Partits 01-02 de setembre

DIVENDRES 30 DE SETEMBRE (CASA)
21:00 INFANTIL A – HORTA PAV.GUINARDO
DIVENDRES 30 DE SETEMBRE (FORA)
21:00 LAIETA – SEGONA CATALANA BARCELONA
DISSABTE 1 D’OCTUBRE (FORA)
12:30 JESUITES SARRIA – PREBENJAMI B BARCELONA
17:00 TARADELL – INFANTIL B TARADELL
DIUMENGE 2 D’OCTUBRE (FORA)
19:15 HORTA – ALEVI B BARCELONA
DIUMENGE 2 D’OCTUBRE (CASA)
9:00 PB. INICIACIO – CALDES PAV.GUINARDO
10:00 PREBENJAMI A – CONGRES PAV.GUINARDO
11:00 ALEVI C – SANTA PERPETUA PAV.GUINARDO
12:15 BENJAMI B – JMJ PAV.GUINARDO
13:30 JUVENIL C – CERDANYOLA PAV.GUINARDO
15:00 FEMBENJAMI – SANT FELIU PAV.GUINARDO
16:00 BENJAMI A – MARTORELL PAV.GUINARDO
17:00 JUVENIL B – BARBERA PAV.GUINARDO
18:15 JUVENIL A – MOLLET PAV.GUINARDO
19:30 JUNIOR – CONGRES PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 24-25 de setembre

DISSABTE 24 DE SETEMBRE (FORA)
12:30 JESUITES SARRIA   – BENJAMI B BARCELONA
12:30 CLARET – JUVENIL C BARCELONA
DIUMENGE 25 DE SETEMBRE (FORA)
09:00 CORNELLA – PREBENJAMI A CORNELLA
10:15 BARBERA – ALEVI C BARBERA
12:00 CORBERA – BENJAMI A CORBERA
17:00 SHUM – JUNIOR MAÇANET
17:30 SENTMENAT – JUVENIL B SENTMENAT
DIUMENGE 25 DE SETEMBRE (CASA)
09:15 PREBENJAMI B – VILANOVA PAV.GUINARDO
10:15 ALEVI A – CLARET PAV.GUINARDO
11:30 ALEVI B – JMJ PAV.GUINARDO
12:45 INFANTIL A – JMJ PAV.GUINARDO
14:00 INFANTIL B – LA GARRIGA PAV.GUINARDO
16:00 FEM BENJAMI – TORRELLES PAV.GUINARDO
17:30 SEGONA CATALANA – CP CONGRES PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més

Partits 28-29 de maig

DIVENDRES 27 DE MAIG (FORA)
18:30 CLARET – MINIFEM BARCELONA
DISSABTE 28 DE MAIG (FORA)
19:30 CLARET – ALEVI A BARCELONA
DISSABTE 28 DE MAIG (CASA)
10:00 PB. INICIACIO – IGUALADA(ELIMINATORIA) PAV.GUINARDO
11:15 BENJAMI – RIPOLLET(ELIMINATORIA) PAV.GUINARDO
12:15 ALEVI B – MARISTES SANT JOAN PAV.GUINARDO
13:15 INFANTIL – MARISTES SANT JOAN PAV.GUINARDO
DIUMENGE 29 DE MAIG (FORA)
12:00 SANTA PERPETUA – PREBENJAMI A(ELIMINATORIA) STA. PERPETUA
DIUMENGE 29 DE MAIG (CASA)
09:00 PREBENJAMI B – RIBES PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 21-22 de maig

DIVENDRES 20 DE MAIG (CASA)
21:00 JUVENIL A – BELL-LLOC PAV.GUINARDO
DISSABTE 21 DE MAIG (FORA)
10:00 MARISTES SANT JOAN – ALEVI BARCELONA
11:00 MARISTES SANT JOAN – INFANTIL BARCELONA
14:30 CEVOS – ALEVI CONSELL SABADELL
15:00 RIPOLLET – MINIFEM RIPOLLET
16:00 IGUALADA – PB. INICIACIO(ELIMINATORIA) IGUALADA
DIUMENGE 22 DE MAIG (FORA)
12:30 RIPOLLET – BENJAMI(ELIMINATORIA) RIPOLLET
13:00 BELL-LLOC – JUVENIL A(ELIMINATORIA) BELL-LLOC
DIUMENGE 22 DE MAIG (CASA)
09:00 PREBENJAMI B – TARADELL PAV.GUINARDO
10:00 PREBENJAMI A – SANTA PERPETUA(ELIMINATORIA) PAV.GUINARDO
11:15 SEGONA CATALANA – CERDANYOLA PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més

PARTITS 14-15 DE MAIG

DIVENDRES 13 DE MAIG (FORA)
20:30 VIC – ALEVI C VIC
DISSABTE 14 DE MAIG (FORA)
9:30 SANT JUST – ALEVI B SANT JUST
16:15 CASSANENC – JUVENIL B CASSA DE LA SELVA
16:30 MOLLET – JUVENIL A MOLLET
DIUMENGE 15 DE MAIG (FORA)
15:00 SANT CUGAT – PREBENJAMI B SANT CUGAT
18:00 TORRELLES – PREBENJAMI A(ELIMINATORIA) TORRELLES
DIUMENGE 15 DE MAIG (CASA)
9:30 INFANTIL – B ARCINO PAV.GUINARDO
11:00 PB.INICIACIO – PALAU PLEGAMANS(ELIMINATORIA) PAV.GUINARDO
12:15 JUNIOR – VILAFRANCA PAV.GUINARDO
16:00 BENJAMI – BARBERA(ELIMINATORIA) PAV.GUINARDO

Llegir-ne més