• Futbol
DISSABTE 05 DE MAIG
08:30 ALEVÍ “A” – CORNELLA UD “D” 6-3 CEM GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “I” – FUND ESPORTHOSPITALET AT “C” 4-1 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “C” – STOITCHKOV BARCELONA CF “A” 5-2 CEM GUINARDÓ
10:00 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – SANT CUGAT F C “B” 9-2 CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “C” – PUJADAS CD “A” 4-2 CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “F” – MONTAÑESA CF “C” 1-5 CEM GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “A” – MERCANTIL CE “C” 5-1 CEM GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “H” – POMAR CD “B” 3-13 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “C” – SANT ANDREU UE “C” 1-4 CEM GUINARDÓ
16:00 VETERANS – OLESA DE MONTSERRAT 3-0 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – SINGUERLIN CF “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – SINGUERLIN CF “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “B” – DON BOSCO CF “A” 5-2 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” – EUROPA CE “C” 0-11 PETIT MARTINENC
SANT QUINTÍ  –  TELEGRAF  (ESCOLETA) 5-2 CAMP CENTENARI
GENOVA  –  CARTAGENA  (ESCOLETA) 2-5 CAMP CENTENARI
DISSABTE 05 DE MAIG (A FORA)
09:00 SANT GABRIELCD “E” – ALEVÍ “E” 3-8 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
09:00 SANT GABRIELCD “G” – ALEVÍ “J” 10-2 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
09:00 Pª BARC BARCINO CE “G” – ALEVÍ “G” 1-16 MPAL MENORCA
10:30 SANT GABRIELCD “A” – PREBENJAMÍ “A” 3-2 PAVELLÓ ZEM LA MINA
11:15 MERCAT NOU MAGORIA SE “B” – BENJAMÍ “E” 1-8 MPAL DE L’ENERGIA
11:30 Pª BARC BARCINO CE “B” – BENJAMÍ “D” 4-0 MPAL MENORCA
12:00 APA POBLE SEC CE “C” – ALEVÍ “H” 2-4 MPAL LA SATÀLIA
12:40 MONTAÑESA CF “D” – BENJAMÍ “G” 1-3 MPAL NOU BARRIS
13:00 SANT ANDREU UE “A” – CADET “A” 3-1 MPAL NARCÍS SALA
13:15 BON PASTOR AE “C” – PREBENJAMÍ “F” 8-0 CEM BON PASTOR
14:00 MERCAT NOU MAGORIA SE “A” – CADET “D” 2-2 MPAL DE L’ENERGIA
15:45 LA SALUT PERE GOL AE “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 2-6 MPAL PERE GOL
DIUMENGE 06 DE MAIG
08:00 INFANTIL “E” – CONGRÉS CLUB ESPORTIU “C” 0-2 CEM GUINARDÓ
09:30 ALEVÍ “K” – SISTRELLS CF “D” 1-8 CEM GUINARDÓ
09:30 ALEVÍ “F” – ALZAMORA CF “F” 16-1 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – SANT ILDEFONS UE “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “A” – SANT ANDREU UE “B” 3-1 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – EUROPA CE “D” 3-1 CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – CABANES UE “A” 5-1 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 06 DE MAIG (A FORA)
10:00 POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL “A” – INFANTIL “F” 4-3 MPAL LA SATÀLIA
10:15 SANTA EULALIA CF “A” – ALEVÍ “D” 3-2 MPAL SANTA EULÀLIA
10:30 LLOREDA CF “B” – PREBENJAMÍ “C” 10-0 MPAL LLOREDA
12:00 Pª BARC BARCINO CE “B” – JUVENIL “C” 1-12 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
12:00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” – JUVENIL “A” 1-6 ZEM CAN RULL (1)
12:00 SANT GABRIELCD “C” – ALEVÍ “B” 1-10 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
12:30 Pª BARC ANGUERA “B” – INFANTIL “B” 3-0 ESCOLA INDUSTRIAL
14:00 MERCANTIL CE “C” – INFANTIL “D” 2-1 CLUB MERCANTIL
15:00 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 0-2 MPAL LA FEIXA LLARGA
15:30 CORNELLA UD “C” – BENJAMÍ “B” 6-4 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
18:00 MBD LIONS CE “A” – AMATEUR “B” 1-0 MPAL L’ÀLIGA