PARTITS 27-28 DE MAIG

DIVENDRES 26 DE MAIG (FORA)
19:30 CLARET – FEMBENJAMI BARCELONA
DISSABTE 27 DE MAIG (FORA)
10:00 PALAU PLEGAMANS – BENJAMI B PALAU PLEGAMANS
15:45 CLARET – INFANTIL BARCELONA
DISSABTE 27 DE MAIG (CASA)
9:00 CONSELL – MARISTES PAV.GUINARDO
10:00 PB.INICIACIO – CORNELLA(TORNADA ELIMINATORIA) PAV.GUINARDO
11:15 PREBENJAMI B – SANTA PERPETUA PAV.GUINARDO
12:30 BENJAMI A – HORTA PAV.GUINARDO
DIUMENGE 28 DE MAIG (FORA)
11:30 VILAFRANCA – PREBENJAMI B VILAFRANCA
12:00 SFERIC – JUVENIL A TERRASSA
12:00 CLARET – JUVENIL B BARCELONA
DIUMENGE 28 DE MAIG (CASA)
14:30 ESCOLA – CPI LA SAGRERA PAV.GUINARDO
15:30 FEMBENJAMI – VIC PAV.GUINARDO
16:30 PREBENJAMI A – CENTELLES PAV.GUINARDO
17:45 ALEVI A – REUS PAV.GUINARDO
19:00 SEGONA CATALANA – ARENYS DE MAR PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més

Partits 20-21 de maig

DIVENDRES 19 DE MAIG (CASA)
20:30 BENJAMI A – VOLTREGA BARCELONA
DISSABTE 20 DE MAIG (FORA)
12:00 CERDANYOLA – PREBENJAMI B CERDANYOLA
15:00 BARCINO – INFANTIL B BARCELONA
15:15 SENTMENAT – BENJAMI B SENTMENAT
16:30 BARCINO – JUVENIL B BARCELONA
18:00 OLESA – FEMBENJAMI OLESA DE MONTSERRAT
DIUMENGE 21 DE MAIG (FORA)
10:00 CORNELLA – PB.INICIACIO(ANADA ELIMINATORIA) CORNELLA
18:30 MALGRAT – JUNIOR MALGRAT DE MAR
DIUMENGE 21 DE MAIG (CASA)
9:00 BENJAMI B – HORTA PAV.GUINARDO
10:00 ALEVI C – JMJ PAV.GUINARDO
11:15 ALEVI B – CASTELLAR PAV.GUINARDO
12:30 ALEVI A – GIRONA PAV.GUINARDO
13:45 PREBENJAMI A – LES FRANQUESES PAV.GUINARDO
15:00 JUVENILC – SANTA PERPETUA PAV.GUINARDO
16:15 INFANTIL A – BARBERA PAV.GUINARDO
17:30 JUVENIL A – PALAFRUGELL PAV.GUINARDO
18:45 BENJAMI A – PIERA PAV.GUINARDO
20:30 SEGONA CATALANA – BARCINO PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 13-14 de maig

DIVENDRES 12 DE MAIG (FORA)
18:30 CASP – BENJAMI CONSELL BARCELONA
DISSABTE 13 DE MAIG (FORA)
TORNEIG ALUCHE – BENJAMI B MADRID
TORNEIG ALUCHE – BENJAMI A MADRID
TORNEIG ALUCHE – ALEVI B MADRID
DIUMENGE 14 DE MAIG (FORA)
9:00 MATARO – PREBENJAMI A MATARO
10:00 MATARO – INFANTIL A MATARO
DIUMENGE 14 DE MAIG (CASA)
9:00 PREBENJAMI B – VILAFRANCA PAV.GUINARDO
10:00 PB.INICIACIO – BIGUES I RIELLS(TORNADA ELIMI) PAV.GUINARDO
11:30 INFANTIL B – CASTELLET PAV.GUINARDO
12:45 JUVENIL C – BARCINO PAV.GUINARDO
14:00 ESCOLA – CLARET PAV.GUINARDO
15:00 ALEVI C – VILASSAR PAV.GUINARDO
16:15 JUVENIL B – VILASSAR PAV.GUINARDO
17:30 ALEVI A – IGUALADA PAV.GUINARDO
18:45 JUNIOR – OLOT PAV.GUINARDO
20:15 JUVENIL A – SFERIC PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més

Partits 06-07 de maig

DISSABTE 6 DE MAIG (FORA)
9:00 BIGUES I RIELLS – PB.INICIACIO (ELIMI) BIGUES I RIELLS
12:30 CONGRES – JUVENIL C BARCELONA
16:15 HORTA – BENJAMI A BARCELONA
16:45 JESUITES SARRIA – ALEVI B BARCELONA
17:00 CASTELLAR – ALEVI C CASTELLAR
19:00 SANTA PERPETUA – PREBENJAMI B SANTA PERPETUA
DIUMENGE 7 DE MAIG (FORA)
11:15 HORTA – JUVENIL B BARCELONA
12:30 CENTELLES – PREBENJAMI A CENTELLES
15:00 REUS DEPORTIU – ALEVI A REUS
DIUMENGE 7 DE MAIG (CASA)
9:00 BENJAMI B – PALAU PLEGAMANS PAV.GUINARDO
10:00 ALEVI B – CONGRES PAV.GUINARDO
11:15 INFANTIL A – PALAU PLEGAMANS PAV.GUINARDO
12:30 SEGONA CATALANA – BARCINO PAV.GUINARDO
14:00 CONSELL – CONGRES PAV.GUINARDO

Llegir-ne més

Partits 29-30 d’Abril

DIVENDRES 28 DE ABRIL (FORA)
21:00 TONA – INFANTIL A TONA
DISSABTE 29 DE ABRIL (FORA)
11:00 VILA-SANA – FEMBENJAMI VILA-SANA
11:30 CLARET – JUVENIL C BARCELONA
17:30 PALAU – SEGONA CATALANA PALAU PLEGAMANS
18:30 LA GARRIGA – INFANTIL A LA GARRIGA
19:30 GIRONA – ALEVI A GIRONA
DIUMENGE 30 DE ABRIL (FORA)
12:00 PALAFRUGELL – JUVENIL A PALAFRUGELL
DIUMENGE 30 DE ABRIL (CASA)
10:00 ALEVI C – LA SALLE PAV.GUINARDO
11:30 ALEVI B – SFERIC PAV.GUINARDO

Llegir-ne més