• Futbol
DISSABTE 29 D’OCTUBRE
08:30 INFANTIL “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 0-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “K” – ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” – ESPANYOL RCD “A” 0-10 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “E” – VILADECANS UD “B” 3-3 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “I” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “H” 2-1 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “E” – ESC FUTBOL PREMIER BARCELONA “D” 4-2 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “F” – SARRIA CP “D” 2-1 MPAL GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ CADET / INF “A” – ANOIA CE “A” 6-3 MPAL GUINARDÓ
14:30 FEMEN ÍINF / ALEVÍ “A” – VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB “A” 2-9 MPAL GUINARDÓ
16:00 VETERANS “A” – BARCELONETA CF “A” 4-0 MPAL GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ CAD / JUV “B” – FUND U E CORNELLA “A” 0-1 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 1-3 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – SARRIA CP “A” 5-2 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “B” – SANT ANDREU UE “B” 3-6 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “C” – Pª BARC ANGUERA “B” 3-0 PETIT MARTINENC
12:45 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “B” – SANT GABRIELCD “C” 1-2 PETIT MARTINENC
14:15 BENJAMÍ “H” – SANT GABRIELCD “G” 0-1 PETIT MARTINENC
10:00 EUROPA – AMÈRICA ( Escola) 10-11 CAMP CENTENARI
11:00 AFRICA  –  ASIA   ( Escola) 9-17 CAMP CENTENARI
DISSABTE 29 D’OCTUBRE (A FORA)
09:00 FUNDACIO PE EUROPA “D” – BENJAMÍ “D” 2-1 MPAL L’ALIGA
09:00 SANT GABRIELCD “C” – ALEVÍ “A” 1-5 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
09:00 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “C” – ALEVÍ “J” 1-8 BON PASTOR NOU
09:15 SANTS UE “B” – ALEVÍ “C” 1-0 F11 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
10:00 CANYELLESCE “A” – ALEVÍ “G” 3-5 MPAL CANYELLES (BARCELONA)
10:30 SARRIA CP “B” – BENJAMÍ “B” 1-8 MPAL CAN CARALLEU (GESPA ART)
12:00 SANTS UE “A” – BENJAMÍ “C” 5-2 F11 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
12:15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA “F” – PREBENJAMÍ “E” 8-0 MPAL DE CORNELLA
12:20 MERCAT NOU MAGORIA SE “A” – INFANTIL “D” 0-3 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
12:30 LA LLAGOSTA “B” – INFANTIL “F”    (AMISTÓS) 1-5 MPAL JOAN GELABERT
13:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C” – ALEVÍ “B” 5-3 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
13:45 BADALONA CF “E” – ALEVÍ “D” 0-7 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
14:00 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” – INFANTIL “C” 0-10 MPAL VALLE HEBRON
14:15 LLOREDA CF “C” – ALEVÍ “F” 1-4 MPAL LLOREDA
18:15 HOSPITALENSE ATC “B” – JUVENIL “C” 2-5 MPAL L’HOSPITALET CENTRE
DIUMENGE 30 D’OCTUBRE
08:30 INFANTIL “E” – UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “A” 15-0 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – BLANCA SUBUR CF “A” 1-3 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL “A” 0-4 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “A” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “A” – SARRIA CP “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – CATALONIA UB “D” 5-1 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – SANT ANDREU UE “F” 5-2 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 30 D’OCTUBRE (A FORA)
09:00 SANTS UE “E” – ALEVÍ “H” 2-9 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
09:30 TRINIDAD CD “B” – BENJAMÍ “G” 4-3 MPAL TRINITAT VELLA
09:45 MONTAÑESA CF “C” – PREBENJAMÍ “D” 1-5 MPAL NOU BARRIS
10:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “A” – CADET “B” 2-4 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
12:00 HORTA UAT “A” – AMATEUR “A” 2-0 MPAL HORTA (Feliu i Codina)
12:15 LLOREDA CF “B” – CADET “D” 3-2 MPAL LLOREDA
20:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 3-2 MPAL JUPITER