• Futbol
DISSABTE 30 DE MAIG
08:45

INFANTIL “F” – MERCAT NOU MAGORIA SE “B”

no presentat equip contrari

susp MPAL GUINARDÓ
10:15 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – ESPANYOL RCD “B” 0-10 MPAL GUINARDÓ
10:15 FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” – ESC FUTBOL SALESIANS-MATARO “A” 16-0 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “A” – SISTRELLS “A” 6-1 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “D” – CAN BUXERES “A” 7-3 MPAL GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ “B” – SANTS “B” 6-3 MPAL GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ “C” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” 0-6 MPAL GUINARDÓ
14:45 ALEVÍ “H” – ALZAMORA “B” 2-3 MPAL GUINARDÓ
14:45 BENJAMÍ “C” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” 0-1 MPAL GUINARDÓ
16:15 VETERANS “A” – STOITCHKOV BARCELONA “A” 9-0 MPAL GUINARDÓ
18:15 CADET “C” – HOSPITALENSE ATC “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” 5-3 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C”  2-10 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “E” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” 1-10 PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 30 DE MAIG (A FORA)
09:00 STOITCHKOV BARCELONA “B” – BENJAMÍ “G”  2-8 MPAL NOU TAXONERA
09:00 SANT GABRIELCD “A” – PREBENJAMÍ “A” 2-3 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
10:00 Pª BARC ANGUERA “C” – BENJAMÍ “F” 7-0 ESCOLA INDUSTRIAL
10:30 UNIFICACION LLEFIACF “B” – PREBENJAMÍ “C” 8-0 MPAL LLEFIA
10:35 CATALONIA UB “D” – INFANTIL “D” 1-5 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
11:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – PREBENJAMÍ “B” 3-3 MPAL LES OLIVERES
12:00 ENFAF “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 4-2 CTRE ENTRENAMENT FAF- CAMP2
12:00 FUNDACIO P JUPITER “G” – ALEVÍ “F” 2-1 MPAL JUPITER
12:30 SABADELL “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 13-1 POLIESPORTIU OLIMPYA
13:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “K” – ALEVÍ “E” 0-10 MPAL CLOT DE LA MEL
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA “B” – INFANTIL “C” 0-7 MPAL POLIGONO GORNAL
15:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “G” – ALEVÍ “K” 2-4 MPAL FEIXA LLARGA
15:45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – FEMENÍ JUV / CADET “A” 2-5 MPAL LES OLIVERES
16:00 Pª BARC BARCINO “D” – CADET “D” 0-5 MPALMENORCA-STMARTI PROVENÇ
16:45 DAMM “B” – BENJAMÍ “A” 1-4 MPAL NOU TAXONERA
17:00 MATARONESA “A” – AMATEUR “B” 1-1 MPAL CAMI DEL MIG
19:45 SANT MARTI-CONDAL “A” – JUVENIL “A” 0-3 MPAL ANDRADE SANT MARTI
DIUMENGE 01 D’ABRIL
08:30 ALEVÍ “G” – APA POBLE SEC “B” 1-0 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “I” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” 3-7 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “A” 6-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – MOLLET UECF “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “E” – CATALONIA UB “G” 20-0 MPAL GUINARDÓ
15:45 CADET “B” – PARC “A” 1-0 MPAL GUINARDÓ
17:30 INFANTIL “A” – CORNELLA “B” 2-0 MPAL GUINARDÓ
19:30 AMATEUR FEMENÍ “A” – AEM SE “B” 2-4 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 01 D’ABRIL (A FORA)
10:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA “C” – ALEVÍ “J” 5-2 CM PUIG GAIRALT
12:00 FUNDACIO PE EUROPA “A” – INFANTIL “B”  1-1 MPAL L’ALIGA
16:00 SANT ILDEFONS “C” – JUVENIL “C” 4-2 MPAL SANT ILDEFONS
17:15 SANTFELIUENC “A” – CADET “A”  1-1 MPAL LES GRASSES