• Futbol
DISSABTE 24 DE NOVEMBRE
8:45 ALEVÍ “D” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “D” 1-2 CEM GUINARDÒ
8:45 FEMENÍ INFANTIL “B” – CIRERA UD “B” 2-1 CEM GUINARDÒ
10:30 ALEVÍ “J” – FUNDACIO P CE JUPITER “E” 1-2 CEM GUINARDÒ
10:30 ALEVÍ “G” – SANT ANDREU UE “J” 10-3 CEM GUINARDÒ
12:00 ALEVÍ “I” – TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” 4-4 CEM GUINARDÒ
12:00 BENJAMÍ “H” – UNIFICACION LLEFIACF “D” 2-11 CEM GUINARDÒ
13:30 INFANTIL “C” – SALESIANS BOSCO-HORTA CE “A” 21-0 CEM GUINARDÒ
15:00 INFANTIL “F” – POBLE NOU AT “A” 0-5 CEM GUINARDÒ
16:30 CADET “D” – LA SALUT PERE GOL AE “B” 3-0 CEM GUINARDÒ
18:15 CADET “A” – JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE “A” 6-1 CEM GUINARDÒ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – Pª RECSAN FELIU LLOBREGAT “A” 1-0 CEM GUINARDÒ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” 2-3 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “C” – GORNAL UD “A” 2-8 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” – FUNDACIO P CE JUPITER “B” 0-7 PETIT MARTINENC
12:45 PREBENJAMÍ “F” – CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” 1-5 PETIT MARTINENC
GENOVA  –  CARTAGENA  ( Escoleta) 8-8 CAMP CENTENARI
TELEGRAF  –  SANT QUINTÍ  (Escoleta) 3-6 CAMP CENTENARI
DISSABTE 24 DE NOVEMBRE (A FORA)
8:45 ALZAMORA CF “C” – ALEVÍ “F” 4-5 CEM CAN DRAGO
9:00 STOITCHKOV BARCELONA CF “B” – INFANTIL “E” 6-3 MPAL TEIXONERA
9:00 ESCOLA EBRAFA “A” – INFANTIL “G” 4-0 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
10:00 POBLE NOU AT “A” – PREBENJAMÍ “D” 3-1 CEM MARESME
10:15 HORTA UAT “B” – ALEVÍ “E” 2-3 MPAL HORTA
10:15 EUROPA CE “A” – PREBENJAMÍ “A” 0-1 MPAL L’ÀLIGA
10:30 CAN BUXERES FC “A” – ALEVÍ “C” 2-0 MPAL CAN BUXERES
11:00 SISTRELLS CF “C” – BENJAMÍ “D” 0-4 ZEM CAN CABANYES
11:00 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” – BENJAMÍ “E” 1-0 MPAL LA FEIXA LLARGA
14:15 SANTBOIA FC “A” – FEMENÍ JUVENIL “A” 2-2 MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
14:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “F” – BENJAMÍ “F” 2-1 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
15:15 DAMM CF “B” – BENJAMÍ “A” 2-2 MPAL TEIXONERA
16:15 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” – CADET “B” 1-2 CEM ARISTIDES MAILLOL
16:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – JUVENIL “B” 0-1 MPAL NOU DE STA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
20:30 CORNELLA UD “B” – INFANTIL “A” 3-2 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
DIUMENGE 25 DE NOVEMBRE1
8:30 ALEVÍ “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 4-3 CEM GUINARDÒ
8:30 BENJAMÍ “G” – LA FLORIDA CF “B” 3-3 CEM GUINARDÒ
10:00 BENJAMÍ “B” – BARCELONA FC “D” 3-1 CEM GUINARDÒ
10:00 BENJAMÍ “C” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “C” 0-6 CEM GUINARDÒ
12:00 AMATEUR “A” – SANTFELIUENC FC “A” 0-0 CEM GUINARDÒ
14:30 INFANTIL “D” – BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL “A”

3-4

 

CEM GUINARDÒ
16:00 CADET “C” – SANTS UE “B” 1-3 CEM GUINARDÒ
18:00 JUVENIL “A” – JOSEP MARIA GENE ASSOC ESP “A” 3-1 CEM GUINARDÒ
20:00 JUVENIL “C” – Pª BARC ANGUERA “A” 0-5 CEM GUINARDÒ
DIUMENGE 25 DE NOVEMBRE (A FORA)
8:45 ALZAMORA CF “A” – INFANTIL “B” 0-3 CEM CAN DRAGO
9:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “J” – ALEVÍ “H” 0-5 CEM CLOT DE LA MEL
9:00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB “B” – FEMENÍ INFANTIL “A” 3-17 ZEM JAUME TUBAU
9:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “A” – ALEVÍ “K” 7-1 MPAL TRINITAT VELLA
13:00 SANTVICENTI CLUB FUTBOL “A” – ALEVÍ “A” 7-2 MPAL DE SANT VICENÇ DE MONTALT
14:45 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “C” – CADET “E” 1-2 CEM ARISTIDES MAILLOL
17:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “C” – BENJAMÍ “I” 3-1 CEM LA BASCULA F11
17:00 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 0-2 MPAL CAN GIBERT
17:00 SITGES UE “B” – AMATEUR “B” 0-1 MPAL D’AIGUADOLÇ