Partits 16 -17 de novembre

DISSABTE 16 DE NOVEMBRE (FORA)
09:00 CH CASTELLET – FEM 15   ST. VICENÇ DE CASTELLET
11:15 CLARET – TERCERA CATALANA   BARCELONA
12:10 BARCINO – SEGONA CATALANA   BARCELONA
18:30 CONGRÉS – ALEVÍ B   BARCELONA
DIUMENGE 17 DE NOVEMBRE (FORA)
09:30 SFERIC – PREBENJAMÍ B   TERRASSA
10:30 PALAU PLEGAMANS – FEM 11   PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS
12:45 SANT JUST – INFANTIL A   SANT JUST
15:00 BUIGUES I RIELLS – PREBENJAMÍ A   BUIGUES I RIELLS
16:00 CAPELLADES – BENJAMÍ A   CAPELLADES
DIUMENGE 17 DE NOVEMBRE (CASA)
12:00 ALEVÍ A – CONGRÉS   PAV.GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ C – LA SALLE BONANOVA   PAV.GUINARDÓ
16:15 INFANTIL B – SANT JOSEP DE BADALONA   PAV.GUINARDÓ
17:30 BENJAMÍ C – SANT JUST   PAV.GUINARDÓ
18:45 FEM 13 – CALDES   PAV.GUINARDÓ
19:45 JÚNIOR B – ARENYS DE MAR   PAV.GUINARDÓ

Llegir-ne més

Partits 9-10 de Novembre

DISSABTE 9 DE NOVEMBRE (FORA)
10:30 JESUÏTES SARRIÀ – BENJAMÍ C BARCELONA
12:00 OLESA – PREBENJAMÍ A OLESA
15:00 HORTA – ALEVÍ A BARCELONA
16:30 VOLTREGÀ – PREBENJAMÍ B ST. HIPÒLIT DE VOLTREGÀ
18:15 CLARET – ALEVÍ C BARCELONA
19:00 HORTA – JÚNIOR B BARCELONA
DIUMENGE 10 DE NOVEMBRE (FORA)
10:30 CONGRÉS – INFANTIL B BARCELONA
16:15 REUS DEPORTIU – FEM 13 REUS
DIUMENGE 10 DE NOVEMBRE (CASA)
09:30 BENJAMÍ B – MARTORELL PAV.GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ B – CASP PAV.GUINARDÓ
11:30 FEM 15 – VENDRELL PAV.GUINARDÓ
12:45 JUVENIL – VENDRELL PAV.GUINARDÓ
14:00 ALEVÍ C – JESUÏTES SARRIÀ PAV.GUINARDÓ
15:30 INFANTIL A – CLARET PAV.GUINARDÓ
16:30 JÚNIOR A – VILASSAR PAV.GUINARDÓ
18:00 SEGONA CATALANA – MATARÓ PAV.GUINARDÓ
19:30 TERCERA CATALANA – HORTA PAV.GUINARDÓ

 

Llegir-ne més

Partits 2-3 de novembre

DISSABTE 2 DE NOVEMBRE (FORA)
17:30 CALDES – JUVENIL   CALDES DE MONTBUI
DIUMENGE 3 DE NOVEMBRE (FORA)
12:00 ARENYS DE MAR – SEGONA CATALANA   ARENYS DE MAR
15:30 VILA-SANA – FEM11   VILA-SANA
17:15 SITGES – JUNIOR A   SITGES
DIUMENGE 3 DE NOVEMBRE (CASA)
10:30 FEM13 – IGUALADA   PAV.GUINARDÓ
12:45 JUNIOR B – RIPOLLET   PAV.GUINARDÓ
16:15 ALEVÍ B – MARISTES DE SANT JOAN   PAV.GUINARDÓ
17:00 ALEVÍ A – SITGES   PAV.GUINARDÓ

Llegir-ne més

Partits 26-27 d’octubre

DISSABTE 26 D’OCTUBRE(FORA)
09:00 CLARET – FEM 11 BARCELONA
10:00 SANT JOSEP DE BADALONA – ALEVÍ C BADALONA
10:30 CONGRÉS – PREBENJAMÍ A BARCELONA
11:30 ARENYS DE MAR – JUVENIL ARENYS DE MAR
15:30 SANTA PEREPÈTUA – ALEVÍ A SANTA PEREPÈTUA
17:00 RIPOLLET – ALEVÍ B RIPOLLET
DIUMENGE 27 D’OCTUBRE(FORA)
12:30 MOLINS DE REI – JÚNIOR B MOLINS DE REI
13:30 SENTMENAT – TERCERA CATALANA SENTMENAT
17:30 BARCINO – INFANTIL A BARCELONA
DIUMENGE 27 D’OCTUBRE(CASA)
09:30 PREBENJAMÍ B – CPI LA SAGRERA PAV.GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ A – PALAU DE PLEGAMANS PAV.GUINARDÓ
11:30 FEM 11 – RIUDEBITLLES PAV.GUINARDÓ
12:45 BENJAMÍ B – BARCINO PAV.GUINARDÓ
16:30 INFANTIL B – SANT JUST PAV.GUINARDÓ
18:00 FEM 15 – IGUALADA PAV.GUINARDÓ
19:30 SEGONA CATALANA – SANT FELIU PAV.GUINARDÓ

Llegir-ne més

Partits 19-20 d’octubre

DISSABTE 19 D’OCTUBRE(FORA)
09:30 LA SALLE BONANOVA – INFANTIL A BARCELONA
11:30 SANTA PEREPÈTUA – ALEVÍ B SANTA PEREPÈTUA
17:30 CP CENTELLES – SEGONA CATALANA CENTELLES
DIUMENGE 20 D’OCTUBRE(FORA)
12:00 HC SFERIC – JUNIOR A TERRASSA
12:15 CP CORBERA – FEM13 SANTA PEREPÈTUA
DIUMENGE 20 D’OCTUBRE(CASA)
09:30 PREBENJAMÍ A – CLARET PAV.GUINARDÓ
10:30 PREBENJAMÍ B – CUBELLES PAV.GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ B – JESUÏTES SARRIÀ PAV.GUINARDÓ
12:45 INFANTIL B – CPI LA SAGRERA PAV.GUINARDÓ
13:45 ALEVÍ C – SANT JUST PAV.GUINARDÓ
16:30 BENJAMÍ C – CH PRAT PAV.GUINARDÓ
17:30 JUVENIL – PALAFRUGELL PAV.GUINARDÓ
18:00 BENJAMÍ A – CERDANYOLA PAV.GUINARDÓ
19:00 TERCERA CATALANA – CONGRÉS PAV.GUINARDÓ

Llegir-ne més