• Futbol
DISSABTE 28 D’ABRIL
08:30 ALEVÍ “G” –   PUBILLA CASAS, C.E. “C” 3-4   CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “J” –   FUND ESPORT.HOSPITALET AT “A” 1-13   CEM GUINARDÓ
10:00 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” –   SEAGULL, C.E. “A” 6-1   CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “D” –   CORNELLA, U.D. “H” 4-2   CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “C” – Pª BARC. CINC COPES “B” 3-1   CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “E” –   POMAR, C.D. “A” 4-3   CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “H” –   ALZAMORA, C.F. “C” 6-6 CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “D” –   DIAGONAL CLUB ESPORTIU “B” 6-0   CEM GUINARDÓ
16:15 JUVENIL “C” –   SINGUERLIN, C.F. “B” 2-1   CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “A” –   EUROPA, C.E. “B” 4-0   CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – ESPLUGUENC, F.A. “A” susp   CEM GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “F” –   FUND U.E. CORNELLA   “H” 0-8 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “C” –   HORTA, U.AT. “B” 0-4 PETIT MARTINENC
12:30 PREBENJAMÍ “A” –   BADALONA, C.F. “A” 6-2 PETIT MARTINENC
TELEGRAF  –  GENOVA  (ESCOLETA) 6-5 CAMP CENTENARI
CARTAGENA  –  SANT QUINTÌ  (ESCOLETA) 5-3 CAMP CENTENARI
DISSABTE 28 D’ABRIL (A FORA)
09:00 SARRIA, C.P. “C” –   PREBENJAMÍ “E” 3-1   CEM CAN CARALLEU
10:00 ESCOLA F. GAVA, C. “C” –   ALEVÍ “A” 1-5   ZEM CAN TORELLÓ
10:00 SANT MARTI-CONDAL, F.C. “B” – BENJAMÍ “F” 7-2 MPAL. SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
10:30 BADALONA, C.F. “B” –   BENJAMÍ “A” 1-2   MPAL. DE MONTIGALÀ
12:30 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. “A” –   INFANTIL “E” 2-2   ESCOLA PIA DE SARRIÀ
13:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” –   BENJAMÍ “D” 2-1 CEM CAN DRAGO
13:30 BADALONA, C.F. “B” –   PREBENJAMÍ “B” 2-3   MPAL. DE MONTIGALÀ
13:45 SANT GABRIEL,C.D. “C” –   FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 3-0   CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
15:00 UNIFICACION LLEFIA,CF. “A” –   INFANTIL “C” 2-1   MPAL. LLEFIÀ
16:30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB “A” –   INFANTIL “A” 1-1   ZEM JAUME TUBAU
DIUMENGE 29 D’ABRIL
08:30 BENJAMÍ “G” –   VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “F” 1-2   CEM GUINARDÓ
08:30 BENJAMÍ “E” – Pª BARC. ANGUERA “C” 4-2   CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “B” –   EUROPA, C.E. “A” 8-1   CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” –   ESCOLA F. GAVA, C. “B” 3-4   CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” –   CARMELO, C.D. “A” 3-2   CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – UNIFICACION LLEFIA,CF. “B” 0-0   CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “F” –   IMPERIO , C.F. “B” 4-4   CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “B” –   VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 0-2   CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” –   CAN VIDALET, C.F. “A” 2-5 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 29 D’ABRIL (A FORA)
08:30 TECNOFUTBOL C.F. “A” –   INFANTIL “B” 5-1   CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
08:30 DON BOSCO, C.F. “A” –   ALEVÍ “K” 10-3   ESCOLA INDUSTRIAL
08:30 DON BOSCO, C.F. “B” –   ALEVÍ “F” 1-5   ESCOLA INDUSTRIAL
10:30 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS “A” – BENJAMÍ “H” 0-6   MPAL. SANT GENÍS
10:30 LLOREDA, C.F. “C” –   PREBENJAMÍ “D” 0-4   MPAL. LLOREDA
12:00 BARCELONETA, C.F. “A” –   ALEVÍ “I” 8-1   MPAL. PARC CATALANA
12:00 RAPITENCA, U.E. “A” –   AMATEUR “A” 0-2 ESTADI MPAL. LA DEVESA
12:30 SEVA, U.E. “A” –   AMATEUR FEMENÍ “A” 3-3   MPAL. L’ALZINA
13:00 L’HOSPITALET, CENTRE ESPORTS “D” – JUVENIL “B” 2-3   MPAL. DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
16:00 CATALONIA, U.B. “B” –   CADET “C” 2-3   ESCOLA INDUSTRIAL
16:00 SANT VICENÇ H.-AT VICENTI ESC. “A” –   FEMENÍ JUV / CADET “B” 5-1   MPAL. LA BARRUANA