PARTITS 04-05 DE FEBRER

DISSABTE 4 DE FEBRER (FORA)
9:30 CLARET – PREBENJAMI B BARCELONA
12:30 SANT JUST – SEGONA CATALANA SANT JUST
17:45 VIC – BENJAMI B VIC
18:15 OLESA – FEMBENJAMI OLESA DE MONTSERRAT
DIUMENGE 5 DE FEBRER (FORA)
9:00 CORNELLA – ALEVI C CORNELLA
10:00 MALGRAT – PB. INICIACIO MALGRAT
15:00 CALDES – BENJAMI A CALDES DE MONTBUI
16:00 SHUM – JUVENIL A MAÇANET
DIUMENGE 5 DE FEBRER (CASA)
9:00 PREBENJAMI A – CUBELLES PAV.GUINARDO
10:15 INFANTIL B – CLARET PAV.GUINARDO
11:30 INFANTIL A – TONA PAV.GUINARDO
12:45 ALEVI A – ARENYS DE MAR PAV.GUINARDO
16:00 CONSELL – HORTA PAV.GUINARDO
17:00 MINIFEM – VILASSAR PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 28-29 de gener

DISSABTE 28 DE GENER (FORA)
10:15 CALDES – INFANTIL A CALDES
11:15 SANT JUST – ALEVI B SANT JUST
17:00 SFERIC – INFANTIL B TERRASSA
17:15 CONGRES – JUVENIL B BARCELON
19:30 SANT JUST – JUVENIL C SANT JUST
DIUMENGE 29 DE GENER (FORA)
11:30 LA GARRIGA – PREBENJAMI A LA GARRIGA
16:30 LLORET – JUNIOR LLORET
DIUMENGE 29 DE GENER (CASA)
9:00 BENJAMI A – CLARET PAV.GUINARDO
10:00 PB. INICIACIO – SFERIC PAV.GUINARDO
11:15 PREBENJAMI B – CENTELLES PAV.GUINARDO
12:15 ALEVI C – CLARET PAV.GUINARDO
13:30 ALEVI A – GEIEG PAV.GUINARDO
16:00 CONSELL – CEVOS PAV.GUINARDO
17:00 BENJAMI B – OLESA PAV.GUINARDO
18:15 FEMBENJAMI – BANYOLES PAV.GUINARDO
19:30 JUVENIL A – NOIA PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

PARTITS 21-22 DE GENER

DISSABTE 21 DE GENER (FORA)
11:30 CALDES – ALEVI A CALDES DE MONTBUI
12:45 CALDES – JUVENIL A CALDES DE MONTBUI
13:30 SANT CUGAT – PB. INICIACIO SANT CUGAT
13:30 JMJ – SEGONA CATALANA (COPA) BARCELONA
14:30 CEVOS – ALEVI CONSELL SABADELL
15:15 MOLLET – PREBENJAMI B MOLLET
17:00 IGUALADA – BENJAMI A IGUALADA
18:00 CASTELLAR – BENJAMI B CASTELLAR
DIUMENGE 22 DE GENER (FORA)
10:15 BIGUES I RIELLS – PREBENJAMI A BIGUES I RIELLS
DIUMENGE 22 DE GENER (CASA)
9:00 ALEVI C – HORTA PAV.GUINARDO
10:15 ALEVI B – SANT RAMON PAV.GUINARDO
11:30 INFANTIL B – CALDES PAV.GUINARDO
12:45 INFANTIL A – VILASSAR PAV.GUINARDO
16:00 JUVENIL C – ARENYS DE MAR PAV.GUINARDO
17:15 JUVENIL B – RIPOLLET PAV.GUINARDO
18:30 JUNIOR – SANT CUGAT PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

PARTITS 14-15 DE FEBRER

DISSABTE 14 DE GENER (FORA)
17:15 MATARO – BENJAMI B MATARO
16:00 CASTELLAR – INFANTIL B CASTELLAR
DIUMENGE 15 DE GENER (FORA)
10:15 BARBERA – JUVENIL C BARBERA
11:00 MOLINS DE REI – JUVENIL B MOLINS DE REI
11:30 SANTA PERPETUA – ALEVI B STA PERPETUA
19:15 CONGRES – JUNIOR BARCELONA
20:45 CALDES – JUVENIL A CALDES DE MONTBUI
DIUMENGE 15 DE GENER (CASA)
9:00 PREBENJAMI B – LA GARRIGA PAV.GUINARDO
10:15 PB. INICIACIO – IGUALADA PAV.GUINARDO
11:30 BENJAMI A – SANT JOSEP SS PAV.GUINARDO
12:45 PREBENJAMI A – CAPELLADES PAV.GUINARDO
16:00 SEGONA CATALANA – LAIETA PAV.GUINARDO
17:30 ALEVI A – IGUALADA PAV.GUINARDO
18:45 ALEVI C – BARCINO PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

PARTITS 17-18 DE DESEMBRE

DIVENDRES 16 DE DESEMBRE (CASA)
19:15 BENJAMI B – IGUALADA (ELIMINATORIA) PAV.GUINARDO
20:15 BENJAMI A – VILAFRANCA (ELIMINATORIA) PAV.GUINARDO
21:20 INFANTIL A – CADI (ELIMINATORIA) PAV.GUINARDO
22:30 JUVENIL A – CASSANENC (ELIMINATORIA) PAV.GUINARDO
DISSABTE 17 DE DESEMBRE (FORA)
11:00 VILAFRANCA – BENJAMI A (ELIMINATORIA) VILAFRANCA
12:00 MALGRAT – ALEVI A (ELIMINATORIA) MALGRAT
16:00 IGUALADA – BENJAMI B (ELIMINATORIA) IGUALADA
16:00 CADI – INFANTIL A (ELIMINATORIA) SEU URGELL
17:15 ARENYS DE MAR – SEGONA CATALANA ARENYS DE MAR
DIUMENGE 18 DE DESEMBRE (FORA)
17:00 CASSANENC – JUVENIL A CASSA DE LA SELVA
18:15 MATARO – FEMBENJAMI MATARO
DIUMENGE 18 DE DESEMBRE (CASA)
11:15 PB. INICIACIO – VILANOVA PAV.GUINARDO
12:15 ALEVI A – MALGRAT (ELIMINATORIA) PAV.GUINARDO
14:00 ALEVI CONSELL – JMJ PAV.GUINARDO

Llegir-ne més