• Futbol
DISSABTE 25 DE NOVEMBRE
08:30 ALEVÍ “G” –   ESC FUTBOL PONT MARINA “A” 7-1 MPAL. GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “H” –   ESC FUTBOL PREMIER BARCELONA “F” 4-0 MPAL. GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “J” – UNIFICACION LLEFIA,CF. “D” 3-6 MPAL. GUINARDÓ
10:00 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” –   SANT JORDI C E “A” 4-0 MPAL. GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “D” –   FUNDACIO P. CE. JUPITER “B” 6-5 MPAL. GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “C” –   FUNDACIO P.E. EUROPA “D” 4-2 MPAL. GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “B” –   CATALONIA, U.B. “A” 1-1 MPAL. GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” –   SISTRELLS C.F. “A” 1-2 MPAL. GUINARDÓ
16:00 FEMENÍ JUV / CADET “B” –   UNIFICACION BELLVITGE, U.D. “A” 1-7 MPAL. GUINARDÓ
18:00 CADET “B” –   STOITCHKOV BARCELONA C.F. “A” 5-0 MPAL. GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – LA FLORIDA C.F. “A” 3-0 MPAL. GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” –   FUNDACIO P. CE. JUPITER “A” 6-0 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “C” –   VILA OLIMPICA C E “B” 0-7 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F”  –  P BARC BARCINO “B” 0-16 PETIT MARTINENC
DISSABTE 25 DE NOVEMBRE (A FORA)
09:00 UNIFICACION LLEFIA,CF. “A” –   BENJAMÍ “A” 2-3 MPAL. LLEFIA
09:00 Pª BARC. BARCINO, CE. “F” –   ALEVÍ “F” 1-11 MPAL. MENORCA – ST.MARTI PROVENÇALS
09:00 ALZAMORA, C.F. “A” –   ALEVÍ “C” 3-2 COMPLEX ESP. CAN DRAGO
10:30 BADALONA, C.F. “F” –   ALEVÍ “I” 8-1 CAMP MPAL. DE BADALONA
10:30 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” –   PREBENJAMÍ “D” 0-4 COL·LEGI ESCALA DEI
11:00 SISTRELLS C.F. “E” –   BENJAMÍ “F” 4-4 ZONA ESP. CAN CABANYES
11:00 CERDANYOLA VALLES, F.C. “C” –   CADET “C” 2-2 MPAL. LES FONTETES
12:30 LA FLORIDA C.F. “A” –   PREBENJAMÍ “B” 9-2 MPAL. LA FLORIDA
12:30 FUND U.E. CORNELLA “G” –   PREBENJAMÍ “E” 5-0 MPAL. DE CORNELLA
13:45 FUND ESPORT.HOSPITALET AT “B” –   ALEVÍ “K” 6-0 MPAL. PROVENÇANA
16:00 Pª BARC. ANGUERA “B” –   BENJAMÍ “D” 4-2 ESCOLA INDUSTRIAL
16:00 LA SALUT PERE GOL AE. “A” –   JUVENIL “B” 0-3 MPAL. PERE GOL
16:15 SANT GABRIEL,C.D. “B” –   INFANTIL “A” 0-1 MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO
18:00 L’HOSPITALET, CENTRE ESPORTS “C” – CADET “D” 2-0 ESTADI MPAL. L’HOSPITALET LLOBREGAT
DIUMENGE 26 DE NOVEMBRE
08:30 BENJAMÍ “G” –   SANTS, U.E. “B” 0-8 MPAL. GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “E”  –  SANT ANDREU UE “D” 3-3 MPAL. GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” –   FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT “A” 5-4 MPAL. GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “E” – FUNDACIO P. CE. JUPITER “D” 6-2 MPAL. GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” –   RAPITENCA, U.E. “A” 2-0 MPAL. GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” –   ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. “B” 1-4 MPAL. GUINARDÓ
16:00 CADET “A” –   FUNDACIO P. CE. JUPITER “A” 0-2 MPAL. GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “B” –   ESCOLA FUTBOL MATARO C.E. “A” 0-2 MPAL. GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” –   SANT JORDI CLUB ESPORTIU   “A” 1-0 MPAL. GUINARDÓ
DIUMENGE 26 DE NOVEMBRE (A FORA)
09:00 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE “A” – ALEVÍ “A” 4-4 IME ARISTIDES MAILLOL
10:00 SINGUERLIN, C.F. “A” –   BENJAMÍ “H” 2-1 MPAL. CAN ZAM 2
10:45 SISTRELLS C.F. “B” –   INFANTIL “C” 2-2 ZONA ESP. CAN CABANYES
12:30 CARMELO, C.D. “A” –   AMATEUR “B” 1-1 MPAL. CARMELO
14:00 HORTA, U.AT. “B” –   INFANTIL “E” 1-4 MPAL. HORTA
14:30 SANTA EULALIA, C.F. “A” –   INFANTIL “B” 6-2 MPAL. SANTA EULÀLIA
16:00 HORTA, U.AT. “A” –   JUVENIL “A” 4-2 MPAL. HORTA