Partits 05-06 de Març

DIVENDRES 4 DE MARÇ (CASA)
21:30 SEGONA CATALANA – CASTELLAR PAV.GUINARDO
DISSABTE 5 DE MARÇ (FORA)
11:00 BARCINO – INFANTIL BARCELONA
12:30 MOLLERUSSA – MINIFEM MOLLERUSA
16:00 PIERA – PREBENJAMI B PIERA
16:00 SANT FELIU – PB. INICIACIO SANT FELIU DE CODINES
18:15 VILAFRANCA – JUNIOR VILAFRANCA
DIUMENGE 6 DE MARÇ (FORA)
9:00 ARENYS DE MUNT – PREBENJAMI A ARENYS DE MUNT
DIUMENGE 6 DE MARÇ (CASA)
9:00 ALEVI CONSELL – CEVOS PAV.GUINARDO
10:00 BENJAMI – IGUALADA PAV.GUINARDO
11:00 ALEVI C – VIC PAV.GUINARDO
12:15 JUVENIL A – MOLLET PAV.GUINARDO
15:00 ESCOLA – MOLINS DE REI PAV.GUINARDO
16:30 ALEVI B – SANT JUST PAV.GUINARDO
18:00 ALEVI A – MATARO PAV.GUINARDO
19:30 JUVENIL B – CASSANENC PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

PARTITS 27-28 DE FEBRER

DIVENDRES 26 DE FEBRER
20:30 MARISTES SANT JOAN – ALEVI C BARCELONA
20:30 CASTELLAR – ALEVI B CASTELLAR
20:45 LAIETA – SEGONA CATALANA BARCELONA
DISSABTE 27 DE FEBRER
9:00 JMJ – ALEVI CONSELL BARCELONA
13:30 CEVOS – BENJAMI CONSELL SABADELL
17:45 LA GARRIGA – MINIFEM LA GARRIGA
19:30 CERDANYOLA – ALEVI A CERDANYOLA
DIUMENGE 28 DE FEBRER (FORA)
10:00 SANT CELONI – BENJAMI SANT CELONI
DIUMENGE 28 DE FEBRER (CASA)
9:15 PREBENJAMI B – AREMYS DE MUNT PAV.GUINARDO
10:30 INFANTIL – SFERIC PAV.GUINARDO
12:00 JUVENIL B – VOLTREGA PAV.GUINARDO
16:00 JUNIOR – RIPOLLET PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més

PARTITS 20-21 DE FEBRER

DIVENDRES 19 DE FEBRER (CASA)
20:00 ALEVI A – BARCINO PAV.GUINARDO
DISSABTE 20 DE FEBRER
9:00 BARCINO – PREBENJAMI B BARCELONA
10:30 SANT CUGAT – PB.INICIACIO SANT CUGAT
11:15 CALDES – JUNIOR CALDES DE MONTBUI
12:00 OLESA – INFANTIL OLESA
DIUMENGE 21 DE FEBRER (FORA)
9:00 VIC – MINIFEM VIC
10:00 NOIA – PB. INICIACIO SANT SADURNI
11:00 RIPOLLET – JUVENIL A RIPOLLET
11:30 MALGRAT – PREBENJAMI A MALGRAT
DIUMENGE 21 DE FEBRER (CASA)
9:00 CONSELL – LA SALLE BONANOVA PAV.GUINARDO
10:00 ALEVI B – BIGUES I RIELLS PAV.GUINARDO
11:00 ALEVI A – OLOT PAV.GUINARDO
16:00 BENJAMI – CLARET PAV.GUINARDO
17:00 ALEVI C – TARADELL PAV.GUINARDO
18:15 SEGONA CATALANA – ARENYS DE MAR PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més

PARTITS 13-14 DE FEBRER

DISSABTE 13 DE FEBRER
10:00 HORTA – ALEVI C BARCELONA
16:15 MALGRAT – JUVENIL B MALGRAT
19:45 PALAU PLEGAMANS – SEGONA CATALANA PALAU
DIUMENGE 14 DE FEBRER (CASA)
10:00 PREBENJAMI B – CALDES PAV.GUINARDO
11:00 ALEVI B – CASTELLET PAV.GUINARDO
12:15 INFANTIL – MATARO PAV.GUINARDO
16:00 PREBENJAMI A – RIUDEBITLLES PAV.GUINARDO
17:00 MINIFEM – TORDERA PAV.GUINARDO
18:00 JUVENIL A – SANT JUST PAV.GUINARDO
19:15 JUNIOR – VILA-SECA PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 06-07 de febrer

DISSABTE 6 DE FEBRER (FORA)
11:45 SFERIC – ALEVI B TERRASSA
13:00 VILANOVA – JUNIOR VILANOVA
16:30 TARADELL – JUVENIL A TARADELL
18:00 RIPOLLET – INFANTIL RIPOLLET
DIUMENGE 7 DE FEBRER (FORA)
9:00 CORNELLA – BENJAMI CORNELLA
DIUMENGE 7 DE FEBRER (CASA)
10:00 CONSELL – ESCOLAPIS SARRIA PAV.GUINARDO
11:00 ESCOLA – CPI LA SAGRERA PAV.GUINARDO
12:00 ALEVI C – JMJ PAV.GUINARDO
16:15 JUVENIL B – RIPOLL PAV.GUINARDO
18:00 ALEVI A – CLARET PAV.GUINARDO

Llegir-ne més