• Futbol
DISSABTE 9 DE NOVEMBRE
8:15 ALEVÍ “H” LA SALLE BONANOVA CE “B” 3-2 CEM GUINARDÓ
8:15 ALEVÍ “F” ZONA FRANCA FC “A” 5-2 CEM GUINARDÓ
9:30 FEMENÍ INFANTIL “A” FUND U E CORNELLA “A” 2-6 CEM GUINARDÓ
9:30 FEMENÍ ALEVÍ “B” VILADECANS UD “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “A” PARETS CF “B” 7-2 CEM GUINARDÓ
10:45 BENJAMÍ “A” FUNDACIO P CE JUPITER “A” 7-0 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “K” LA SALLE BONANOVA CE “A” 1-10 CEM GUINARDÓ
12:00 FEMENÍ INFANTIL “C” LEVANTE LAS PLANAS FC “B” 1-2 CEM GUINARDÓ
13:15 INFANTIL “G” Pª BARC BARCINO CE “C” 2-9 CEM GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “D” CATALONIA UB “F” 11-0 CEM GUINARDÓ
16:15 CADET “E” RACING SARRIA CF “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” DON BOSCO CF “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” FUNDACIO P CE JUPITER “B” 4-2 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “B” CAN BUXERES FC “A” 0-6 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” EUROPA CE “B” 0-18 PETIT MARTINENC
DISSABTE 9 DE NOVEMBRE (A FORA)
9:00 ESCOLA PIA SARRIÀ SE “A” ALEVÍ “D” 3-1 ESCOLA PIA DE SARRIÀ
9:00 RACING SARRIA CF “A” PREBENJAMÍ “C” 10-1 ESCOLA THAU BARCELONA
9:45 MONTAÑESA CF “B” ALEVÍ “G” 4-3 MPAL NOU BARRIS
10:00 VILA OLIMPICA CLUB ESP “D” BENJAMÍ “D” 6-1 CEM CLOT DE LA MEL
10:45 BON PASTOR A E “A” CADET “D” 1-6 CEM BON PASTOR
11:15 MERCAT NOU MAGORIA SE “A” BENJAMÍ “E” 2-11 DE L’ENERGIA
11:30 SANT GABRIEL CD “A” PREBENJAMÍ “A” 2-4 PAVELLÓ ZEM LA MINA
12:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” CADET “A” 1-3 MPAL NOU DE STA COLOMA DE GRAMENET
12:00 BARCELONA FC “D” ALEVÍ “C” 5-1 CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
13:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” FEMENÍ INFANTIL “B” 1-1 CEM JÚPITER
13:30 L’HOSPITALET C E “A” FEMENÍ ALEVÍ “A” 2-4 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
14:30 FUNDACIO P CE JUPITER “C” INFANTIL “E” 2-3 CEM JÚPITER
15:45 BON PASTOR A E “A” INFANTIL “F” 5-0 CEM BON PASTOR
18:00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “C” ALEVÍ “B” 5-4 MPAL DE MONTIGALÀ
DIUMENGE 10 DE NOVEMBRE
8:30 BENJAMÍ “G” FUND ESP GRAMA “D” 6-1 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “F” LES CORTS DE BARCELONA C E “B” 7-1 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “E” YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” SARRIA CP “B” 1-4 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” FUND P CE JUPITER “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “C” SANTS UE “B” 5-1 CEM GUINARDÓ
16:30 INFANTIL “A” FUND ESP GRAMA “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” HORTA UAT “A” 2-3 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” CAN VIDALET CF “A” 2-4 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “D” PREMIER BARCELONA “C” 3-3 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 10 DE NOVEMBRE (A FORA)
10:15 DIAGONAL CLUB ESP “A” ALEVÍ “J” 9-3 SCHOOL HIGHLANDS BARCELONA
10:30 LLOREDA CF “B” BENJAMÍ “H” 7-0 MPAL LLOREDA
11:45 SANT GABRIEL CD “D” CADET “B” 0-3 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
12:00 PREMIER BARCELONA “D” INFANTIL “B” 3-0 MPAL TEIXONERA
12:00 BARCELONA FC “D” BENJAMÍ “B” 2-7 CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
12:15 FUND U E CORNELLA “C” FEMENÍ JUVENIL “B” 4-0 MPAL EUSEBI GÜELL
15:00 SANT GABRIEL CD “B” JUVENIL “C” 2-0 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
16:00 CABANES UE “A” AMATEUR FEMENÍ “A” 1-3 MPAL DE CABANES
17:00 MOLLERUSSA CFJ “A” AMATEUR “A” 1-1 MPAL DE MOLLERUSSA
18:00 FUND P CE JUPITER “A” FEMENÍ JUVENIL “A” 0-3 CEM JÚPITER