• Futbol
DISSABTE 30 DE NOVEMBRE
8:30 ALEVÍ “G” RACING SARRIA CF “C” 4-2 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “I” FUNDACIO JUPITER “D” 2-8 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ INFANTIL “A” MARTORELL A E “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ INFANTIL “B” WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A” 0-1 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “B” VILASSAR DALT CE “C” 4-2 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “D” Pª BARC ANGUERA “C” 3-0 CEM GUINARDÓ
12:15 BENJAMÍ “A” FUND U E CORNELLA “E” 5-2 CEM GUINARDÓ
12:15 BENJAMÍ “H” IMPERIO CF “C” 0-3 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “E” VILA OLIMPICA CLUB ESP “E” 1-0 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “F” TRINIDAD CD “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
16:30 FEMENÍ JUVENIL “B” IGUALADA CF “B” 2-2 CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “D” DIAGONAL CLUB ESP “B” 6-0 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” SANTA SUSANNA ASSOC ESP “A” 1-9 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “A” ALZAMORA CF “A” 3-4 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “C” PREMIER BARCELONA “B” 2-5 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “I” Pª BARC ANGUERA “C” 2-10 PETIT MARTINENC
Escoleta TELEGRAF SANT QUINTÍ 5-7 CAMP CENTENARI
Escoleta GENOVA CARTAGENA 4-5 CAMP CENTENARI
DISSABTE 30 DE NOVEMBRE (A FORA)
8:30 MERCAT NOU MAGORIA SE “A” CADET “E” 1-5 DE L’ENERGIA
9:00 SANT IGNASI CE “C” ALEVÍ “K” 8-2 COL·LEGI SANT IGNASI
9:00 HORTA UAT “B” PREBENJAMÍ “D” 2-1 MPAL HORTA
9:00 FUND ESP GRAMA “C” BENJAMÍ “C” 2-7 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET
10:30 RACING SARRIA CF “A” INFANTIL “C” 1-3 UB ESPORTS
10:30 ESCOLA EBRAFA “C” BENJAMÍ “G” 3-5 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
11:00 FONTSANTA-FATJO CD “D” FEMENÍ INFANTIL “C” 5-1 MPAL FONTSANTA-FATJÓ
11:15 MERCAT NOU MAGORIA SE “A” BENJAMÍ “F” 4-7 DE L’ENERGIA
13:15 SARRIA CP “A” ALEVÍ “C” 6-2 CEM CAN CARALLEU
13:45 SINGUERLIN CF “E” ALEVÍ “H” 1-8 CEM CAN ZAM (2)
13:45 FUND FUTBOL BADALONA “D” INFANTIL “G” 10-2 ESTADI MPAL DE BADALONA
16:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “B” INFANTIL “D” 2-0 MPAL EL GORNAL
16:30 SARRIA CP “B” CADET “C” 2-2 CEM CAN CARALLEU
18:00 MASNOU CD “A” JUVENIL “A” 1-0 CAMP D’ESPORTS MPAL DEL MASNOU
18:15 Pª BARC BARCINO CE “A” – JUVENIL “B” 2-3 MPAL MENORCA
18:20 SANT GABRIEL CD “B” CADET “A” 1-6 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
DIUMENGE 01 DE DESEMBRE
8:30 BENJAMÍ “E” YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “B” 4-1 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “D” CATALONIA UB “B” 3-3 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ ALEVÍ “A” SEAGULL BDN CE “A” 1-6 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “J” Pª BARC BARCINO CE “J” 11-3 CEM GUINARDÓ
11:00 INFANTIL “B” MERCANTIL CE “D” 3-2 CEM GUINARDÓ
12:30 AMATEUR “B” OLYMPIA II CLUB ESP “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “B” SARRIA CP “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
16:30 INFANTIL “A” ESCOLA F BARBERA ANDALUCIA “A” 3-2 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “C” SANT ANDREU UE “C” 2-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ CF “A” 0-0 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 01 DE DESEMBRE (A FORA)
8:30 DON BOSCO CF “B” ALEVÍ “F” 2-4 ESCOLA INDUSTRIAL
9:00 BUFALA CF “A” PREBENJAMÍ “B” 12-0 ZEM BUFALÀ
10:10 VILA OLIMPICA CLUB ESP “E” ALEVÍ “E” 2-5 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
10:15 SANT JOAN DESPI UE “A” BENJAMÍ “B” 3-7 MPAL DEL BARRI CENTRE
13:30 CUBELLES CF “A” FEMENÍ ALEVÍ “B” 6-0 MPAL JOSEP PONS I VENTURA
17:00 VILADECANS UD “A” AMATEUR “A” 2-0 MPAL DE VILADECANS
17:00 SANTVICENTI CLUB FUTBOL “A” ALEVÍ “A” 2-1 MPAL TONI BUCH