Partits 22-23 d’Octubre

DIVENDRES 21 D’OCTUBRE (FORA)
20:00 LAIETA – BENJAMI A BARCELONA
DISSABTE 22 D’OCTUBRE (FORA)
10:00 SANT JUST – PREBENJAMI B SANT JUST
15:00 CORNELLA – BENJAMI B CORNELLA
17:30 ARENYS DE MUNT – ALEVI B ARENYS DE MUNT
DIUMENGE 23 D’OCTUBRE (FORA)
10:00 MANLLEU – INFANTIL B MANLLEU
10:15 ARENYS DE MUNT – INFANTIL A ARENYS DE MUNT
11:00 CORBERA – PREBENJAMI A CORBERA
DIUMENGE 23 D’OTUBRE (CASA)
9:30 PB. INICIACIO – SITGES PAV.GUINARDO
10:45 ALEVI C – SENTMENAT PAV.GUINARDO
12:00 ALEVI A – CONGRRES PAV.GUINARDO
13:15 JUVENIL C – CONGRES PAV.GUINARDO
15:30 FEMBENJAMI – VILASANA PAV.GUINARDO
16:45 JUVENIL A – VIC PAV.GUINARDO
18:00 JUNIOR – HORTA PAV.GUINARDO
19:30 SEGONA CATALANA – JMJ PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 08-09 d’octubre

DIVENDRES 7 D’OCTUBRE (CASA)
21:00 JUVENIL A – SANT CUGAT PAV.GUINARDO
DISSABTE 8 D’OCTUBRE (FORA)
09:00 BARCINO – BENJAMI B BARCELONA
15:00 SANT FELIU – INFANTIL B SANT FELIU
16:30 SANT JUST – BENJAMI A SANT JUST
16:30 BARCINO – JUVENIL C BARCELONA
19:00 SANT CELONI – ALEVI C SANT CELONI
DIUMENGE 9 D’OCTUBRE (FORA)
09:00 CORNELLA – PB.INICIACIO CORNELLA
09:00 HORTA – JUVENIL B BARCELONA
11:15 RIBES – PREBENJAMI A SANT PERE DE RIBES
18:00 VENDRELL – FEMBENJAMI VENDRELL
18:30 MOLINS DE REI – PREBENJAMI B MOLINS DE REI
DIUMENGE 9 D’OTUBRE (CASA)
09:00 ALEVI B – CERDANYOLA PAV.GUINARDO
10:15 ALEVI A – SFERIC PAV.GUINARDO
11:30 JUNIOR – MATARO PAV.GUINARDO
13:00 SEGONA CATALANA – SANT JUST PAV.GUINARDO
16:30 INFANTIL A – CERDANYOLA PAV.GUINARDO
17:45 JUVENIL A – VOLTREGA PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 01-02 de setembre

DIVENDRES 30 DE SETEMBRE (CASA)
21:00 INFANTIL A – HORTA PAV.GUINARDO
DIVENDRES 30 DE SETEMBRE (FORA)
21:00 LAIETA – SEGONA CATALANA BARCELONA
DISSABTE 1 D’OCTUBRE (FORA)
12:30 JESUITES SARRIA – PREBENJAMI B BARCELONA
17:00 TARADELL – INFANTIL B TARADELL
DIUMENGE 2 D’OCTUBRE (FORA)
19:15 HORTA – ALEVI B BARCELONA
DIUMENGE 2 D’OCTUBRE (CASA)
9:00 PB. INICIACIO – CALDES PAV.GUINARDO
10:00 PREBENJAMI A – CONGRES PAV.GUINARDO
11:00 ALEVI C – SANTA PERPETUA PAV.GUINARDO
12:15 BENJAMI B – JMJ PAV.GUINARDO
13:30 JUVENIL C – CERDANYOLA PAV.GUINARDO
15:00 FEMBENJAMI – SANT FELIU PAV.GUINARDO
16:00 BENJAMI A – MARTORELL PAV.GUINARDO
17:00 JUVENIL B – BARBERA PAV.GUINARDO
18:15 JUVENIL A – MOLLET PAV.GUINARDO
19:30 JUNIOR – CONGRES PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 24-25 de setembre

DISSABTE 24 DE SETEMBRE (FORA)
12:30 JESUITES SARRIA   – BENJAMI B BARCELONA
12:30 CLARET – JUVENIL C BARCELONA
DIUMENGE 25 DE SETEMBRE (FORA)
09:00 CORNELLA – PREBENJAMI A CORNELLA
10:15 BARBERA – ALEVI C BARBERA
12:00 CORBERA – BENJAMI A CORBERA
17:00 SHUM – JUNIOR MAÇANET
17:30 SENTMENAT – JUVENIL B SENTMENAT
DIUMENGE 25 DE SETEMBRE (CASA)
09:15 PREBENJAMI B – VILANOVA PAV.GUINARDO
10:15 ALEVI A – CLARET PAV.GUINARDO
11:30 ALEVI B – JMJ PAV.GUINARDO
12:45 INFANTIL A – JMJ PAV.GUINARDO
14:00 INFANTIL B – LA GARRIGA PAV.GUINARDO
16:00 FEM BENJAMI – TORRELLES PAV.GUINARDO
17:30 SEGONA CATALANA – CP CONGRES PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més

Partits 28-29 de maig

DIVENDRES 27 DE MAIG (FORA)
18:30 CLARET – MINIFEM BARCELONA
DISSABTE 28 DE MAIG (FORA)
19:30 CLARET – ALEVI A BARCELONA
DISSABTE 28 DE MAIG (CASA)
10:00 PB. INICIACIO – IGUALADA(ELIMINATORIA) PAV.GUINARDO
11:15 BENJAMI – RIPOLLET(ELIMINATORIA) PAV.GUINARDO
12:15 ALEVI B – MARISTES SANT JOAN PAV.GUINARDO
13:15 INFANTIL – MARISTES SANT JOAN PAV.GUINARDO
DIUMENGE 29 DE MAIG (FORA)
12:00 SANTA PERPETUA – PREBENJAMI A(ELIMINATORIA) STA. PERPETUA
DIUMENGE 29 DE MAIG (CASA)
09:00 PREBENJAMI B – RIBES PAV.GUINARDO

Llegir-ne més