Partits 07-08 d’abril

DIVENDRES 6 DE ABRIL (FORA)
19:45 SANT IGNASI – BENJAMI CONSELL BARCELONA
21:30 VILAFRANCA – JUVENIL B VILAFRANCA
DISSABTE 7 DE ABRIL (FORA)
10:00 CPI LA SAGRERA – ALEVI CONSELL BARCELONA
10:30 SANT JUST – MENUTS SANT JUST
11:00 VOLTREGA – PREBENJAMI A VOLTREGA
15:15 BARCINO – ALEVI A BARCELONA
17:00 SANT CELONI – BENJAMI C SANT CELONI
18:15 VILA-SECA – JUVENIL B VILASECA
18:15 CONGRES – BENJAMI B BARCELONA
DIUMENGE 8 DE ABRIL (FORA)
16:00 ARENYS DE MAR – INFANTIL B ARENYS DE MAR
21:00 VENDRELL – JUNIOR A VENDRELL
DIUMENGE 8 DE ABRIL (CASA)
9:00 PB INICIACIO – SANT CELONI PAV.GUINARDO
10:00 PREBENJAMI B – CUBELLES PAV.GUINARDO
11:15 BENJAMI A – CLARET PAV.GUINARDO
12:30 SENIOR B – SANT CUGAT PAV.GUINARDO
14:30 FEM12 – MOLLET PAV.GUINARDO
15:30 JUNIOR B – MANRESA PAV.GUINARDO
17:00 JUVENIL A – VILANOVA PAV.GUINARDO
18:15 ESPANYOL – OLESA PAV.GUINARDO
19:45 SENIOR A – CONGRES PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més

Partits 17-18 de març

DIVENDRES 16 DE MARÇ (FORA)
20:15 SANT JUST – BENJAMI A SANT JUST
DISSABTE 17 DE MARÇ (FORA)
10:00 LA SALLE – BENJAMI C BARCELONA
11:15 LA SALLE – ALEVI A BARCELONA
12:30 ALPICAT – JUNIOR A ALPICAT
16:45 RIPOLL – INFANTIL B RIPOLL
DIUMENGE 18 DE MARÇ (FORA)
09:45 CUBELLES – JUVENIL A CUBELLES
10:00 TORDERA – BENJAMI B TORDERA
12:20 CORNELLA – SENIOR A CORNELLA
18:15 HORTA – INFANTIL A BARCELONA
DIUMENGE 18 DE MARÇ (CASA)
09:00 PB INICIACIO – VILANOVA PAV.GUINARDO
10:00 PREBENJAMI A – SANT RAMON PAV.GUINARDO
11:15 ALEVI B – SANT CELONI PAV.GUINARDO
12:30 JUVENIL B – GIRONA PAV.GUINARDO
14:00 BENJAMI CONSELL – CEVOS PAV.GUINARDO
15:00 ALEVI CONSELL – JMJ PAV.GUINARDO
16:00 PREBENJAMI B – POLINYA PAV.GUINARDO
17:15 FEM12 – CASTELLET PAV.GUINARDO
18:15 JUNIOR B – SHUM PAV.GUINARDO
19:45 ESPANYOL – CAPELLADES PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 10-11 de març

DIVENDRES 9 DE MARÇ (FORA)
18:45 JESUITES SARRIA – MENUTS   BARCELONA
20:30 VILANOVA – JUNIOR B   VILANOVA
DISSABTE 10 DE MARÇ (FORA)
10:00 CONGRES – ALEVI B   BARCELONA
11:30 VILANOVA – PREBENJAMI A   VILANOVA
12:45 CERDANYOLA – BENJAMI C   CERDANYOLA
13:30 VIC – PB INICIACIO   VIC
16:30 BARCINO – INFANTIL B   BARCELONA
19:00 VIC – JUVENIL B   VIC
19:15 CONGRES – ALEVI A   BARCELONA
19:30 STA PERPETUA – SENIOR B   STA PERPETUA
DIUMENGE 11 DE MARÇ (FORA)
10:00 SANT CUGAT – FEM12   SANT CUGAT
17:30 RIUDOMS – JUVENIL A   RIUDOMS
DIUMENGE 11 DE MARÇ (CASA)
10:00 BENJAMI CONSELL – CASP   PAV.GUINARDO
11:15 INFANTIL A – RIPOLLET   PAV.GUINARDO
12:30 JUNIOR A – RIPOLLET   PAV.GUINARDO
15:00 PREBENJAMI B – BARBERA   PAV.GUINARDO
16:00 BENJAMI B – CASP   PAV.GUINARDO
17:15 BENJAMI A – NOIA   PAV.GUINARDO
18:30 JUNIOR B – RIPOLL   PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 03-04 de Març

DISSABTE 3 DE MARÇ (FORA)
09:00 SANT RAMON – PREBENJAMI B SANT RAMON
10:00 PALAU – BENJAMI A PALAU PLEGAMANS
10:30 SANT JOSEP SS – PREBENJAMI A SANT SADURNI NOIA
12:00 MOLINS – MENUTS MOLINS DE REI
12:15 CONGRES – JUVENIL A BARCELONA
DIUMENGE 4 DE MARÇ (FORA)
11:00 CALAFELL – JUNIOR A CALAFELL
11:00 SANT JOSEP BADALONA – ALEVI A BADALONA
19:45 SENTMENAT – SENIOR B SENTMENAT
DIUMENGE 4 DE MARÇ (CASA)
09:00 PREBENJAMI A – MATARO PAV.GUINARDO
10:00 ALEVI B – CONGRES PAV.GUINARDO
11:15 BENJAMI C – TORRELLES PAV.GUINARDO
12:30 ESPANYOL – SANT JUST PAV.GUINARDO
14:00 JUVENIL B – MALGRAT PAV.GUINARDO
15:15 INFANTIL B – BREDA PAV.GUINARDO
16:30 FEM12 – OLESA PAV.GUINARDO
17:30 PB. INICIACIO – MONJOS PAV.GUINARDO
18:45 BENJAMI B – MALGRAT PAV.GUINARDO
19:45 INFANTIL A – SANT JUST PAV.GUINARDO
21:00 SENIOR A – STA PERPETUA PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 24-25 de Febrer

DIVENDRES 23 DE FEBRER (FORA)
19:30 TORDERA – PB. INICIACIO TORDERA
20:45 NOIA – JUNIOR A SATN SADURNI NOIA
DISSABTE 24 DE FEBRER (FORA)
09:00 CONGRES – INFANTIL A BARCELONA
09:00 CALDES – PREBENJAMI B CALDES DE MONTBUI
13:00 SENTMENAT – BENJAMI CONSELL SENTMENAT
18:15 PIERA – ALEVI A PIERA
18:45 BARBERA – SENIOR B BARBERA
19:30 PIERA – JUVENIL A PIERA
DIUMENGE 25 DE FEBRER (FORA)
10:00 SANT CELONI – PB. INICIACIO SANT CELONI
10:30 LA GARRIGA – FEM12 LA GARRIGA
11:30 CASTELLAR – JUVENIL B CASTELLAR
17:00 CUBELLES – PREBENJAMI B CUBELLES
17:45 CASSANENC – INFANTIL B CASSA DE LA SELVA
DIUMENGE 25 DE FEBRER (CASA)
10:00 MENUTS – JMJ PAV.GUINARDO
11:15 PREBENJAMI A – JMJ PAV.GUINARDO
12:30 BENAMI B – MONJOS PAV.GUINARDO
15:30 BENJAMI A – MOLLET PAV.GUINARDO
16:30 JUNIOR B – ARENYS DE MAR PAV.GUINARDO
18:00 BENJAMI C – CALDES PAV.GUINARDO
19:15 SENIOR A – SENTMENAT PAV.GUINARDO

Llegir-ne més