PARTITS 13-14 DE FEBRER

DISSABTE 13 DE FEBRER
10:00 HORTA – ALEVI C BARCELONA
16:15 MALGRAT – JUVENIL B MALGRAT
19:45 PALAU PLEGAMANS – SEGONA CATALANA PALAU
DIUMENGE 14 DE FEBRER (CASA)
10:00 PREBENJAMI B – CALDES PAV.GUINARDO
11:00 ALEVI B – CASTELLET PAV.GUINARDO
12:15 INFANTIL – MATARO PAV.GUINARDO
16:00 PREBENJAMI A – RIUDEBITLLES PAV.GUINARDO
17:00 MINIFEM – TORDERA PAV.GUINARDO
18:00 JUVENIL A – SANT JUST PAV.GUINARDO
19:15 JUNIOR – VILA-SECA PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 06-07 de febrer

DISSABTE 6 DE FEBRER (FORA)
11:45 SFERIC – ALEVI B TERRASSA
13:00 VILANOVA – JUNIOR VILANOVA
16:30 TARADELL – JUVENIL A TARADELL
18:00 RIPOLLET – INFANTIL RIPOLLET
DIUMENGE 7 DE FEBRER (FORA)
9:00 CORNELLA – BENJAMI CORNELLA
DIUMENGE 7 DE FEBRER (CASA)
10:00 CONSELL – ESCOLAPIS SARRIA PAV.GUINARDO
11:00 ESCOLA – CPI LA SAGRERA PAV.GUINARDO
12:00 ALEVI C – JMJ PAV.GUINARDO
16:15 JUVENIL B – RIPOLL PAV.GUINARDO
18:00 ALEVI A – CLARET PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

PARTITS 30-31 DE GENER

DISSABTE 30 DE GENER (FORA)
9:00 JMJ – PB. INICIACIO BARCELONA
11:15 CAPELLADES – PREBENJAMI A CAPELLADES
14.15 VILASSAR – ALEVI C VILASSAR
15:00 SANTA PERPETUA – MINIFEM SANTA PERPETUA
18:30 LA GARRIGA – ALEVI A LA GARRIGA
18:30 GIRONA – JUVENIL B GIRONA
DIUMENGE 31 DE GENER (FORA)
15:30 CP MANLLEU – PREBENJAMI B MANLLEU
DIUMENGE 31 DE GENER (CASA)
10:00 ALEVI B – HORTA PAV.GUINARDO
11:00 INFANTIL – VILASSAR PAV.GUINARDO
12:00 2A CATALANA – CONGRES PAV.GUINARDO
15:30 CONSELL – SANT IGNASI PAV.GUINARDO
16:30 BENJAMI – MANLLEU PAV.GUINARDO
17:45 JUVENIL A – SANTA PERPETUA PAV.GUINARDO
19:00 JUNIOR – MASQUEFA PAV.GUINARDO

 

 

 

 

 

Llegir-ne més

Partits 23-24 de gener

DISSABTE 23 DE GENER (FORA)
12:00 SETMENAT – ALEVI B  12-3 SETMENAT
17:00 ARENYS DE MAR – BENJAMI  3-4 ARENYS DE MAR
DIUMENGE 24 DE GENER (FORA)
12:30 BARBERA – JUVENIL A  1-10 BARBERA
DIUMENGE 24 DE GENER (CASA)
9:00 CONSELL – SANT JOSEP  1-7 PAV.GUINARDO
10:00 PB. INICIACIO – BIGUES I RIELLS  2-1 PAV.GUINARDO
11:00 PREBENJAMI B – NOIA  2-1 PAV.GUINARDO
12:00 ALEVI A – TORDERA  10-5 PAV.GUINARDO
16:00 ALEVI C – CH CLARET  1-7 PAV.GUINARDO
17:00 PREBENJAMI A – CLARET  3-0 PAV.GUINARDO
18:00 JUVENIL B – CASTELLET  1-6 PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més

Partits 09-10 de gener

DISSABTE 9 DE GENER (FORA)
16:00 IGUALADA – BENJAMI IGUALADA
17:00 TARADELL – ALEVI B TARADELL
20:30 CERDANYOLA – 2A CATALANA CERDANYOLA
DIUMENGE 10 DE GENER (FORA)
11:00 CORNELLA – ALEVI A CORNELLA
12:30 CERDANYOLA – JUVENIL A CERDANYOLA
DIUMENGE 10 DE GENER (CASA)
9:00 PREBENJAMI A – ARENYS DE MUNT PAV.GUINARDO
10:00 PREBENJAMI B – HC PIERA PAV.GUINARDO
11:00 MINIFEM – LA GARRIGA PAV.GUINARDO
12:00 PB. INICIACIO – SANT FELIU PAV.GUINARDO
16:00 ALEVI C – CONGRES PAV.GUINARDO
17:00 JUVENIL B – ARENYS DE MAR PAV.GUINARDO
18:15 INFANTIL – GIRONA PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més