PARTITS 18-19 DE MARÇ

DISSABTE 18 DE MARÇ (FORA)
10:00 BARCINO – ALEVI C BARCELONA
12:30 CENTELLES – PREBENJAMI B CENTELLES
17:30 CLARET – BENJAMI A BARCELONA
19:00 GEIEG – ALEVI A GIRONA
DIUMENGE 19 DE MARÇ (FORA)
10:00 SFERIC – PB.INICIACIO TERRASSA
19:45 HORTA – SEGONA CATALANA BARCELONA
DIUMENGE 19 DE MARÇ (CASA)
10:00 PREBENJAMI A – LA GARRIGA PAV.GUINARDO
11:15 PREBENJAMI B – CLARET PAV.GUINARDO
12:15 ESCOLA PAV.GUINARDO
13:30 JUNIOR – CONGRES PAV.GUINARDO
16:00 JUVENIL C – BARBERA PAV.GUINARDO
17:15 JUVENIL B – MOLINS DE REI PAV.GUINARDO
18:30 INFANTIL B – CASTELLAR PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

PARTITS 11-12 DE MARÇ

DIVENDRES 10 DE MARÇ (CASA)
21:00 JUVENIL A – CALDES PAV.GUINARDO
22:15 JUNIOR – MALGRAT PAV.GUINARDO
DISSABTE 11 DE MARÇ (FORA)
12:30 JMJ – ALEVI C BARCELONA
17:00 SANTA PERPETUA –JUVENIL C SANTA PERPETUA
19:00 CASTELLAR – ALEVI B CASTELLAR
DIUMENGE 12 DE MARÇ (FORA)
9:00 BARBERA – INFANTIL A BARBERA
9:45 VILASSAR – MINIFEM VILASSAR DE MAR
10:00 LA SAGRERA – ALEVI CONSELL BARCELONA
16:00 SANT FELIU – FEMBENJAMI SANT FELIU DE CODINES
DIUMENGE 12 DE MARÇ (CASA)
9:00 PREBENJAMI B – MOLLET PAV.GUINARDO
10:15 PREBENJAMI A – BIGUES I RIELLS PAV.GUINARDO
11:30 BENJAMI B – CASTELLAR PAV.GUINARDO
12:45 BENJAMI A – IGUALADA PAV.GUINARDO
13:45 PB.INICIACIO – SANT CUGAT PAV.GUINARDO
15:00 CONSELL – JMJ PAV.GUINARDO
16:00 JUVENIL B – BARCINO PAV.GUINARDO
17:15 ALEVI A – CALDES PAV.GUINARDO
18:30 INFANTIL B – BARCINO PAV.GUINARDO
19:45 SEGONA CATALANA – FC BARCELONA PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 25-26 de febrer

DISSABTE 25 DE FEBRER (FORA)
11:15 VILANOVA –   BENJAMI A VILANOVA
11:30 MONTBUI – PREBENJAMI B STA MARGARIDA MONTBUI
12:00 PALAU PLEGAMANS – INFANTIL A PALAU PLEGAMANS
12:15 OLESA – PREBENJAMI A OLESA DE MONTSERRAT
18:00 VILAFRANCA – JUVENIL A VILAFRANCA
DIUMENGE 26 DE FEBRER (CASA)
9:00 BENJAMI B – MALGRAT PAV.GUINARDO
10:15 ALEVI B – JESUITES SARRIA PAV.GUINARDO
11:30 ALEVI A – SETMENAT PAV.GUINARDO
12:45 MENUTS PAV.GUINARDO
15:15 INFANTIL A – VIC PAV.GUINARDO
16:30 ALEVI C – CASTELLAR PAV.GUINARDO
17:45 JUVENIL B – HORTA PAV.GUINARDO
19:00 JUVENIL C – CONGRES PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 18-19 de febrer

DISSABTE 18 DE FEBRER (FORA)
10:00 MARISTES ST JOAN – BENJAMI CONSELL BARCELONA
10:00 NOIA – PB.INICIACIO SANT SADURNI
10:30 LA SALLE – ALEVI C BARCELONA
18:15 SFERIC – ALEVI B TERRASSA
19:00 MOLLET – SEGONA CATALANA MOLLET
DIUMENGE 19 DE FEBRER (FORA)
16:00 MONJOS – FEMBENJAMI SANTA MARGARIDA
16:30 BIGUES I RIELLS – BENJAMI B BIGUES I RIELLS
18:30 HORTA – INFANTIL B BARCELONA
DIUMENGE 19 DE FEBRER (CASA)
9:00 PREBENJAMI B – PALAU PLEGAMANS PAV.GUINARDO
10:15 PREBENJAMI A – SANT JOSEP SS PAV.GUINARDO
11:30 BENJAMI A – VOLTREGA PAV.GUINARDO
12:45 INFANTIL A – LA GARRIGA PAV.GUINARDO
16:00 JUVENIL C – CLARET PAV.GUINARDO
17:15 ALEVI A – PALAFRUGELL PAV.GUINARDO
18:30 JUVENIL A – NOIA PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 11-12 de febrer

DIVENDRES 10 DE FEBRER (CASA)
21:00 JUNIOR – SENTMENAT PAV.GUINARDO
22:15 SEGONA CATALANA – PRAT PAV.GUINARDO
DISSABTE 11 DE FEBRER (FORA)
10:30 ARENYS DE MAR – PREBENJAMI A ARENYS DE MAR
16:00 RIPOLLET – PREBENJAMI B RIPOLLET
DIUMENGE 12 DE FEBRER (FORA)
11:00 NOIA – ALEVI A SANT SADURNI
DIUMENGE 12 DE FEBRER (CASA)
9:00 PB.INICIACIO – PALAU PLEGAMANS PAV.GUINARDO
10:15 BENJAMI B – CERDANYOLA PAV.GUINARDO
11:30 ALEVI C – CERDANYOLA PAV.GUINARDO
12:45 JUVENIL C – CERDANYOLA PAV.GUINARDO
14:00 CONSELL – JMJ PAV.GUINARDO
15:00 FEMBENJAMI – VILA-SANA PAV.GUINARDO
16:00 JUVENIL B – SANT CUGAT PAV.GUINARDO
17:15 BENJAMI A – LA GARRIGA PAV.GUINARDO
18:15 ALEVI B – SENTMENAT PAV.GUINARDO
19:30 JUVENIL A – CORNELLA PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més