Partits 28-29 d’Abril

DIVENDRES 27 DE ABRIL (FORA)
20:00 BADALONA – ALEVI CONSELL BADALONA
DISSABTE 28 DE ABRIL (FORA)
10:00 LA SALLE – BENJAMI CONSELL BARCELONA
10:30 OLESA – FEM12 OLESA DE MONTSERRAT
11:00 SENTMENAT – JUVENIL B SENTMENAT
15:00 JMJ – JUNIOR A BARCELONA
16:00 LA SALLE – SENIOR B BARCELONA
18:30 SANT CUGAT – ALEVI A SANT CUGAT
19:00 CALDES MALAVELLA – JUVENIL A CALDES MALAVELLA
DIUMENGE 29 DE ABRIL (FORA)
11:30 OLOT – INFANTIL B OLOT
DIUMENGE 29 DE ABRIL (CASA)
09:30 ALEVI B – LA SAGRERA PAV.GUINARDO
10:45 JUNIOR B – HORTA PAV.GUINARDO
12:30 SENIOR A – BARCINO PAV.GUINARDO
14:00 MENUTS – CONGRES PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 21-22 d’abril

DISSABTE 21 DE ABRIL (FORA)
09:30 MONJOS – BENJAMI B PLA DEL PANADES
10:15 JMJ – PREBENJAMI A BARCELONA
12:00 MARIESTES – BENJAMI CONSELL BARCELONA
12:15 LA SALLE – INFANTIL A BARCELONA
15:15 MOLLET – BENJAMI A MOLLET
16:15 SENTMENAT – JUNIOR B SENTMENAT
17:00 CALDES – BENJAMI C CALDES
19:45 LA GARRIGA – ALEVI B LA GARRIGA
DIUMENGE 22 DE ABRIL (CASA)
09:00 ALEVI CONSELL – BADALONA PAV.GUINARDO
10:00 JUVENIL A – NOIA PAV.GUINARDO
11:15 JUVENIL B – VOLTREGA PAV.GUINARDO
12:30 JUNIOR A – VILASECA PAV.GUINARDO
14:00 MENUTS – CLARET PAV.GUINARDO
15:00 INFANTIL A – TORDERA PAV.GUINARDO
16:15 PB INCIACIO – TORDERA PAV.GUINARDO
17:15 PREBENJAMI B – CALDES PAV.GUINARDO
18:30 SENIOR A – LA SALLE PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 14-15 d’abril

DIVENDRES 13 DE ABRIL (FORA)
19:00 CLARET – INFANTIL A BARCELONA
DISSABTE 14 DE ABRIL (FORA)
12:30 LA SALLE – INFANTIL A BARCELONA
12:30 CLARET – ALEVI A BARCELONA
16:15 CONGRES – SENIOR B BARCELONA
17:30 SANT CELONI – PREBENJAMI B SANT CELONI
19:30 CASAL L’ESPLUGA – JUVENIL A L’ESPLUGA
DIUMENGE 15 DE ABRIL (CASA)
9:00 JUNIOR A – CONGRES PAV.GUINARDO
10:30 BENJAMI B – MONTBUI PAV.GUINARDO
11:45 INFANTIL B – VIC PAV.GUINARDO
13:00 PB INICIACIO – SANT JOSEP SS PAV.GUINARDO
14:00 PREBENJAMI A – SANT JOSEP SS PAV.GUINARDO
15:15 ALEVI B – HORTA PAV.GUINARDO
16:30 BENJAMI A – CALDES PAV.GUINARDO
17:30 JUVENIL B – MASQUEFA PAV.GUINARDO
18:45 BENJAMI C – SANT CUGAT PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 07-08 d’abril

DIVENDRES 6 DE ABRIL (FORA)
19:45 SANT IGNASI – BENJAMI CONSELL BARCELONA
21:30 VILAFRANCA – JUVENIL B VILAFRANCA
DISSABTE 7 DE ABRIL (FORA)
10:00 CPI LA SAGRERA – ALEVI CONSELL BARCELONA
10:30 SANT JUST – MENUTS SANT JUST
11:00 VOLTREGA – PREBENJAMI A VOLTREGA
15:15 BARCINO – ALEVI A BARCELONA
17:00 SANT CELONI – BENJAMI C SANT CELONI
18:15 VILA-SECA – JUVENIL B VILASECA
18:15 CONGRES – BENJAMI B BARCELONA
DIUMENGE 8 DE ABRIL (FORA)
16:00 ARENYS DE MAR – INFANTIL B ARENYS DE MAR
21:00 VENDRELL – JUNIOR A VENDRELL
DIUMENGE 8 DE ABRIL (CASA)
9:00 PB INICIACIO – SANT CELONI PAV.GUINARDO
10:00 PREBENJAMI B – CUBELLES PAV.GUINARDO
11:15 BENJAMI A – CLARET PAV.GUINARDO
12:30 SENIOR B – SANT CUGAT PAV.GUINARDO
14:30 FEM12 – MOLLET PAV.GUINARDO
15:30 JUNIOR B – MANRESA PAV.GUINARDO
17:00 JUVENIL A – VILANOVA PAV.GUINARDO
18:15 ESPANYOL – OLESA PAV.GUINARDO
19:45 SENIOR A – CONGRES PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més

Partits 17-18 de març

DIVENDRES 16 DE MARÇ (FORA)
20:15 SANT JUST – BENJAMI A SANT JUST
DISSABTE 17 DE MARÇ (FORA)
10:00 LA SALLE – BENJAMI C BARCELONA
11:15 LA SALLE – ALEVI A BARCELONA
12:30 ALPICAT – JUNIOR A ALPICAT
16:45 RIPOLL – INFANTIL B RIPOLL
DIUMENGE 18 DE MARÇ (FORA)
09:45 CUBELLES – JUVENIL A CUBELLES
10:00 TORDERA – BENJAMI B TORDERA
12:20 CORNELLA – SENIOR A CORNELLA
18:15 HORTA – INFANTIL A BARCELONA
DIUMENGE 18 DE MARÇ (CASA)
09:00 PB INICIACIO – VILANOVA PAV.GUINARDO
10:00 PREBENJAMI A – SANT RAMON PAV.GUINARDO
11:15 ALEVI B – SANT CELONI PAV.GUINARDO
12:30 JUVENIL B – GIRONA PAV.GUINARDO
14:00 BENJAMI CONSELL – CEVOS PAV.GUINARDO
15:00 ALEVI CONSELL – JMJ PAV.GUINARDO
16:00 PREBENJAMI B – POLINYA PAV.GUINARDO
17:15 FEM12 – CASTELLET PAV.GUINARDO
18:15 JUNIOR B – SHUM PAV.GUINARDO
19:45 ESPANYOL – CAPELLADES PAV.GUINARDO

Llegir-ne més