• Futbol
DISSABTE 24 DE MARÇ
08:30 ALEVÍ “J” – Pª BARC ANGUERA “H”  4-6 CEM GUINARDÓ
08:30 BENJAMÍ “E” – CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” SUSP CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B”  7-0 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” – SANTS UE “B”  4-2 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “G” – CATALONIA UB “D”  4-2 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “H” – CARMELO CD “A” SUSP CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “E” – Pª BARC ANGUERA “D” SUSP CEM GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ JUV / CADET “B” – BASE MARC BARTRA CF “B” SUSP CEM GUINARDÓ
16:15 CADET “A” – SANTS UE “A” SUSP CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” SUSP CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – SANTVICENTI CLUB FUTBOL “A” SUSP CEM GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – SARRIA CP “A”  3-1 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “E” – MONTAÑESA CF “D”  1-5 PETIT MARTINENC
12:00 PREBENJAMÍ “D” – MONTAÑESA CF “C”  1-0 PETIT MARTINENC
GENOVA  –  CARTAGENA  (ESCOLETA)  5-6 CAMP CENTENARI
TELEGRAF  –  SANT QUINTI  (ESCOLETA)  5-3 CAMP CENTENARI
DISSABTE 24 DE MARÇ   (A FORA)
08:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – INFANTIL “B”  1-1 CEM JÚPITER
09:00 LA SALLE BONANOVA CE “D” – ALEVÍ “K”  5-1 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
10:00 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “D” – INFANTIL “F”  4-3 COL·LEGI SANT IGNASI
10:00 MERCAT NOU MAGORIA SE “B” – ALEVÍ “F”  3-3 MPAL DE L’ENERGIA
10:00 RACING SARRIA CF “A” – INFANTIL “C”  2-0 UB ESPORTS
10:15 Pª BARC BARCINO CE “D” – BENJAMÍ “F”  2-6 MPAL MENORCA
10:30 SANT GABRIELCD “B” – PREBENJAMÍ “C”  5-1 PAVELLÓ ZEM LA MINA
11:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C” – BENJAMÍ “D”  5-6 CEM CLOT DE LA MEL
12:15 SINGUERLIN CF “A” – PREBENJAMÍ “B” SUSP CEM CAN ZAM (2)
13:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” – INFANTIL “A”  0-3 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
14:00 SANTA SUSANNA ASSOC ESP “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” SUSP MPAL DE SANTA SUSANNA
15:30 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “A” – CADET “D” SUSP MPAL L’ÀLIGA
16:00 PRADENC FC “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” SUSP MPAL DE PRATS DE LLUÇANES
17:45 Pª BARC BARCINO CE “A” – JUVENIL “B”  0-0 MPAL MENORCA
DIUMENGE 25 DE MARÇ
08:30 ALEVÍ “E” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C”  3-2 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – FUNDACIO P CE JUPITER “A”  4-1 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D”  3-5 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – TRINIDAD CD “A”  1-3 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – SARRIA CP “A”  0-2 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – MONTAÑESA CF “B”  3-1 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D”  3-0 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – SARRIA CP “A”  2-1 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 25 DE MARÇ (A FORA)
10:30 LLOREDA CF “D” – PREBENJAMÍ “F”  11-0 MPAL LLOREDA
10:45 CARMELO CD “A” – BENJAMÍ “H”   9-4 MPAL CARMEL
11:15 BUFALA CF “B” – ALEVÍ “I”   1-8 ZEM BUFALÀ
13:00 BADALONA CF “B” – ALEVÍ “A”   3-1 MPAL DE MONTIGALÀ
17:00 LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF “B” – AMATEUR “A”   0-2 MPAL DE GARDENY