• Futbol
DISSABTE 27 D’OCTUBRE
8:30 FEMENÍ INFANTIL “B” – SANT JORDI CLUB ESPORTIU “B” 0-11 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “A” – VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB “D” 3-4 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “E” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” 2-4 CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “I” – CARMELO CD “B” 12-1 CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “C” – UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “B”  susp CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – BUFALA CF “B”  susp CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” – RACING SARRIA CF “A”  susp CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” – EUROPA CE “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – SANT ANDREU UE “D” 2-1 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – Pª BARC ANGUERA “A” 4-2 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “C” – ESCOLA FUTBOL PONT MARINA “A” 2-3 PETIT MARTINENC
DISSABTE 27 D’OCTUBRE
8:45 ALZAMORA CF “B” – ALEVÍ “K” 4-3 CEM CAN DRAGO
9:00 HORTA UAT “B” – PREBENJAMÍ “F” 5-2 MPAL HORTA
9:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” – PREBENJAMÍ “A” 0-10 CEM CLOT DE LA MEL
9:45 MONTAÑESA CF “G” – ALEVÍ “J” 0-17 MPAL NOU BARRIS
10:15 EUROPA CE “B” – ALEVÍ “C” 4-4 MPAL L’ÀLIGA
11:45 SANTS UE “E” – BENJAMÍ “E” 1-4 MPAL IBERIA
12:00 EUROPA CE “B” – FEMENÍ JUVENIL “A” 6-4 MPAL L’ÀLIGA
12:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – ALEVÍ “B” 2-1 MPAL LLEFIÀ
12:00 SANT ANDREU UE “D” – BENJAMÍ “D” 4-2 MPAL  AISS
13:15 PARC UD “A” – PREBENJAMÍ “D” 18-0 CEM FORT-PIENC
13:15 SANTS UE “A” – FEMENÍ INFANTIL “A” Ajornat CEM LA BASCULA F11
13:45 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “D” – INFANTIL “G”  susp ESTADI MPAL DE BADALONA
14:45 LA SALUT PERE GOL AE “D” – ALEVÍ “F”  susp MPAL PERE GOL
15:00 EUROPA CE “A” – INFANTIL “A”  susp MPAL NOU SARDENYA
18:30 L’ESTARTIT UE “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 1-7 MPAL DE L’ESTARTIT
DIUMENGE 28 D’OCTUBRE
10:00 BENJAMÍ “H” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “C” 1-5 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” – TRINIDAD CD “B” 4-1 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “G” – LA SALLE BONANOVA CE “D” 3-3 CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “C” – CATALONIA UB “C” 2-5 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “D” – STOITCHKOV BARCELONA CF “A” 14-1 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “H” – CAN BUXERES FC “D” 7-1 CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “D” – LLOREDA CF “B” 4-1 CEM GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “F” – YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOCESP “B” 0-3 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 3-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – SANT PERE NORD CF “A” 4-4 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 28 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “F” – BENJAMÍ “F” 4-2 CEM CLOT DE LA MEL
9:00 EUROPA CE “B” – INFANTIL “B” 2-3 MPAL NOU SARDENYA
10:00 ESCOLA F GAVA C “E” – CADET “B” 0-2 ZEM CAN TORELLÓ
10:30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B” – BENJAMÍ “A” 4-0 MPAL DE MONTIGALÀ
11:45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – AMATEUR “A” 1-0 ESTADI MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
12:00 CHACARITA CF “A” – AMATEUR “B” Ajornat CEM FORT-PIENC
13:00 UNIFICACIÓN CFSTAPERPETUA “A” – FEMENÍ ALEVÍ “A” 1-6 MPAL CENTRE PACO NAVARRO (2)
14:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “E” – CADET “E” 2-9 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “B” – JUVENIL “B” 2-6 MPAL L’ÀLIGA