• Futbol
DISSABTE 27 DE FEBRER
08:30 ALEVÍ “H” – LA SALUT PERE GOL AE “B” 4-1 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “I” – SANTA EULALIA “D” 9-12 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” – HORTA “B” 3-7 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “K” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “D” 3-4 MPAL GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “G” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “E” 3-5 MPAL GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – SABADELL “A” 2-9 MPAL GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “A” – ESPANYOL RCD “B” 1-1 MPAL GUINARDÓ
14:30 CADET “C” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “A” 7-0 MPAL GUINARDÓ
16:15 VETERANS “A” – LLOREDA “A” 4-2 MPAL GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUV / CADET “A” – SANT GABRIEL “C” 5-4 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – MONTAÑESA “A” 2-6 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – MONTAÑESA “A” 0-2 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “E” – YOUNG TALENT CLUB FUTBOL “C” 0-4 PETIT MARTINENC-F7
11:30 BENJAMÍ “F” – HORTA “C” 3-11 PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 27 DE FEBRER (A FORA)
08:30 CATALONIA UB “F” – ALEVÍ “F” 8-1 ESCOLA INDUSTRIAL
09:00 LA SALLE BONANOVA “C” – ALEVÍ “J” 5-2 COLLEGI LA SALLE BONANOVA
09:15 E F PONT MARINA “A” – PREBENJAMÍ “B” 1-5 COMPLEX ESP FORT-PIENC
10:15 HORTA “B” – BENJAMÍ “C” 0-2 MPAL HORTA
10:30 LA SALLE BONANOVA “E” – ALEVÍ “E” 2-8 COLLEGI LA SALLE BONANOVA
10:30 FUNDACIO P JUPITER “A” – ALEVÍ “A” 2-6 MPAL JUPITER
11:45 CANYELLES “B” – BENJAMÍ “E” 6-4 MPAL CANYELLES
12:30 SISTRELLS “B” – PREBENJAMÍ “C” 6-0 ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES
14:45 CORNELLA “D” – BENJAMÍ “A” 0-1 MPAL DE CORNELLA
15:00 EUROPA “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” 1-1 MPAL L’ALIGA
15:15 LA SALLE BONANOVA “A” – CADET “D” 5-0 COLLEGI LA SALLE BONANOVA
16:00 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 6-2 MPAL GRUP 25 DE SETEMBRE
17:30 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” – INFANTIL “C” 3-2 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
DIUMENGE 28 DE FEBRER
08:30 ALEVÍ “G” – ALZAMORA “A” 5-2 MPAL GUINARDÓ
08:30 BENJAMÍ “D” – MONTAÑESA “A” 6-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – Pª BARC BARCINO “A” 0-6 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – SANTS UE “A” 2-0 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “F” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 1-9 MPAL GUINARDÓ
15:45 INFANTIL “B” – FUNDACION PRIVADA HERMES “A” 0-0 MPAL GUINARDÓ
17:30 CADET “A” – SANTS UE “C” 5-1 MPAL GUINARDÓ
19:30 AMATEUR FEMENÍ “A” – JUAN XXIIICS “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 28 DE FEBRER (A FORA)
09:00 ESCUELA F BONAIRE “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 2-8 BONAIRE
10:00 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL “B” – ALEVÍ “C” 2-5 MPAL BADALONA SUD
10:00 Pª BARC CINC COPES “C” – INFANTIL “E” 0-10 MPAL BARCELONETA
10:00 FUNDACIO PE EUROPA “B” – PREBENJAMÍ “D” 17-0 MPAL L’ALIGA
11:00 SOCCER WORLD ACADEMY – JUVENIL “B” 3-11 MPAL BUFALA
12:00 SANTA EULALIA “B” – JUVENIL “A” 1-4 MPAL STAEULALIA L’HOSPITALET
12:00 PUJADAS “A” – CADET “B” 1-13 COMPLEX ESP MARESME-LLULL
12:00 LLOREDA “A” – AMATEUR “B” 0-2 MPAL LLOREDA
14:15 Pª BARC CINC COPES “C” – ALEVÍ “B” 2-10 COMPLEX ESP FORT-PIENC
14:30 ALMEDA “B” – INFANTIL “D” 2-6 MPAL ALMEDA