• Futbol
DISSABTE 16 DE MARÇ
FEMENÍ ALEVÍ “A” – SINGUERLIN CF “A” 10-0 CEM GUINARDÓ 9:00
ALEVÍ “I” – ALZAMORA CF “E” 11-2 CEM GUINARDÓ 10:30
BENJAMÍ “H” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “G” 1-18 CEM GUINARDÓ 10:30
ALEVÍ “E” – SANT GABRIELCD “D” 3-7 CEM GUINARDÓ 12:00
BENJAMÍ “C” – DAMM CF “C” 7-2 CEM GUINARDÓ 12:00
ALEVÍ “A” – JUVENTUSAC “A” 4-5 CEM GUINARDÓ 13:30
ALEVÍ “J” – Pª BARC ANGUERA “F” 2-2 CEM GUINARDÓ 13:30
INFANTIL “F” – LES CORTS DE BARCELONA C E “B” 3-2 CEM GUINARDÓ 15:00
CADET “D” – SANTS UE “E” 3-1 CEM GUINARDÓ 16:30
CADET “C” – APA POBLE SEC CE “A” 1-3 CEM GUINARDÓ 18:15
JUVENIL “A” – CORNELLA UD “C” 1-1 CEM GUINARDÓ 20:00
PREBENJAMÍ “C” – CARMELO CD “A” 2-3 PETIT MARTINENC 10:15
PREBENJAMÍ “E” – SISTRELLS CF “B” 0-3 PETIT MARTINENC 11:30
SANT QUINTI  –  TELEGRAF  ( Escoleta) 7-5 CAMP CENTENARI 11:00
CARTAGENA  –  GENOVA  ( Escoleta) 5-5 CAMP CENTERAI 12:00
DISSABTE 16 DE MARÇ (A FORA)
MONTAÑESA CF “C” – PREBENJAMÍ “D” 5-2 MPAL NOU BARRIS 9:45
LLOREDA CF “A” – BENJAMÍ “A” 0-2 MPAL LLOREDA 10:00
DON BOSCO CF “A” – BENJAMÍ “E” 9-2 ESCOLA INDUSTRIAL 10:00
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “B” – ALEVÍ “K” 8-2 CEM CIUTAT MERIDIANA-TORRENT BOSC 10:00
BARCELONA FC “D” – ALEVÍ “C” 8-0 CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER 10:15
ALZAMORA CF “D” – ALEVÍ “H” 2-7 CEM CAN DRAGO 10:30
APA POBLE SEC CE “A” – BENJAMÍ “I” 7-2 MPAL LA SATÀLIA 10:30
TRINIDAD CD “A” – BENJAMÍ “F” 4-4 MPAL TRINITAT VELLA 11:00
HAILUKONG BARCELONA C F “C” – CADET “E” 0-8 MPAL VALL D’HEBRON 11:00
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A” – INFANTIL “A” 3-0 ESTADI MPAL DE BADALONA 12:00
SANT JORDI CLUB ESPORTIU “A” – FEMENÍ INFANTIL “A” 2-7 MPAL MENORCA 12:45
SANTA EULALIA CF “A” – CADET “B” 2-1 MPAL SANTA EULÀLIA 17:15
GRANOLLERS EC “A” – AMATEUR “A” 1-1 MPAL DE GRANOLLERS 19:00
PREMIER BARCELONA “D” – INFANTIL “G” 5-1 MPAL TEIXONERA 20:00
DIUMENGE 17 DE MARÇ
ALEVÍ “G” – FUNDACIO P CE JUPITER “H” 6-4 CEM GUINARDÓ 10:00
FEMENÍ INFANTIL “B” – ESCOLA DE LLAVANERESCF “A” 4-0 CEM GUINARDÓ 10:00
ALEVÍ “D” – SANT MARTI-CONDAL FC “A” 5-2 CEM GUINARDÓ 11:30
BENJAMÍ “B” – SANTFELIUENC FC “A” 8-1 CEM GUINARDÓ 11:30
INFANTIL “C” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” 10-0 CEM GUINARDÓ 13:00
INFANTIL “D” – TRINIDAD CD “A” 3-2 CEM GUINARDÓ 14:30
JUVENIL “C” – BUFALA CF “A” 2-3 CEM GUINARDÓ 16:00
CADET “A” – SANT GABRIELCD “B” 1-1 CEM GUINARDÓ 18:00
AMATEUR FEMENÍ “B” – VILASSAR MARUE “A” 0-7 CEM GUINARDÓ 20:00
PREBENJAMÍ “B” – CAN BUXERES FC “A” 3-2 PETIT MARTINENC 10:00
DIUMENGE 17 DE MARÇ (A FORA)
MONTAÑESA CF “B” – ALEVÍ “F” 2-4 MPAL NOU BARRIS 9:45
BUFALA CF “C” – INFANTIL “E” 1-2 ZEM BUFALÀ 10:00
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” – ALEVÍ “B” 9-3 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ 10:15
SANTA EULALIA CF “B” – JUVENIL “B” 2-5 MPAL SANTA EULÀLIA 10:30
APA POBLE SEC CE “A” – AMATEUR “B” 2-1 MPAL LA SATÀLIA 12:15
FUND UNIO ESPORTIVA CORNELLA “F” – BENJAMÍ “D” 5-2 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT 13:00
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – PREBENJAMÍ “A” 8-4 MPAL LES OLIVERES 14:30
TECNOFUTBOL CF “B” – PREBENJAMÍ “F” 1-8 CLUB MEILAND 15:00
UNIFICACION BELLVITGE UD “A” – FEMENÍ JUVENIL “A” 0-1 MPAL LA FEIXA LLARGA 16:30
MONTAÑESA CF “A” – INFANTIL “B” 1-2 MPAL NOU BARRIS 16:45
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA C F “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 2-2 CEM DE LA ROCA DEL VALLÈS 17:30