• Futbol
DISSABTE 27 D’ABRIL
8:00 ALEVÍ “E” – YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
8:00 ALEVÍ “K” – Pª BARC ANGUERA “G” 3-4 CEM GUINARDÓ
9:30 ALEVÍ “A” – MERCANTIL CE “B” 0-3 CEM GUINARDÓ
9:30 BENJAMÍ “A” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” 0-3 CEM GUINARDÓ
11:00 INFANTIL “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 0-5 CEM GUINARDÓ
12:30 INFANTIL “D” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B” 7-0 CEM GUINARDÓ
14:00 INFANTIL “F” – MERCAT NOU MAGORIA SE “A” 2-5 CEM GUINARDÓ
15:30 INFANTIL “A” – LLAGOSTERA UE “B” 2-1 CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR “A” – VILAFRANCA FC “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – LLERONA CE “C” 1-10 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” – MONTAÑESA CF “A” 6-0 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” – Pª BARC CINC COPES “B” 0-7 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B” 0-6 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “D” – Pª BARC BARCINO CE “A” 2-4 PETIT MARTINENC
TELEGRAF  –  GENOVA  (Semifinal Copa Lliga Escoleta) 5-2 CAMP CENTENARI
CARTAGENA  –  SANT QUINTÍ  ( Semifinal Copa Lliga Escol) 5-10 CAMP CENTENARI
DISSABTE 27 D’ABRIL (A FORA)
9:00 SANT ANDREU UE “F” – ALEVÍ “I” 8-1 MPAL DEL CENTENARI-AISS
9:00 PREMIER BARCELONA “B” – ALEVÍ “B” 5-4 MPAL TEIXONERA
10:00 WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A” – FEMENÍ INFANTIL “B” 13-0 MPAL SANT GENÍS
10:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” – BENJAMÍ “C” 2-4 MPAL DE BADALONA SUD
10:30 ESCOLA EBRAFA “A” – PREBENJAMÍ “C” 3-0 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
11:45 ZONA FRANCA FC “A” – INFANTIL “E” 0-10 CEM LA BASCULA F11
13:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA “A” – CADET “A” 0-0 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
14:15 LA SALUT PERE GOL AE “A” – FEMENÍ ALEVÍ “A” 3-2 MPAL PERE GOL
15:45 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” – CADET “D” 0-0 MPAL LA FEIXA LLARGA
19:00 SANT ANDREU UE “B” – JUVENIL “A” 0-1 MPAL NARCÍS SALA
DIUMENGE 28 D’ABRIL
8:15 ALEVÍ “F” – SANTS UE “C” 6-1 CEM GUINARDÓ
8:15 FEMENÍ INFANTIL “A” – SANTBOIA FC “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “H” – TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “B” 4-7 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “C” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” 5-2 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – SITGES UE “B” 1-4 CEM GUINARDÓ
14:15 CADET “E” – SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” 1-1 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – SEAGULL BDN CE   “B” 8-2 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “E” – LLOREDA CF “B” 0-11 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 28 D’ABRIL (A FORA)
9:00 Pª BARC CINC COPES “E” – ALEVÍ “G” 3-4 MPAL PARC CATALANA
10:00 CAN BUXERES FC “C” – ALEVÍ “J” 4-3 MPAL CAN BUXERES
10:15 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” – ALEVÍ “D” 5-0 MPAL PUIG I GAIRALT
10:15 FUNDACIO PE EUROPA “A” – BENJAMÍ “B” 1-4 MPAL L’ÀLIGA
10:30 DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” – INFANTIL “G” 5-1 MPAL DE VALLVIDRERA
10:45 SANTA EULALIA CF “D” – BENJAMÍ “H” 10-0 MPAL SANTA EULÀLIA
11:15 PREMIER BARCELONA “F” – BENJAMÍ “I” 2-0 MPAL TEIXONERA
12:00 ESCUELA FBASE RIPOLLETAD “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 0-1 MPAL INDUSTRIAL RIPOLLET
14:00 HORTA UAT “A” – CADET “C” 3-2 MPAL HORTA
14:15 MONTAÑESA CF “D” – INFANTIL “C” 0-8 MPAL NOU BARRIS
14:15 SANTA EULALIA CF “C” – JUVENIL “C” 3-1 MPAL SANTA EULÀLIA