Partits 02-03 d’abril

DIVENDRES 1 DE ABRIL (CASA)
21:15 JUNIOR – SENTMENAT PAV.GUINARDO
DISSABTE 2 DE ABRIL (FORA)
11:15 CLARET – ALEVI C BARCELONA
12:45 VILASSAR – SEGONA CATALANA VILASSAR
16:00 MANLLEU – BENJAMI MANLLEU
17:45 GIRONA – INFANTIL GIRONA
DIUMENGE 3 DE ABRIL(FORA)
11:00 TORDERA – ALEVI A TORDERA
12:00 CASTELLET – JUVENIL B CASTELLET
DIUMENGE 3 DE ABRIL (CASA)
9:00 ESCOLA – ST JOSEP BADALONA PAV.GUINARDO
10:00 ALEVI CONSELL – ST JOSEP BADALONA PAV.GUINARDO
11:15 PB. INICIACIO – JMJ PAV.GUINARDO
12:30 PREBENJAMI B – MANLLEU PAV.GUINARDO
13:30 MINIFEM – CLARET (AMISTOS) PAV.GUINARDO
16:00 PREBENJAMI A – CAPELLADES PAV.GUINARDO
17:15 ALEVI B – SENTMENAT PAV.GUINARDO
18:30 JUVENIL A – BARBERA PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 19-20 de Març

DIVENDRES 18 DE MARÇ (FORA)
18:30 CLARET – PREBENJAMI A BARCELONA
DISSABTE 19 DE MARÇ (FORA)
11:00 NOIA – PREBENJAMI B SANT SADURNI DE NOIA
16:00 MATARO – ALEVI B MATARO
DIUMENGE 20 DE MARÇ (FORA)
11:00 TORDERA – MINIFEM TORDERA
11:00 VILASSAR – JUVENIL A VILASSAR
12:00 BIGUES I RIELLS – PB. INICIACIO BIGUES I RIELLS
DIUMENGE 20 DE MARÇ (CASA)
9:30 JUVENIL B – SENTMENAT PAV.GUINARDO
11:00 INFANTIL – CH LLORET PAV.GUINARDO
12:15 SEGONA CATALANA – SANT JUST PAV.GUINARDO
16:00 BENJAMI – ARENYS DE MAR PAV.GUINARDO
17:00 ALEVI C – RODA PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 12-13 de Març

DISSABTE 12 DE MARÇ (FORA)
11:00 VILASSAR – BENJAMI VILASSAR
13:15 CONGRES – ALEVI C BARCELONA
16:15 SFERIC – PREBENJAMI A TERRASSA
DIUMENGE 13 DE MARÇ (FORA)
12:15 ARENYS DE MAR – JUVENIL B ARENYS DE MAR
DIUMENGE 13 DE MARÇ (CASA)
9:00 CONSELL – CONGRES PAV.GUINARDO
10:00 PB.INICIACIO – CH PRAT PAV.GUINARDO
11:00 PREBENJAMI B – SANT CUGAT PAV.GUINARDO
12:00 JUVENIL A – CERDANYOLA PAV.GUINARDO
13:30 ESCOLA – CASP PAV.GUINARDO
15:00 MINIFEM – SANTA PERPETUA PAV.GUINARDO
16:30 ALEVI B – TARADELL PAV.GUINARDO
17:30 ALEVI A – CORNELLA PAV.GUINARDO
18:30 SEGONA CATALANA – PRAT PAV.GUINARDO
19:45 JUNIOR – SENTMENAT PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 05-06 de Març

DIVENDRES 4 DE MARÇ (CASA)
21:30 SEGONA CATALANA – CASTELLAR PAV.GUINARDO
DISSABTE 5 DE MARÇ (FORA)
11:00 BARCINO – INFANTIL BARCELONA
12:30 MOLLERUSSA – MINIFEM MOLLERUSA
16:00 PIERA – PREBENJAMI B PIERA
16:00 SANT FELIU – PB. INICIACIO SANT FELIU DE CODINES
18:15 VILAFRANCA – JUNIOR VILAFRANCA
DIUMENGE 6 DE MARÇ (FORA)
9:00 ARENYS DE MUNT – PREBENJAMI A ARENYS DE MUNT
DIUMENGE 6 DE MARÇ (CASA)
9:00 ALEVI CONSELL – CEVOS PAV.GUINARDO
10:00 BENJAMI – IGUALADA PAV.GUINARDO
11:00 ALEVI C – VIC PAV.GUINARDO
12:15 JUVENIL A – MOLLET PAV.GUINARDO
15:00 ESCOLA – MOLINS DE REI PAV.GUINARDO
16:30 ALEVI B – SANT JUST PAV.GUINARDO
18:00 ALEVI A – MATARO PAV.GUINARDO
19:30 JUVENIL B – CASSANENC PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

PARTITS 27-28 DE FEBRER

DIVENDRES 26 DE FEBRER
20:30 MARISTES SANT JOAN – ALEVI C BARCELONA
20:30 CASTELLAR – ALEVI B CASTELLAR
20:45 LAIETA – SEGONA CATALANA BARCELONA
DISSABTE 27 DE FEBRER
9:00 JMJ – ALEVI CONSELL BARCELONA
13:30 CEVOS – BENJAMI CONSELL SABADELL
17:45 LA GARRIGA – MINIFEM LA GARRIGA
19:30 CERDANYOLA – ALEVI A CERDANYOLA
DIUMENGE 28 DE FEBRER (FORA)
10:00 SANT CELONI – BENJAMI SANT CELONI
DIUMENGE 28 DE FEBRER (CASA)
9:15 PREBENJAMI B – AREMYS DE MUNT PAV.GUINARDO
10:30 INFANTIL – SFERIC PAV.GUINARDO
12:00 JUVENIL B – VOLTREGA PAV.GUINARDO
16:00 JUNIOR – RIPOLLET PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més