• Futbol
DISSABTE 27 DE GENER (A FORA)
08:30 ALEVÍ “I” – SANT GABRIELCD “F” 8-4 CEM GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “F” – LA SALLE BONANOVA CE “B” 16-0 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – APA POBLE SEC CE “D” 8-0 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “H” – Pª BARC BARCINO CE “F” 1-6 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “C” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “B” 6-5 CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – MASNOU AT “A” 3-8 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “E” – BADALONA CF “D” 1-3 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “K” – CATALONIA UB “G” 3-2 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” 0-3 CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “C” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” 4-0 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – SANT ANDREU UE “C” 1-2 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – ESCOLA EBRAFA “B” 9-0 CEM GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “B” – LA SALUT PERE GOL AE “B” 5-0 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C” 0-6 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” – FUNDACIO P CE JUPITER “C” 1-9 PETIT MARTINENC
10:00 TELEGRAF  –  GENOVA  (ESCOLETA) 4-4 CAMP CENTENARI
11:00 CARTAGENA  –  SANT QUINTÍ 5-3 CAMP CENTENARI
DISSABTE 27 DE GENER (A FORA)
09:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” – PREBENJAMÍ “F” 14-0 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
10:00 MERCAT NOU MAGORIA SE “A” – ALEVÍ “H” 1-3 MPAL DE L’ENERGIA
10:15 Pª BARC BARCINO CE “E” – BENJAMÍ “G” 4-4 MPAL MENORCA
10:30 ALZAMORA CF “B” – BENJAMÍ “E” 3-1 CEM CAN DRAGO
11:15 CARMELO CD “B” – ALEVÍ “G” 0-11 MPAL CARMEL
12:00 CATALONIA UB “B” – INFANTIL “B” 0-5 CEM MUNDET (1)
12:30 ESCOLA EBRAFA “A” – JUVENIL “B” 0-4 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
13:00 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” – BENJAMÍ “D” 3-6 CEM CAN ZAM (1)
13:30 UNIFICACION LLEFIACF “A” – PREBENJAMÍ “A” 1-7 MPAL LLEFIÀ
13:30 BADALONA CF “G” – ALEVÍ “J” 4-4 MPAL DE MONTIGALÀ
13:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 9-5 MPAL LES OLIVERES
15:00 SANT ANDREU UE “C” – ALEVÍ “B” 1-3 MPAL NARCIS SALA
16:00 FUNDACIO P CE JUPITER “E” – CADET “D” 0-5 CEM JÚPITER
19:00 SANT ANDREU UE “F” – INFANTIL “F” 0-4 MPAL NARCIS SALA
19:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – JUVENIL “A” 3-3 MPAL LLEFIÀ
DIUMENGE 28 DE GENER
08:30 BENJAMÍ “A”  –  P BARC VILLAVERDE-PENITENTS 13-0 CEM GUINARDÓ
09:45 ALEVÍ “A” – Pª BARC ANGUERA “A” 4-4 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – SANT ANDREU UE “D” 3-2 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – VALLDOREIX FC “A” 0-2 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “A” – UNIO F BASE JABAC I TERRASSA “B” 4-0 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – SANTA EULALIA CF “A” 4-1 CEM GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ JUV / CADET “B” – SANTBOIA FC “A” 1-9 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – MANLLEU AEC “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 28 DE GENER (A FORA)
10:15 HOSPITALENSE ATC “A” – ALEVÍ “D” 0-8 ESTADI MPAL L’HOSPITALET CENTRE
12:00 Pª RECSAN FELIU LLOBREGAT “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 6-1 MPAL FALGUERA
13:15 IGUALADA CF “C” – BENJAMÍ “B” 7-2 ESTADI CEM LES COMES
16:30 EFAC ALMACELLES CE “A” – AMATEUR “A” 1-0 MPAL D’ALMACELLES
17:00 Pª BARC BARCINO CE “A” – INFANTIL “D” 1-2 MPAL MENORCA
17:00 MONTAÑESA CF “A” – CADET “A” 1-2 MPAL NOU BARRIS