• Futbol
DISSABTE 24 DE FEBRER
08:30 BENJAMÍ “C” – SARRIA CP “B” 0-4 CEM GUINARDÓ
08:30 BENJAMÍ “F” – SANT ANDREU UE “I” 7-0 CEM GUINARDÓ
09:30 ALEVÍ “F” – SISTRELLS CF “E” 5-2 CEM GUINARDÓ
09:30 ALEVÍ “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 5-4 CEM GUINARDÓ
10:45 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – SINGUERLIN CF “A” 3-6 CEM GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “C” – HORTA UAT “B” 6-2 CEM GUINARDÓ
12:00 INFANTIL “C” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
13:30 CADET “C” – EUROPA CE “C” 2-1 CEM GUINARDÓ
15:00 FEMENÍ JUV / CADET “B” – LEVANTE LAS PLANAS FC “A”

0-13

susp

CEM GUINARDÓ
16:30 VETERANS – BADALONA CF 3-4 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “C” – GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “A” 6-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – ATLETIC PRAT DELTA CF “A” 4-1 CEM GUINARDÓ
11:30 PREBENJAMÍ “E” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “D” 1-8 PETIT MARTINENC
12:45 PREBENJAMÍ “D” – SANTS UE “B” 0-3 PETIT MARTINENC
10:00 SANT QUINTÍ  –  TELEGRAF  (ESCOLETA) 6-6 CAMP CENTENARI
11:00 CARTAGENA  –  GENOVA  ( ESCOLETA) 4-3 CAMP CENTENARI
DISSABTE 24 DE FEBRER (A FORA)
09:00 SANT ANDREU UE “F” – BENJAMÍ “G” 2-0 MPAL DEL CENTENARI-AISS
09:00 HORTA UAT “C” – PREBENJAMÍ “F” 4-1 MPAL HORTA
09:00 APA POBLE SEC CE “A” – ALEVÍ “D” 3-6 MPAL LA SATÀLIA
10:30 TURO PEIRA CCD “A” – BENJAMÍ “D” 2-2 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
10:30 PRAT AE “B” – INFANTIL “B” 1-1 CEM SAGNIER
11:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “C” – INFANTIL “F” 2-2 CEM LA GUINEUETA
11:45 ALZAMORA CF “B” – PREBENJAMÍ “C” 7-3 CEM CAN DRAGO
12:00 LA SALLE BONANOVA CE “C” – CADET “D” 1-3 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
12:00 PARC UD “A” – ALEVÍ “J” 12-3 CEM FORT-PIENC
12:15 Pª BARC ANGUERA “C” – JUVENIL “B” 0-5 INEF BARCELONA
14:00 HORTA UAT “A” – INFANTIL “D” 3-0 MPAL HORTA
14:00 BADALONA CF “A” – INFANTIL “A” 0-1 ESTADI MPAL DE BADALONA
16:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 3-5 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
DIUMENGE 25 DE FEBRER
08:30 ALEVÍ “K” – Pª BARC BARCINO CE “E” 0-8 CEM GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “E” – Pª BARC CINC COPES “B” 3-1 CEM GUINARDÓ
09:45 BENJAMÍ “A” – SANT ANDREU UE “B” 3-2 CEM GUINARDÓ
09:45 BENJAMÍ “H” – IMPERIO CF “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “I” – IMPERIO CF “B” 3-3 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – VALLVIDRERA SENGLARS CF “A” 0-1 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “C” 13-0 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – SARRIA CP “B” 4-0 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” – CORNELLA UD “C” 1-2 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
11:00 PREBENJAMÍ “B” – PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “A” 3-1 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 25 DE FEBRER (A FORA)
09:00 PENYA BARC COLLBLANC SANTS AE “A” – BENJAMÍ “B” 2-1 CEM ARISTIDES MAILLOL
10:00 UNIFICACION LLEFIA CF “G” – ALEVÍ “G” 0-18 MPAL LLEFIÀ
10:00 SISTRELLS CF “A” – ALEVÍ “B” 2-9 ZEM CAN CABANYES
12:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 3-5 CEM LA GUINEUETA
12:00 SAN CRISTOBAL CP “A” – AMATEUR “A”  1-1 MPAL CA N’ANGLADA
13:40 SINGUERLIN CF “B” – BENJAMÍ “E”  0-1 CEM CAN ZAM (2)