• Futbol
DISSABTE 6 D’ABRIL
8:45 FEMENÍ INFANTIL “A” – SANT CUGAT FUTBOL CLUB “B” 9-0 CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “A” – DAMM CF “B” 2-6 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “A” – SANTVICENTI CLUB FUTBOL “A” 3-4 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “E” – HORTA UAT “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “K” – PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “A” 2-4 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “F” – ALZAMORA CF “C” 4-0 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” – ALZAMORA CF “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “G” – ESCOLA EBRAFA “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “E” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “C” 8-0 CEM GUINARDÓ
18:15 INFANTIL “E” – STOITCHKOV BARCELONA CF “B” 0-1 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” 1-2 CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “E” – UNIFICACION BELLVITGE UD “A” 0-10 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” – POBLE NOU AT “A” 0-4 PETIT MARTINENC
11:30 BENJAMÍ “D” – SISTRELLS CF “C” 11-0 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “I” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “C” 3-12 PETIT MARTINENC
CARTAGENA  –  GENOVA  ( Escoleta) 3-5 CAMP CENTENARI
SANT QUINTÍ  –  TELEGRAF  ( Escoleta) 6-4 CAMP CENTENARI
DISSABTE 6 D’ABRIL (A FORA)
9:00 UNIFICACION LLEFIACF “D” – BENJAMÍ “H” 5-1 MPAL LLEFIÀ
9:00 SANT ANDREU UE “J” – ALEVÍ “G” 0-3 MPAL NARCÍS SALA
10:30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “D” – ALEVÍ “D” 3-2 MPAL DE MONTIGALÀ
11:30 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – PREBENJAMÍ “B” 6-2 CEM JÚPITER
12:30 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – PREBENJAMÍ “E” 5-1 CEM JÚPITER
12:30 LA FLORIDA CF “B” – BENJAMÍ “G” 1-5 MPAL LA FLORIDA
13:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” – PREBENJAMÍ “F” 13-1 MPAL PORTA
14:30 POBLE NOU AT “A” – INFANTIL “F” 5-0 CEM MARESME
16:00 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE “A” – CADET “A” 0-8 MPAL DEL 25 DE SETEMBRE
17:00 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL “A” – INFANTIL “D” 0-2 MPAL CANYELLES
17:30 SANTS UE “B” – CADET “C” 2-0 CEM LA BASCULA F11
18:00 Pª RECSAN FELIU LLOBREGAT “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 0-8 MPAL FALGUERA
DIUMENGTE 7 D’ABRIL
8:30 BENJAMÍ “F” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “F” 8-4 CEM GUINARDÓ
8:30 PREBENJAMÍ “A” – EUROPA CE “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “C” – CAN BUXERES FC “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “H” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “J” 4-3 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – IBERIA C AT “A” 2-4 CEM GUINARDÓ
14:15 FEMENÍ JUVENIL “A” – SANTBOIA FC “A” 2-3 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
18:00 INFANTIL “A” – CORNELLA UD “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
DIUMENGTE 7 D’ABRIL (A FORA)
9:15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – ALEVÍ “B” 0-7 MPAL NOU DE STA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
10:00 TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” – ALEVÍ “I” 3-3 CEM BESÒS-TRAJANA
10:15 SALESIANS BOSCO-HORTA CE “A” – INFANTIL “C” 1-13   COL·LEGI SALESIANS D’HORTA
11:00 GORNAL UD “A” – PREBENJAMÍ “C” 9-1 MPAL EL GORNAL
11:15 PREMIER BARCELONA “C” – BENJAMÍ “C” 4-1 MPAL TEIXONERA
12:00 CIRERA UD “B” – FEMENÍ INFANTIL “B” 3-4 MPAL A7 DE CIRERA
12:00 BARCELONA FC “D” – BENJAMÍ “B” 6-1   CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
12:15 SANTS UE “A” – AMATEUR “A” 3-2 DE L’ENERGIA
13:15 FUNDACIO P CE JUPITER “E” – ALEVÍ “J” 4-1 CEM JÚPITER
14:30 LA SALUT PERE GOL AE “B” – CADET “D” 1-2 MPAL PERE GOL
16:00 Pª BARC ANGUERA “A” – JUVENIL “C” 3-0   ESCOLA INDUSTRIAL
16:00 JOSEP MARIA GENE ASSOC ESP “A” – JUVENIL “A” 1-1 MPAL L’ÀLIGA