Partits 26-27 d’octubre

DISSABTE 26 D’OCTUBRE(FORA)
09:00 CLARET – FEM 11 BARCELONA
10:00 SANT JOSEP DE BADALONA – ALEVÍ C BADALONA
10:30 CONGRÉS – PREBENJAMÍ A BARCELONA
11:30 ARENYS DE MAR – JUVENIL ARENYS DE MAR
15:30 SANTA PEREPÈTUA – ALEVÍ A SANTA PEREPÈTUA
17:00 RIPOLLET – ALEVÍ B RIPOLLET
DIUMENGE 27 D’OCTUBRE(FORA)
12:30 MOLINS DE REI – JÚNIOR B MOLINS DE REI
13:30 SENTMENAT – TERCERA CATALANA SENTMENAT
17:30 BARCINO – INFANTIL A BARCELONA
DIUMENGE 27 D’OCTUBRE(CASA)
09:30 PREBENJAMÍ B – CPI LA SAGRERA PAV.GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ A – PALAU DE PLEGAMANS PAV.GUINARDÓ
11:30 FEM 11 – RIUDEBITLLES PAV.GUINARDÓ
12:45 BENJAMÍ B – BARCINO PAV.GUINARDÓ
16:30 INFANTIL B – SANT JUST PAV.GUINARDÓ
18:00 FEM 15 – IGUALADA PAV.GUINARDÓ
19:30 SEGONA CATALANA – SANT FELIU PAV.GUINARDÓ

Llegir-ne més

Partits 19-20 d’octubre

DISSABTE 19 D’OCTUBRE(FORA)
09:30 LA SALLE BONANOVA – INFANTIL A BARCELONA
11:30 SANTA PEREPÈTUA – ALEVÍ B SANTA PEREPÈTUA
17:30 CP CENTELLES – SEGONA CATALANA CENTELLES
DIUMENGE 20 D’OCTUBRE(FORA)
12:00 HC SFERIC – JUNIOR A TERRASSA
12:15 CP CORBERA – FEM13 SANTA PEREPÈTUA
DIUMENGE 20 D’OCTUBRE(CASA)
09:30 PREBENJAMÍ A – CLARET PAV.GUINARDÓ
10:30 PREBENJAMÍ B – CUBELLES PAV.GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ B – JESUÏTES SARRIÀ PAV.GUINARDÓ
12:45 INFANTIL B – CPI LA SAGRERA PAV.GUINARDÓ
13:45 ALEVÍ C – SANT JUST PAV.GUINARDÓ
16:30 BENJAMÍ C – CH PRAT PAV.GUINARDÓ
17:30 JUVENIL – PALAFRUGELL PAV.GUINARDÓ
18:00 BENJAMÍ A – CERDANYOLA PAV.GUINARDÓ
19:00 TERCERA CATALANA – CONGRÉS PAV.GUINARDÓ

Llegir-ne més

Partits 12-13 d’octubre

DISSABTE 12 D’OCTUBRE(FORA)
10:00 CLARET – FEM 15 BARCELONA
10:30 LA SALLE BONANOVA – ALEVÍ C BARCELONA
12:45 CP VIC – JUVENIL VIC
15:30 CONGRÉS – ALEVÍ A BARCELONA
16:30 ARENYS DE MAR – JUNIOR B ARENYS DE MAR
17:00 BARBERÀ – TERCERA CATALANA BARBERÀ
DIUMENGE 13 D’OCTUBRE(FORA)
10:00 RIBES CP – PREBENJAMÍ A SANT PERE DE RIBES
10:15 SANTA PEREPÈTUA – BENJAMÍ A SANTA PEREPÈTUA
12:30 SANT JOSEP DE BADALONA – INFANTIL B BADALONA
DIUMENGE 13 D’OCTUBRE(CASA)
09:30 PREBENJAMÍ B – SANT JUST PAV.GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ B – RIBES CP PAV.GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ C – CPI LA SAGRERA PAV.GUINARDÓ
14:00 ALEVÍ B – CP CONGRÉS PAV.GUINARDÓ
16:30 INFANTIL A – SANT JUST PAV.GUINARDÓ
17:45 FEM 13 – SANT CUGAT PAV.GUINARDÓf

Llegir-ne més

Partits 12-13 d’octubre

DISSABTE 12 D’OCTUBRE (FORA)
10:00 CLARET – FEM 15   BARCELONA
10:30 LA SALLE BONANOVA – ALEVÍ C   BARCELONA
12:45 CP VIC – JUVENIL   VIC
15:30 CONGRÉS – ALEVÍ A   BARCELONA
16:30 ARENYS DE MAR – JUNIOR B   ARENYS DE MAR
17:00 BARBERÀ – TERCERA CATALANA   BARBERÀ
DIUMENGE 13 D’OCTUBRE (FORA)
10:00 RIBES CP – PREBENJAMÍ A   SANT PERE DE RIBES
10:15 SANTA PEREPÈTUA – BENJAMÍ A   SANTA PEREPÈTUA
12:30 SANT JOSEP DE BADALONA – INFANTIL B   BADALONA
DIUMENGE 13 D’OCTUBRE (CASA)
09:30 PREBENJAMÍ B – SANT JUST   PAV.GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ B – RIBES CP   PAV.GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ C – CPI LA SAGRERA   PAV.GUINARDÓ
14:00 ALEVÍ B – CP CONGRÉS   PAV.GUINARDÓ
16:30 INFANTIL A – SANT JUST   PAV.GUINARDÓ
17:45 FEM 13 – SANT CUGAT   PAV.GUINARDÓ

Llegir-ne més

Partits 5-6 d’octubre

DISSABTE 5 D’OCTUBRE (FORA)
09:30 CLARET – INFANTIL A BARCELONA
10:00 JESSUÏTES CASP – ALEVÍ B BARCELONA
10:45 CPI LA SAGRERA – PREBENJAMÍ B BARCELONA
12:30 HC SANT JUST – BENJAMÍ C SANT JUST
18:00 VILASSAR – JUNIOR A VILASSAR
19:00 UE HORTA – SEGONA CATALANA BARCELONA
DIUMENGE 6 D’OCTUBRE (FORA)
09:00 SANTA PEREPÈTUA – FEM13 BARCELONA
DIUMENGE 6 D’OCTUBRE (CASA)
09:00 ALEVÍ A – UE HORTA PAV.GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ C – CH CLARET PAV.GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ A – CAPELLADES HC PAV.GUINARDÓ
12:30 FEM 11 – PHC SANT CUGAT PAV.GUINARDÓ
13:30 JUVENIL – CE NOIA FREIXENET PAV.GUINARDÓ
15:00 INFANTIL B – CONGRÉS PAV.GUINARDÓ
16:15 PREBENJAMÍ A – CONGRÉS PAV.GUINARDÓ
17:30 FEM15 – CP TORRELLES PAV.GUINARDÓ
18:45 TERCERA CATALANA – SD ESPANYOL PAV.GUINARDÓ
20:00 JUNIOR B – UE HORTA PAV.GUINARDÓ

 

Llegir-ne més