• Futbol
DISSABTE 26 D’OCTUBRE
8:15 ALEVÍ “H” LES CORTS DE BCN C E “C” 8-0 CEM GUINARDÓ
8:15 ALEVÍ “F” MERCAT NOU MAGORIA SE “C” 22-0 CEM GUINARDÓ
9:30 FEMENÍ INFANTIL “A” MÓN FEMENÍ TERRASSA CF “A” 0-7 CEM GUINARDÓ
9:30 FEMENÍ ALEVÍ “B” FONTSANTA-FATJO CD “B” 1-8 CEM GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “B” FUND ESPORTIVA GRAMA “A” 5-2 CEM GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “D” Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” 12-1 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “K” EUROPA CE “E” 2-11 CEM GUINARDÓ
12:00 FEMENÍ INFANTIL “C” ATLETIC PRAT DELTA CF “A” 0-4 CEM GUINARDÓ
13:15 INFANTIL “C” SANT ANDREU UE “C” 1-1 CEM GUINARDÓ
14:45 CADET “C” CONGRÉS CLUB ESP “A” 2-3 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “E” DAUMAR CLUB “A” 3-2 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “C” TURO PEIRA CCD “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” FIGARÓ CE “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “D” UNIFICACION LLEFIACF “B” 4-3 PETIT MARTINENC
11:30 BENJAMÍ “G” FUND FUTBOL BADALONA “H” 9-0 PETIT MARTINENC
DISSABTE 26 D’OCTUBRE (A FORA)
8:30 MERCAT NOU MAGORIA SE “B” CADET “D” 0-6 DE L’ENERGIA
8:30 FUNDACIO P CE JUPITER “C” BENJAMÍ “H” 10-1 CEM JÚPITER
9:00 ESC DE FUTBOL PONT MARINA “A” ALEVÍ “I” 2-2 CEM FORT-PIENC
9:00 BUFALA CF “B” PREBENJAMÍ “E” 12-0 ZEM BUFALÀ
9:50 CERDANYOLA VALLES FC “A” FEMENÍ ALEVÍ “A” 3-2 MPAL LA BÓBILA
10:00 MOLLET UECF “B” ALEVÍ “A” 1-2 MPAL GERMANS GONZALVO (1)
10:30 MARIANAO POBLET UD “A” BENJAMÍ “B” 0-12 MPAL MARIANAO
11:45 ALZAMORA CF “D” BENJAMÍ “F” 2-4 CEM CAN DRAGO
12:00 SALESIANS BOSCO-HORTA CE “B” – INFANTIL “E” 0-8 COL·LEGI SALESIANS D’HORTA
12:30 CAN BUXERES FC “A” CADET “A” 2-2 MPAL CAN BUXERES
13:00 SANTS UE “A” FEMENÍ INFANTIL “B” 6-1 CEM LA BASCULA F11
13:15 CERDANYOLA VALLES FC “A” FEMENÍ JUVENIL “A” 4-3 ESTADI MPAL LA BÒBILA
15:15 PENYA BLAUGR TRINITAT VELLA “A” PREBENJAMÍ “C” 5-4 MPAL TRINITAT VELLA
16:00 MARTORELL CF “B” – FEMENÍ JUVENIL “B” 6-1 CEM TORRENT DE LLOPS
18:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” JUVENIL “B” 6-2 CEM JÚPITER
DIUMENGE 27 D’OCTUBRE
8:30 BENJAMÍ “E” CANYELLESCE “B” 8-2 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “A” ESCOLA F GAVA C “D” 3-3 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “C” TURO PEIRA CCD “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
11:00 INFANTIL “D” IMPERIO CF “A” 3-2 CEM GUINARDÓ
12:30 AMATEUR “B” MONTSANT DE LA PEIRA UD “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “G” LLOREDA CF “C” 1-4 CEM GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “A” ESPANYOL RCD “B” 2-2 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” SANT GABRIEL CD “A” 2-3 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” BASE MONTCADA C F “A” 6-3 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “B” TECNOFUTBOL CF “A” 1-3 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 27 D’OCTUBRE (A FORA)
9:15 SANTA EULALIA CF “A” ALEVÍ “E” 3-10 MPAL SANTA EULÀLIA
9:30 PREMIER BARCELONA “G” ALEVÍ “J” 7-6 MPAL TEIXONERA
10:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” PREBENJAMÍ “A” 3-1 MPAL LLEFIÀ
10:15 FUND FUTBOL BADALONA “C” INFANTIL “B” 5-1 ESTADI MPAL DE BADALONA
11:15 PENYA BLAUG TRINITAT VELLA “A” ALEVÍ “G” 0-3 MPAL TRINITAT VELLA
10:30 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” BENJAMÍ “D” 5-5 CEM LA BASCULA F11
10:45 SANTA EULALIA CF “C” BENJAMÍ “I” 8-2 MPAL SANTA EULÀLIA
11:10 Pª BARC ANGUERA “A” ALEVÍ “C” 1-2 ESCOLA INDUSTRIAL
12:00 EL CATLLAR CE “A” – AMATEUR “A” 0-1 MPAL DEL CATLLAR
14:15 Pª BARC ANGUERA “B” CADET “B” 3-0 ESCOLA INDUSTRIAL
14:45 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” INFANTIL “F” 4-1 CEM LA BASCULA F11