• Futbol
DISSABTE 26 DE MAIG
08:30 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” – FUND ESPORTIVA GRAMA “A” 9-1 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – IGUALADA CF “C” 0-5 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “F” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” 0-14 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “D” – HOSPITALENSE ATC “A” 11-4 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “G” – CARMELO CD “B” 17-0 CEM GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “G” – Pª BARC BARCINO CE “E” 5-0 CEM GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “E” – ALZAMORA CF “B” 2-2 CEM GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “B” – SANT ANDREU UE “C” 6-3 CEM GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “H” – MERCAT NOU MAGORIA SE “A” 3-.1 CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “B” – CATALONIA UB “B” 1-4 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “D” – FUNDACIO P CE JUPITER “E” 5-3 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – Pª RECSAN FELIU LLOBREGAT “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
SANT QUINTI  –  CARTAGENA  (ESCOLETA) 4-3 CAMP CENTENARI
GENOVA  –  TELEGRAF  (ESCOLETA) 4-7 CAMP CENTENARI
DISSABTE 26 DE MAIG (A FORA)
09:00 SANT GABRIELCD “F” – ALEVÍ “I” 8-0 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
09:00 VILA OLIMPICA C E “C” – PREBENJAMÍ “D” 9-0 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
09:00 FUND ESPORTIVA GRAMA “C” – INFANTIL “C” 5-3 ESTADI MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
09:00 LA SALLE BONANOVA CE “B” – ALEVÍ “F” 2-4 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
10:15 Pª BARC BARCINO CE “F” – BENJAMÍ “H” 3-4 MPAL MENORCA
10:30 BADALONA CF “D” – ALEVÍ “E” 2-2 MPAL DE MONTIGALÀ
12:00 PREMIER BARCELONA “B” – ALEVÍ “C” 2-7 MPAL TEIXONERA
12:25 SANTA EULALIA CF “A” – CADET “B” 1-6 MPAL SANTA EULÀLIA
13:00 SANT ANDREU UE “D” – BENJAMÍ “C” 2-1 MPAL NARCÍS SALA
13:30 APA POBLE SEC CE “D” – BENJAMÍ “F” 3-6 MPAL LA SATÀLIA
14:00 PENYA BCOLLBLANC SANTSAE “B” – INFANTIL “E” 5-1 CEM ARISTIDES MAILLOL
18:00 ESCOLA EBRAFA “B” – JUVENIL “C” 1-6 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
DIUMENGE 27 DE MAIG
09:30 ALEVÍ “J” – BADALONA CF “G” 4-3 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” 4-3 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – SANT GENIS-PENITENTES CD “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – SANT ANDREU UE “F” 4-1 CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “D” – Pª BARC BARCINO CE “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” – MONTAÑESA CF “A” 4-4 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – ESCOLA EBRAFA “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
12:00 PREBENJAMÍ “A” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 5-0 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 27 DE MAIG (A FORA)
10:20 Pª BARC ANGUERA “A” – ALEVÍ “A” 7-4 ESCOLA INDUSTRIAL
10:30 SANT ANDREU UE “C” – CADET “C” 2-3 MPAL NARCÍS SALA
12:00 UNIO F BASE JABAC I TERRASSA “B” – INFANTIL “A” 0-2 ZEM CAN JOFRESA
12:00 CATALONIA UB “G” – ALEVÍ “K” 11-1 CEM MUNDET (1)
12:00 MASNOU AT “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 5-3 MPAL D’OCATA
14:00 FUNDACIO P CE JUPITER “C” – PREBENJAMÍ “E” 4-1 CEM JÚPITER
17:00 VILADECANS UD “A” – AMATEUR “A” 3-0 MPAL DE VILADECANS