• Futbol
DISSABTE 28 DE NOVEMBRE
08:00 INFANTIL “E”   – IMPERIO CF “A” 1-5 MPAL GUINARDÓ
09:30 ALEVÍ “E”   – Pª BARC ANGUERA “E” 4-2 MPAL GUINARDÓ
09:30 PREBENJAMÍ “D”   – TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “B” 2-0 MPAL GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “F”   – PUBILLA CASAS CE “B” 3-4 MPAL GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “H”   – Pª BARC CINC COPES “E” 0-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “B”   – MERCANTIL CE “D” 5-3 MPAL GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “K”   – PUJADAS CD “A” 1-14 MPAL GUINARDÓ
13:15 INFANTIL “D”   – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” 6-1 MPAL GUINARDÓ
14:45 FEMENÍ JUV / CADET “B” –   FUN UNIO ESP CORNELLA   “A” 0-14 MPAL GUINARDÓ
16:30 VETERANS – SANT JOAN DESPÍ 8-0 MPAL GUINARDÓ
18:15 CADET “C”   – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” 1-3 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C”   – Pª BARC ANGUERA “B” 4-1 MPAL GUINARDÓ
11:00 PREBENJAMÍ “E”   – SANT ANDREU UE “E” 2-4 PETIT MARTINENC
DISSABTE 28 DE NOVEMBRE (A FORA)
09:00 ESCOLA PIA SARRIÀ SE “A” –   ALEVÍ “C” 2-1 COL·LEGI ESCOLAPIS DE SARRIA
09:30 SANT GABRIELCD “C” –   PREBENJAMÍ “F” 9-0 CAMP POLIESP LA MINA
10:00 CASTELLDEFELS UE “B” –   ALEVÍ “A” 2-5 MPAL ELS CANYARS
09:00 PREMIER BARCELONA “A” –   BENJAMÍ “B” 6-3 MPAL NOU TAXONERA
11:00 DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” –   ALEVÍ “I” 6-8 HIGHLANDS SCHOOL BARCELONA
10:45 BUFALA CF “C”   – ALEVÍ “J” 4-5 MPAL BUFALA
11:30 BON PASTOR A E “B” –   PREBENJAMÍ “C” 2-2 BON PASTOR NOU
12:00 APA POBLE SEC CE “A” –   JUVENIL “A” 6-1 MPAL LA SATALIA
12:00 SANT POL AT “A”   – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 4-6 MPAL SOT DE BAGUENY
13:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” –   INFANTIL “F” 2-2 MPAL LES OLIVERES
13:00 TURO PEIRA CCD “C” –   BENJAMÍ “E” 1-2 MPAL TURO PEIRA
16:00 CAN BUXERES FC “A” –   INFANTIL “B” 3-0 MPAL CAN BUXERES
19:30 ESC FUT PREMIER BARCELONA “A” –   CADET “D” 2-2 MPAL NOU TAXONERA
DIUMENGE 29 DE NOVEMBRE
08:30 BENJAMÍ “C”   – CATALONIA UB “B” 2-5 MPAL GUINARDÓ
08:30 BENJAMÍ “H”   – PUJADAS CD “B” 3-14 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D”   – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “E” 8-5 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A”   – ESPANYOL RCD “B” 2-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A”   – LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF “B” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:15 CADET “B”   – Pª BARC ANGUERA “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
16:15 CADET “A”   – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” 1-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “B” –   FONTSANTA-FATJO CD “C” 2-1 MPAL GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” –   SEAGULL CE “B” 4-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “A”   – SISTRELLS CF “A” 8-1 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 29 DE NOVEMBRE (A FORA)
09:30 SISTRELLS CF “D”   – BENJAMÍ “G” 2-10 ZONA ESP CAN CABANYES
09:30 SISTRELLS CF “B”   – PREBENJAMÍ “B” 0-3 ZONA ESP CAN CABANYES
10:00 FUNDACIO P CE JUPITER “B” –   INFANTIL “C” 1-1 MPAL JUPITER
10:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “B” –   BENJAMÍ “D” 9-3 MPAL BADALONA SUD
10:00 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “A” –   INFANTIL “A” 1-3 COL·LEGI SANT IGNASI
11:30 LLOREDA CF “B”   – JUVENIL “B” 2-9 MPAL LLOREDA
12:15 TRINIDAD CD “A”   – AMATEUR “B” 2-1 MPAL TRINITAT VELLA