• Futbol
DISSABTE 26 DE GENER
8:45 FEMENÍ INFANTIL “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” 0-16 CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “D” – SANT ANDREU, UE “D” 2-1 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “I” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “F” 8-1 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “F” – Pª BARC CINC COPES “D” 2-2 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “B” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “B” 3-1 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “J” – ESCOLA FUTBOL PONT MARINA “C” 4-4 CEM GUINARDÓ
13:30 BENJAMÍ “E” – ALZAMORA, CF “D” 1-3 CEM GUINARDÓ
13:30 BENJAMÍ “F” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” 2-6 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “C” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “C” 21-0 CEM GUINARDÓ
16:30 INFANTIL “A” – Pª BARC ANGUERA “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “E” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – MOLINS DE REI, CF “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” – UNIFICACION LLEFIA,CF “A” 5-1 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “C” – DON BOSCO, CF “A” 4-2 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F” – LLOREDA, CF “B” 1-1 PETIT MARTINENC
GENOVA  –  CARTAGENA  ( Escoleta) 5-3 CAMP CENTENARI
TELEGRAF  – SANT QUINTÍ  (Escoleta) 4-2 CAMP CENTENARI
DISSABTE 26 DE GENER (A FORA)
9:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – ALEVÍ “E” 4-0 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET
9:00 EUROPA, CE “B” – PREBENJAMÍ “E” 12-0 MPAL L’ÀLIGA
10:15 CANYELLES,CE “A” – ALEVÍ “G” 3-7 MPAL CANYELLES
10:30 UNIFICACION LLEFIA,CF “A” – BENJAMÍ “A” 3-1 MPAL LLEFIÀ
10:30 ALZAMORA, CF “B” – PREBENJAMÍ “D” 1-3 CEM CAN DRAGO
11:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” – BENJAMÍ “D” 9-1 CEM CLOT DE LA MEL
11:45 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA C F “A” – FEMENÍ ALEVÍ “A” 0-2 CEM DE LA ROCA DEL VALLÈS
12:15 VILASSAR DALT, CE “A” – ALEVÍ “A” 6-0 CAMP D’ESPORTS MPAL VALLMORENA
12:30 UNIFICACION BELLVITGE, UD “A” – FEMENÍ INFANTIL “A” 0-12 MPAL LA FEIXA LLARGA
12:45 STOITCHKOV BARCELONA CF “B” – ALEVÍ “K” 3-8 MPAL TEIXONERA
13:15 PARC, UD “B” – ALEVÍ “H” 0-6 CEM FORT-PIENC
14:00 SARRIA, CP “B” – INFANTIL “B” 1-4 CEM CAN CARALLEU
14:00 HORTA, UAT “A” – PREBENJAMÍ “B” 2-2 MPAL HORTA
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,CE “C” – INFANTIL “D” 5-5 MPAL EL GORNAL
15:30 SANTS, UE “A” – CADET “A” 4-0 CEM LA BASCULA F11
17:30 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,CE “B” – INFANTIL “F” 6-0 MPAL EL GORNAL
19:30 SANTS, UE “A” – JUVENIL “A” 2-1 DE L’ENERGIA
DIUMENGE 27 DE GENER
8:30 ALEVÍ “B” – VILASSAR DALT, CE “B” 5-6 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “I” – MONTAÑESA, CF “E” 3-5 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” 4-0 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – SARRIA, CP “B” 8-1 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – PRAT, AE “A” 0-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,CE “A” 5-0 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 3-0 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” – Pª BARC CINC COPES “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – LLERONA, CE “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 27 DE GENER (A FORA)
8:30 CATALONIA, UB “A” – ALEVÍ “C” 1-2 ESCOLA INDUSTRIAL
11:00 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” – CADET “D” 2-0 MPAL PROVENÇANA
11:15 VETERANS CATALUNYA,AF “A” – AMATEUR “B” 1-0 CEM ARISTIDES MAILLOL
11:30 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,CE “C” – BENJAMÍ “G” 5-8 MPAL PUIG I GAIRALT
12:10 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – JUVENIL “B” 1-4 CEM CLOT DE LA MEL
16:00 CATALONIA, UB “B” – CADET “C” 4-2 ESCOLA INDUSTRIAL