Partits 27-28 de gener

DIVENDRES 26 DE GENER (CASA)
21:00 SENIOR B – SENIOR A PAV.GUINARDO
DISSABTE 27 DE GENER (FORA)
9:00 VILANOVA – PB. INICACIO VILANOVA
10:30 MANRESA – JUNIOR B MANRESA
12:00 CASTELLET – FEM12 CASTELLET
12:00 SANT RAMON – PREBENJAMI A SANT RAMON
15:00 POLINYA – PREBENJAMI B POLINYA
16:45 VILANOVA – JUVENIL A VILANOVA
DIUMENGE 28 DE GENER (CASA)
9:00 BENJAMI B – TORDERA PAV.GUINARDO
10:00 BENJAMI C – LA SALLE PAV.GUINARDO
11:15 JUVENIL B – VILA-SECA PAV.GUINARDO
12:30 BENJAMI A – SANT JUST PAV.GUINARDO
14:00 CONSELL – CPI LA SAGRERA PAV.GUINARDO
15:00 ALEVI A – BARCINO PAV.GUINARDO
16:15 INFANTIL B – ARENYS DE MAR PAV.GUINARDO
17:30 JUNIOR A – VENDRELL PAV.GUINARDO
19:00 SENIOR A – JMJ PAV.GUINARDO
20:30 ESPANYOL – IGUALADA PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 20-21 de gener

DIVENDRES 19 DE GENER (FORA)
20:15 MANLLEU – ALEVI B MANLLEU
21:30 VOLTREGA – INFANTIL B VOLTREGA
21:45 BARCINO – SENIOR B BARCELONA
DISSABTE 20 DE GENER (FORA)
10:00 CASP – BENJAMI B BARCELONA
15:00 BARBERA – PREBENJAMI B BARBERA
17:45 SANT CUGAT – JUNIOR A SANT CUGAT
19:45 HORTA – JUVENIL A BARCELONA
DIUMENGE 21 DE GENER (FORA)
12:30 RIPOLLET – SENIOR A RIPOLLET
18:00 NOIA – BENJAMI A SANT SADURNI
DIUMENGE 21 DE GENER (CASA)
9:00 PREBENJAMI A – VILANOVA PAV.GUINARDO
10:00 BENJAMI C – CERDANYOLA PAV.GUINARDO
11:15 PB INICIACIO – VIC PAV.GUINARDO
15:15 FEM12 – SANT CUGAT PAV.GUINARDO
16:15 INFANTIL A – CLARET PAV.GUINARDO
17:45 JUVENIL B – VILAFRANCA PAV.GUINARDO
19:00 JUNIOR B – CERDANYOLA PAV.GUINARDO
20:30 JUNIOR A – ALPCIAT PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

PARTITS 16-17 DE DESEMBRE

DIVENDRES 15 DE DESEMBRE (FORA)
19:00 TORDERA – PREBENJAMI A (ANADA ELIMI. PREF.) TORDERA
DIVENDRES 15 DE DESEMBRE (CASA)
20:00 BENJAMI C – CONGRES (ANADA ELIMI. PREF.) PAV.GUINARDO
DISSABTE 16 DE DESEMBRE (FORA)
18:00 ARENYS DE MAR – BENJAMI A (ANADA ELIMI. PREF.) ARENYS DE MAR
21:00 CERDANYOLA – SENIOR B CERDANYOLA
DISSABTE 16 DE DESEMBRE (CASA)
19:30 BENJAMI B – CALDES (ANADA ELIMI. PREF.) PAV.GUINARDO
DIUMENGE 17 DE DESEMBRE (FORA)
10:00 CONGRES – BENJAMI C (TORNADA ELIMI. PREF.) BARCELONA
11:15 CALDES – BENJAMI B (TORNADA ELIMI. PREF.) CALDES DE MONTBUI
12:35 CONGRES – JUVENIL A (TORNADA ELIMI. PREF.) BARCELONA
17:30 CLARET – PB. INICIACIO BARCELONA
DIUMENGE 17 DE DESEMBRE (CASA)
10:00 ALEVI CONSELL – CPI LA SAGRERA PAV.GUINARDO
11:15 PREBENJAMI A – TORDERA (TORNADA ELIMI. PREF.) PAV.GUINARDO
12:30 BENJAMI A – ARENYS DE MAR (TORNADA ELIMI. PREF.) PAV.GUINARDO
14:30 ALEVI A – VIC (TORNADA ELIMI. PREF.) PAV.GUINARDO
19:45 ESPANYOL – RIBES PAV.GUINARDO

 

 

 

Llegir-ne més

PARTITS 02-03 DE DESEMBRE

DISSABTE 25 DE NOVEMBRE (FORA)
10:00 JESUITES SARRIA – PB. INICIACIO BARCELONA
17:00 PALAU PLEGAMANS – ALEVI A PALAU DE PLEGAMANS
17:00 LA SALLE – SENIOR A BARCELONA
DIUMENGE 26 DE NOVEMBRE (FORA)
10:00 HORTA – PREBENJAMI B BARCELONA
11:00 CORBERA – BENJAMI B CORBERA
13:00 CASTELLAR – JUVENIL A CASTELLAR
15:30 TORRELLES – BENJAMI C TORRELLES
19:45 LLORET – JUNIOR A LLORET DE MAR
DIUMENGE 26 DE NOVEMBRE (CASA)
9:00 FEM12 – CASTELLAR PAV.GUINARDO
10:00 INFANTIL A – BARCINO PAV.GUINARDO
11:15 JUVENIL B – MOLLET PAV.GUINARDO
12:45 JUNIOR B – RIPOLLET PAV.GUINARDO
15:00 PREBENJAMI A – SANT JUST PAV.GUINARDO
16:00 ALEVI B – CLARET PAV.GUINARDO
17:15 INFANTIL B – CONGRES PAV.GUINARDO
18:30 BENJAMI A – CASP PAV.GUINARDO
19:45 SENIOR B – CONGRES PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 25-26 de novembre

DISSABTE 18 DE NOVEMBRE (FORA)
10:15 SANT JUST – PB INICIACIO SANT JUST
12:30 CONGRES – SENIOR A BARCELONA
12:45 SANT JUST – JUVENIL B SANT JUST
18:00 SANTA PERPETUA – INFANTIL A SANTA PERPETUA
20:15 SANT CUGAT – SENIOR B SANT CUGAT
DIUMENGE 19 DE NOVEMBRE (FORA)
11:00 CORBERA – BENJAMI A CORBERA
11:15 ARENYS DE MAR – JUNIOR B ARENS DE MAR
15:00 HORTA – PREBENJAMI A BARCELONA
16:00 TORRELLES – FEM12 TORRELLES
17:30 CALDES – INFANTIL B CALDES DE MONTBUI
DIUMENGE 19 DE NOVEMBRE (CASA)
12:00 PREBENJAMI B – JMJ PAV.GUINARDO
13:15 ALEVI A – MANLLEU PAV.GUINARDO
15:00 BENJAMI B – CONGRES PAV.GUINARDO
16:15 JUVENIL A – BIGUES I RIELLS PAV.GUINARDO
17:30 JUNIOR A – TORDERA PAV.GUINARDO
19:15 BENJAMI C – MARISTES DE SANT JOAN PAV.GUINARDO

Llegir-ne més