• Futbol
DISSABTE 25 DE MAIG
8:45 FEMENÍ INFANTIL “A” – UNIFICACION BELLVITGE UD “A” 7-1 CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “A” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 0-0 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “C” – CATALONIA UB “A” 4-3 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “G” – CANYELLESCE “A” 9-3 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “E” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” 0-4 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “K” – STOITCHKOV BARCELONA CF “B” 3-3 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” – SARRIA CP “B” 7-1 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “F” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “B” 1-5 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “C” – CATALONIA UB “B” 4-1 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 3-0 CEM GUINARDÓ
11:00 PREBENJAMÍ “E” – EUROPA CE “B” 0-13 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” 3-10 PETIT MARTINENC
DISSABTE 25 DE MAIG (A FORA)
9:00 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA “C” – ALEVÍ “J” 6-4 CEM FORT-PIENC
9:00 LLOREDA CF “B” – PREBENJAMÍ “F” 4-7 MPAL LLOREDA
10:30 SARRIA CP “B” – BENJAMÍ “C” 1-3 CEM CAN CARALLEU
10:45 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “B” – CADET “E” 2-6 CEM BON PASTOR
11:30 VILASSAR DALT CE “B” – ALEVÍ “B” 0-6 CAMP D’ESPORTS MPAL VALLMORENA
13:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “F” – ALEVÍ “I” 2-5 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” – INFANTIL “E” 1-4 MPAL EL GORNAL
16:30 Pª BARC CINC COPES “A” – JUVENIL “C” 3-1 CEM FORT-PIENC
17:10 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “C” – INFANTIL “C” 0-8 MPAL PROVENÇANA
DIUMENGE 26 DE MAIG
10:00 ALEVÍ “H” – PARC UD “B” 15-0 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “D” – ALZAMORA CF “B” 3-4 CEM GUINARDÓ
12:00 BENJAMÍ “G” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “C” 4-3 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “D” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “C” 3-3 CEM GUINARDÓ
17:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – LEVANTE LAS PLANAS FC “B” 5-0 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 26 DE MAIG (A FORA)
9:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – BENJAMÍ “B” 3-7 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET
9:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – CADET “B” 2-2 CEM CLOT DE LA MEL
9:45 MONTAÑESA CF “E” – BENJAMÍ “I” 7-2 MPAL NOU BARRIS
10:00 DON BOSCO CF “A” – PREBENJAMÍ “C” 2-4 ESCOLA INDUSTRIAL
10:00 ALZAMORA CF “D” – BENJAMÍ “E” 7-0 CEM CAN DRAGO
10:00 Pª BARC CINC COPES “D” – ALEVÍ “F” 7-2 CEM FORT-PIENC
12:15 CARMELO CD “A” – AMATEUR “B” 4-4 MPAL CARMEL
12:30 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” – BENJAMÍ “F” 5-3 CEM LA BASCULA F11
14:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – PREBENJAMÍ “A” 3-2 MPAL LLEFIÀ
14:30 SANT ANDREU UE “D” – ALEVÍ “D” 3-2 MPAL NARCÍS SALA
15:00 MOLINS DE REI CF “A” – FEMENÍ JUVENIL “A” 6-0 MPAL JOSEP RAICH