• Futbol
DISSABTE 30 DE MARÇ
8:00 ALEVÍ “I” – Pª BARC ANGUERA “E” 7-2 CEM GUINARDÓ
8:00 ALEVÍ “G” – IMPERIO CF “C” 8-0 CEM GUINARDÓ
9:15 BENJAMÍ “H” – HOSPITALENSE ATC “B” 2-4 CEM GUINARDÓ
9:15 BENJAMÍ “G” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “G” 3-3 CEM GUINARDÓ
10:30 FEMENÍ INFANTIL “B” – SANTA SUSANNA ASSOC ESP “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
10:30 FEMENÍ ALEVÍ “A” – SANT JORDI CLUB ESPORTIU “B” 3-6 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “B” – CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “C” 9-3 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “E” – ALZAMORA CF “A” 6-6 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “C” – GORNAL UD “A” 18-1 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “D” – PUBILLA CASAS CE “A” 0-3 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “C” – EUROPA CE “B” 0-1 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “A” – HORTA UAT “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “A” – SANT ANDREU UE “B” 3-2 CEM GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “C” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 1-6 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F” – FUNDACIO P CE JUPITER “C” 8-3 PETIT MARTINENC
13:00 PREBENJAMÍ “E” – SANT GABRIELCD “B” 0-14 PETIT MARTINENC
SANT QUINTI  –  GÈNOVA  ( Escoleta) 8-8 CAMP CENTENARI
TELEGRAF  –  CARTAGENA  (Escoleta) 3-4 CAMP CENTENARI
DISSABTE 30 DE MARÇ (A FORA)
9:00 SANT GABRIELCD “H” – BENJAMÍ “F” 4-2 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
9:15 SANTS UE “D” – ALEVÍ “H”- 4-4 CEM LA BASCULA F11
9:45 MONTAÑESA CF “F” – BENJAMÍ “E” 3-1 MPAL NOU BARRIS
10:15 FUNDACIO P CE JUPITER “G” – ALEVÍ “F” 0-9 CEM JÚPITER
11:15 Pª BARC BARCINO CE “C” – BENJAMÍ “I” 1-3 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
12:30 SISTRELLS CF “A” – PREBENJAMÍ “A” 2-9 ZEM CAN CABANYES
12:30 SANTA EULALIA CF “A” – INFANTIL “B” 3-2 MPAL SANTA EULÀLIA
13:45 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “A” – PREBENJAMÍ “D” 0-6 MPAL TRINITAT VELLA
14:00 SISTRELLS CF “B” – INFANTIL “E” 0-3 ZEM CAN CABANYES
14:30 TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” – BENJAMÍ “D” 3-3 CEM BESÒS-TRAJANA
DIUMENGE 31 DE MARÇ
8:30 ALEVÍ “J” – Pª BARC CINC COPES “F” 1-2 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “C” – Pª BARC ANGUERA “A” 11-4 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “D” – FUNDACIO P CE JUPITER “C” 3-4 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – SANT GABRIELCD “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – POBLA MAFUMET CF “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – STOITCHKOV BARCELONA CF “A” 7-3 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “D” – SARRIA CP “C” 2-1 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” – SANT GABRIELCD “B” 2-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – MOLINOS UD “A” 1-4 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “B” – E E GUINEUETA CF “A” 3-7 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 31 DE MARÇ (A FORA)
9:00 MERCANTIL CE “D” – BENJAMÍ “A” 3-0 CLUB MERCANTIL
9:30 ESPLUGUENC FA “A” – ALEVÍ “C” 2-6 CAMP D’ESPORTS MPAL SALT DE PI
10:00 CARMELO CD “A” – CADET “E” 3-2 MPAL CARMEL
10:15 VILADECANS UD “B” – FEMENI INFANTIL “A” 1-8 MPAL DE VILADECANS
11:00 FUND ESPORTIVA GRAMA “E” – INFANTIL “G” 4-3 MPAL LES OLIVERES
11:00 MOLLET UECF “B” – ALEVÍ “A” 0-3 MPAL GERMANS GONZALVO (1)
11:45 VILA OLIMPICA C E “H” – ALEVÍ “K” 4-1 MPAL CAN ARANYÓ
12:30 GORNAL UD “A” – AMATEUR “B” 3-5 MPAL EL GORNAL
12:30 GIMNASTIC TARRAGONA C “C” – INFANTIL “A” 0-0 CLUB GIMNÀSTIC TARRAGONA
14:00 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – JUVENIL “B” 1-5 CEM JÚPITER
16:45 EUROPA CE “C” – CADET “B” 0-0 MPAL NOU SARDENYA
18:00 FEMENI MANU LANZAROTE C F “C” – FEMENÍ JUVENIL “A” 2-1 MPAL CA N’ANGLADA
20:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 5-3 CEM JÚPITER