• Futbol
 DISSABTE 30 DE GENER
09:00 INFANTIL “C” – DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” 0-2 MPAL GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “B” – LLOREDA CF “A” 5-4 MPAL GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “D” – SISTRELLS CF “A” 0-3 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “K” – BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA “B” 3-3  MPAL GUINARDÓ
13:15 FEMENÍ JUV / CADET “B” – FONTSANTA-FATJO CD “B” 0-1 MPAL GUINARDÓ
15:00 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – LA ROCA PENYA BLANC-BLAVA CLUB DE FUTBOL “A” 5-0 MPAL GUINARDÓ
15:00 FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” – SANTS UE “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
16:30 INFANTIL “B” – SANT IGNASI ESPORTIU “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
18:15 CADET “D” – SANT GABRIELCD “D” 2-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 2-3 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “E” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “B” 2-2 PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “C” – SANTS UE “B” 0-13 PETIT MARTINENC-F7
  DISSABTE 30 DE GENER (A FORA)
09:30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” – ALEVÍ “H” 6-1 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
09:45 MONTAÑESA CF “A” – ALEVÍ “D” 7-4 MPAL NOU BARRIS
10:00 SANT MARTI-CONDAL FC “G” – ALEVÍ “G” 1-13 MPAL ANDRADE SANT MARTI
10:00 FUNDACION PRIVADA HERMES “A” – PREBENJAMÍ “A” 6-0 MPAL MONTGAT
10:00 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “D” – BENJAMÍ “F” 1-9 BON PASTOR NOU
10:15 SANT ANDREU UE “E” – INFANTIL “E” 0-12 MPAL NARCIS SALA
10:15 Pª BARC BARCINO CE ” C” – PREBENJAMÍ “D” 3-2 MPALMENORCA-STMARTI PROV
11:00 EUROPA CE “B” – FEMENÍ JUV / CADET “A” 1-3 MPAL L’ALIGA
12:35 BUFALA CF “A” – ALEVÍ “C” 4-3 MPAL BUFALA
13:15 POMAR CD “A” – BENJAMÍ “C” 2-0 POMAR CD
15:15 DAMM CF “C” – ALEVÍ “A” 4-3 MPAL NOU TAXONERA
16:00 TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “B” – JUVENIL “C” 3-3 INST MPALS SANT ADRIA BESOS
17:00 SANT IGNASI ESPORTIU “B” – JUVENIL “B” 2-4 COLLEGI SANT IGNASI
18:00 VETERANS CATALUNYAAF “A” – CADET “C” 0-6 IME ARISTIDES MAILLOL
18:00 SANT MARTI-CONDAL FC “B” – CADET “B” 1-7 MPAL ANDRADE SANT MARTI
18:30 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – JUVENIL “A” 0-5 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
DIUMENGE 31 DE GENER
09:30 ALEVÍ “J” – BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA “A” 0-12 MPAL GUINARDÓ
09:30 BENJAMÍ “G” – SINGUERLIN CF “A” 4-0 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – FARNERS CE “A” 0-0 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “D” – HOSPITALENSE ATC “B” 7-0 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 0-2 MPAL GUINARDÓ
17:45 CADET “A” – FUNDACIO P CE JUPITER “C” 4-1 MPAL GUINARDÓ
19:45 AMATEUR FEMENÍ “A” – ESCOLA DE FUTBOL MONTCADAC “A” 1-4 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 31 DE GENER (A FORA)
10:00 IGUALADA CF “D” – BENJAMÍ “A” 0-9 MPALLES COMES IGUALADA
10:00 CARMELO CD “A” – ALEVÍ “E” 1-10 MPAL CARMELO
12:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – MARTINENC FC “B” 1-2 MPAL LLEFIA
14:00 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL “B” – BENJAMÍ “E” 11-0 MPAL BADALONA SUD
14:00 FEMENI MANU LANZAROTE CF “A” – FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” 0-3 MPAL SANT LLORENÇ DE TERRASSA
14:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “F” – ALEVÍ “F” 6-2 ESTADI MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
16:00 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL “A” – INFANTIL “F” 4-0 MPAL BADALONA SUD
16:15 ESCUELA CF PERFORMANCE “A” – ALEVÍ “B” 7-2 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA