Partits 07-08 de Maig

DIVENDRES 6 DE MAIG (CASA)
21:15 ALEVI A – CERDANYOLA PAV.GUINARDO
DIVENDRES 6 DE MAIG (FORA)
21:30 VOLTREGA – JUVENIL B VOLTREGA
DISSABTE 7 DE MAIG (FORA)
11:15 PALAU PLEGAMANS – PB. INICIACIO(ELIMINATORIA) PALAU PLEGAMANS
DIUMENGE 8 DE MAIG (FORA)
10:00 SFERIC – INFANTIL TERRASSA
11:00 RIPOLLET – JUNIOR RIPOLLET
11:00 BARBERA – BENJAMI(ELIMINATORIA) BARBERA
11:15 RIBES – PREBENJAMI B RIBES
DIUMENGE 8 DE MAIG (CASA)
10:00 ESCOLA – CEVOS PAV.GUINARDO
11:00 ALEVI CONSELL – JMJ PAV.GUINARDO
12:00 ALEVI C – MARISTES SANT JOAN PAV.GUINARDO
16:00 MINIFEM – ALPICAT PAV.GUINARDO
17:00 PREBENJAMI A – TORRELLES(ELIMINATORIES) PAV.GUINARDO
18:15 ALEVI B – CASTELLAR PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

PARTITS 30 D’ABRIL I 01 DE MAIG

DISSABTE 30 D’ABRIL (FORA)
17:15 TARADELL – ALEVI C TARADELL
18:30 OLOT – ALEVI A OLOT
DIUMENGE 1 DE MAIG (FORA)
10:00 BIGUES I RIELLS – ALEVI B BIGUES I RIELLS
10:15 MATARO – ALEVI A MATARO
DIUMENGE 1 DE MAIG (CASA)
10:00 PREBENJAMI A – MARISTES DE SANT JOAN PAV.GUINARDO
11:00 INFANTIL – OLESA PAV.GUINARDO
12:15 SEGONA CATALANA – JMJ PAV.GUINARDO
15:00 BENJAMI – FEM BENJAMI MATARO PAV.GUINARDO
16:00 JUVENIL A – RIPOLLET PAV.GUINARDO
17:30 JUNIOR – CALDES PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més

Partits 23-24 d’abril

DISSABTE 23 D’ABRIL (FORA)
11:15 ARENYS DE MUNT – PREBENJAMI B ARENYS DE MUN
12:30 CASTELLET – ALEVI B CASTELLET
19:00 VILA-SECA – JUNIOR VILASECA
DIUMENGE 24 D’ABRIL (FORA)
9:00 BARCINO – ALEVI A BARCELONA
10:00 VIC – MINIFEM VIC
12:30 MATARO – INFANTIL MATARO
12:30 SANT JUST – JUVENIL A SANT JUST
18:00 RIPOLLET – SEGONA CATALANA RIPOLLET
DIUMENGE 24 D’ABRIL (CASA)
9:00 ESCOLA PAV.GUINARDO
11:00 ALEVI C – HORTA PAV.GUINARDO
16:00 JUVENIL B – MALGRAT PAV.GUINARDO
17:30 BENJAMI – SANT CELONI PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 16-17 d’abril

DIVENDRES 15 D’ABRIL (CASA)
21:00 JUVENIL A – TARADELL PAV.GUINARDO
DIVENDRES 15 D’ABRIL (FORA)
18:15 ESCOLAPIS SARRIA – ALEVI CONSELL BARCELONA
DISSABTE 16 D’ABRIL (FORA)
10:30 PALAU PLEGAMANS – MINIFEM PALAU PLEGAMANS
12:00 CLARET – ALEVI A BARCELONA
16:00 CLARET – BENJAMI BARCELONA
DIUMENGE 17 D’ABRIL (FORA)
10:00 JMJ – ALEVI C BARCELONA
12:30 RIPOLL – JUVENIL B RIPOLL
DIUMENGE 17 D’ABRIL (CASA)
9:00 PB. INICIACIO – SANT CUGAT PAV.GUINARDO
10:00 PREBENJAMI B – BARCINO PAV.GUINARDO
11:00 ALEVI B – SFERIC PAV.GUINARDO
12:15 INFANTIL – RIPOLLET PAV.GUINARDO
15:30 ESCOLA – PALAU PLEGAMANS PAV.GUINARDO
16:30 PREBENJAMI A – MALGRAT PAV.GUINARDO
18:00 JUNIOR – VILANOVA PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més

Partits 09-10 d’Abril

DIVENDRES 8 D’ABRIL (FORA)
20:00 MASQUEFA – JUNIOR MASQUEFA
DISSABTE 9 D’ABRIL (FORA)
9:15 CALDES – PREBENJAMI B CALDES
10:15 HORTA – ALEVI B BARCELONA
16:15 SANTA PERPETUA – JUVENIL A SANTA PERPETUA
16:45 VILASSAR – INFANTIL VILASSAR
18:15 RIUDEBITLLES – PREBENJAMI A RIUDEBITLLES
DIUMENGE 10 D’ABRIL (CASA)
9:00 CONSELL – SANT IGNASI PAV.GUINARDO
10:00 PB. INICIACIO – NOIA PAV.GUINARDO
11:00 BENJAMI – CORNELLA PAV.GUINARDO
12:15 ALEVI C – VILASSAR PAV.GUINARDO
15:30 JUVENIL B – GIRONA PAV.GUINARDO
16:45 ALEVI A – LA GARRIGA PAV.GUINARDO
17:45 SEGONA CATALANA – BARBERA PAV.GUINARDO
19:15 MINIFEM – LA GARRIGA PAV.GUINARDO

Llegir-ne més