• Futbol
DISSABTE 19 DE DESEMBRE
08:45 INFANTIL “C” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA”B” MPAL GUINARDÓ
10:15 INFANTIL “D” – CATALONIA “D” MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “K” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “G” MPAL GUINARDÓ
11:45 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – VILADECANS “A” MPAL GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ “F” – FUNDACIO PJUPITER “G” MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “G” – STOITCHKOV BARCELONA “B” MPAL GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” – VILASSAR MARUE “A” MPAL GUINARDÓ
14:45 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – GIMNASTIC MANRESA C “A” MPAL GUINARDÓ
16:15 FEMENÍ JUV / CADET “B” – FEMENI MANU LANZAROTE CF MPAL GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ JUV / CADET “A” – ARRABAL CALAF GRAMANET Fem “B” MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – PIFERRER AT “B” MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – ALZAMORA “A” PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “C” – UNIFICACION LLEFIA”B” PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 19 DE DESEMBRE (A FORA)
09:00 ALZAMORA “B” – ALEVÍ “H” COMPLEX ESP CAN DRAGO
09:00 CATALONIA “G” – INFANTIL “E” LLARS MUNDET CAMP NUM 1
10:00 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “A” – BENJAMÍ “B” MPAL VALLE HEBRON
10:30 CAN BUXERES FC “A” – ALEVÍ “D” MPAL CAN BUXERES
10:30 APA POBLE SEC”B” – ALEVÍ “G” MPAL LA SATALIA
10:45 SANTS “B” – ALEVÍ “B” COMPLEX ESP LA BASCULA F11
11:15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” – ALEVÍ “C” NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET
13:00 Pª BARC ANGUERA “C” – PREBENJAMÍ “E” ESCOLA INDUSTRIAL
13:30 SANTS “C” – BENJAMÍ “E” MPAL LA BASCULA
14:15 MERCAT NOU MAGORIA “B” – INFANTIL “F” CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
14:45 PARC “A” – CADET “B” COMPLEX ESP FORT-PIENC
14:45 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C” – PREBENJAMÍ “D” MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
15:45 SANTS “A” – VETERANS “A” CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
16:00 AEM “B” – AMATEUR FEMENÍ “A” RECASENS – LLEIDA
DIUMENGE 20 DE DESEMBRE
08:30 INFANTIL “B” – FUNDACIO PE EUROPA “A” MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – DAMM “B” MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – Pª BARC ANGUERA “C” MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – FUNDACION PRIVADA HERMES “A” MPAL GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “J” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA”C” MPAL GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “E” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “K” MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “A” – SANTFELIUENC FC “A” MPAL GUINARDÓ
17:45 CADET “D” – Pª BARC BARCINO”D” MPAL GUINARDÓ
19:45 JUVENIL “A” – SANT MARTI-CONDAL FC “A” MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 20 DE DESEMBRE (A FORA)
10:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – BENJAMÍ “C” NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET
10:15 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” – ALEVÍ “I” COMPLEX ESP LA BASCULA F11
10:30 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA”A” – BENJAMÍ “D” CM PUIG GAIRALT
12:00 HOSPITALENSE ATC “A” – CADET “C” MPAL L’HOSPITALET CENTRE
13:00 DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” – JUVENIL “B” PISTES UNIVERSITARIES UB
16:30 ESCOLA FUTBOL MATARO “A” – AMATEUR “A” MPAL D’ESPORTS DE MATARO