• Futbol
DISSABTE 09 DE FEBRER
9:00 BENJAMÍ “G” – SANT GABRIELCD “E”  0-2 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – LLOREDA CF “A”  3-4 CEM GUINARDÓ
10:15 FEMENÍ INFANTIL “B” – VILASSAR MARUE “A”  1-7 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “A” – ESCOLA FUTBOL MATARO CE “A”  1-7 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “E” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A”  5-1 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “I” – PARC UD “C”  24-0 CEM GUINARDÓ
13:30 ALEVÍ “H” – DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A”  4-2 CEM GUINARDÓ
13:30 ALEVÍ “G” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “C”  5-7 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “F” – LA SALUT PERE GOL AE “A”  1-4 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” – Pª BARC BARCINO CE “D”  9-1 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “B” – CAN BUXERES FC “A”  0-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – SANT ANDREU ATLÈTIC “A”  1-1 CEM GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “C” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A”  1-4 PETIT MARTINENC
11:30 BENJAMÍ “H” – BON PASTOR AGRUP  ESPORTIVA “B”  0-5 PETIT MARTINENC
13:00 PREBENJAMÍ “E” – PUBILLA CASAS CE “A”  0-10 PETIT MARTINENC
SANT QUINTÍ  –  GENOVA  (Escoleta)  6-4 CAMP CENTENARI
TELEGRAF  –  CARTAGENA  (Escoleta)  3-5 CAMP CENTENARI
DISSABTE 09 DE FEBRER (FORA)
8:45 IMPERIO CF “A” – ALEVÍ “K”  10-0 CEM CAN ZAM (1)
9:00 BUFALA CF “D” – ALEVÍ “F”  5-5 ZEM BUFALÀ
9:30 SANT GABRIELCD “C” – PREBENJAMÍ “F”  1-5 ZEM LA MINA
9:45 MONTAÑESA CF “A” – BENJAMÍ “D”  6-0 MPAL NOU BARRIS
10:15 Pª BARC BARCINO CE “D” – BENJAMÍ “E”  8-1 MPAL MENORCA
10:15 ESCOLA FUTBOL MATARO CE “B” – ALEVÍ “B”  3-5 MPAL DE ROCAFONDA
10:30 ALZAMORA CF “F” – ALEVÍ “J”  2-10 CEM CAN DRAGO
11:30 VILADECANS UD “A” – BENJAMÍ “B”  1-9 MPAL DE VILADECANS
11:35 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “A” – CADET “B”  2-1 COL·LEGI SANT IGNASI
12:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “E” – BENJAMÍ “I”  11-1 MPAL LES OLIVERES
12:15 LES CORTS BARCELONA C. E. “A” – PREBENJAMÍ “D”  7-0 CEM ARISTIDES MAILLOL
12:30 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” – ALEVÍ “D”  1-3 MPAL LA FEIXA LLARGA
13:30 BARCELONA DRAGONS C F “A” – CADET “E”  4-1 MPAL CANYELLES
14:00 E E  GUINEUETA CF “A” – FEMENÍ JUVENIL “A”  3-3 CEM LA GUINEUETA
16:30 TURO PEIRA CCD “A” – INFANTIL “B”  0-4 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
17:30 GIRONA FC “C” – JUVENIL “A”  4-1 MPAL TORRES DE PALAU
20:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “A” – JUVENIL “C” Ajornat CEM LA GUINEUETA
DIUMENGE 10 DE FEBRER
9:30 ALEVÍ “C” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “C”  0-3 CEM GUINARDÓ
9:30 BENJAMÍ “C” – UNIFICACION LLEFIACF “B”  2-0 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – SANTBOIA FC “A”  0-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – LA SALLE BONANOVA CE “B”  2-2 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” – SARRIA CP “B”  0-1 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – ESCOLA FUTBOL MATARO CE “A” 9-2 CEM GUINARDÓ
9:30 BENJAMÍ “A” – SANT ANDREU UE “B”  3-4 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 10 DE FEBRER (FORA)
9:00 FUNDACIO P CE JUPITER “D” – INFANTIL “E”  1-7 CEM JÚPITER
10:00 LLOREDA CF “C” – BENJAMÍ “F”  2-6 MPAL LLOREDA
10:00 SINGUERLIN CF “A” – PREBENJAMÍ “A”  2-2 CEM CAN ZAM (2)
10:00 LA FLORIDA CF “B” – INFANTIL “G”  1-5 MPAL LA FLORIDA
12:00 CIRERA UD “A” – FEMENÍ ALEVÍ “A”  0-1 MPAL A7 DE CIRERA
12:00 CIUDAD COOPERATIVA CF “A” – AMATEUR “B”  1-2 MPAL DANI JARQUE CIUTAT COOPERATIVA
12:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” – INFANTIL “A”  1-0 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
16:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” – FEMENÍ INFANTIL “A”  0-13 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT