALEVI B ESPLUGA FRANCOLI
DIUMENGE 2 DE DESEMBRE (CASA)
09:00 PB INICIACIO – PALAU PLEGAMANS PAV.GUINARDO
10:00 PREBENJAMI B – ESCOLA – BENJAMI B PAV.GUINARDO
11:30 JUNIOR A – CONGRES PAV.GUINARDO
13:15 SEGONA CATALANA – OLESA PAV.GUINARDO
15:00 BENJAMI A – SANT JOSEP SS PAV.GUINARDO
16:00 MINIFEM – CONGRES PAV.GUINARDO
17:00 PRIMERA CATALANA – LLEIDA PAV.GUINARDO

Llegir-ne més