• Futbol
DISSABTE 23 DE MARÇ
8:45 FEMENÍ INFANTIL “A” – CASTELLAR UNIÓ ESPORTIVA “B” susp    CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A”  3-2    CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “C” – RACING SARRIA CF “A”  4-1    CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “F” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “I”  6-0    CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “H” – ESCOLA FUTBOL PONT MARINA “A”  3-7    CEM GUINARDÓ
12:00 PREBENJAMÍ “A” – SANT ANDREU UE “A”  5-0    CEM GUINARDÓ
13:30 CADET “E” – NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “B”  1-5    CEM GUINARDÓ
15:15 INFANTIL “G” – LES CORTS DE BARCELONA C E “A”  0-3    CEM GUINARDÓ
16:45 INFANTIL “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B”  6-1    CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “B” – DON BOSCO CF “A”  7-0    CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT “A”  9-0    CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “F” – E E GUINEUETA CF “B”  5-2 PETIT MARTINENC
11:00 SANT QUINTI  –  CARTAGENA  (Escoleta)  7-5 CAMP CENTENARI
12:00 GENOVA  –  TELEGRAF  (Escoleta)  4-4 CAMP CENTENARI
DISSABTE 23 DE MARÇ (A FORA)
9:00 TECNOFUTBOL CF “A” – PREBENJAMÍ “B”  3-3    CLUB MEILAND
9:45 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “B” – INFANTIL “C”  1-7    COL·LEGI SANT IGNASI
10:15 FUNDACIO P CE JUPITER “D” – BENJAMÍ “G”  5-5    CEM JÚPITER
11:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C” – BENJAMÍ “C”  2-5    MPAL CAN ARANYÓ
12:00 MOLLET UECF “C” – ALEVÍ “B”  3-4    MPAL GERMANS GONZALVO
12:10 Pª BARC ANGUERA “D” – ALEVÍ “D”  5-5    ESCOLA INDUSTRIAL
13:00 SANT ANDREU UE “C” – CADET “C”  3-3    MPAL NARCÍS SALA
13:15 CANYELLESCE “A” – PREBENJAMÍ “C”  7-2    MPAL CANYELLES
13:40 MONTAÑESA CF “D” – BENJAMÍ “H”  9-0    MPAL NOU BARRIS
13:45 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “B” – ALEVÍ “I”  4-6    MPAL PROVENÇANA
15:30 MASNOU AT “A” – FEMENÍ INFANTIL “B”  3-1    MPAL D’OCATA
16:00 UNIFICACIÓN CFSTAPERPETUA “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 12-1    MPAL CENTRE PACO NAVARRO
19:00 UNIFICACION LLEFIACF “B” – JUVENIL “C”  2-1    MPAL LLEFIÀ
DIUMENGE 24 DE MARÇ
8:30 ALEVÍ “A” – VILASSAR MARUE “A”  1-5    CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “E” – APA POBLE SEC CE “B” 0-20    CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “K” – SANTS UE “G”  2-2    CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “B”  3-0    CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – CHACARITA CF “A”  0-2    CEM GUINARDÓ
14:15 FEMENÍ JUVENIL “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A”  0-3    CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – ESPANYOL RCD “B”  3-1    CEM GUINARDÓ
18:00 INFANTIL “E” – HOSPITALENSE ATC “A”  1-0    CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A”  1-1    CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – SANTS UE “B”  0-3 PETIT MARTINENC
11:30 BENJAMÍ “I” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “C”  6-1 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 24 DE MARÇ (A FORA)
9:15 SANTA EULALIA CF “A” – BENJAMÍ “B”  8-4    MPAL SANTA EULÀLIA
10:15 UNIFICACION BELLVITGE UD “B” – INFANTIL “D”  1-2    MPAL LA FEIXA LLARGA
10:30 SANT ANDREU UE “C” – PREBENJAMÍ “E”  8-1    MPAL DEL CENTENARI-AISS
12:00 PARC UD “A” – ALEVÍ “J”  4-3    CEM FORT-PIENC
12:00 ASCÓ FC “A” – AMATEUR “A”  4-1 CAMP D’ESPORTS MPAL D’ASCÓ
12:00 Pª BARC BARCINO CE “B” – ALEVÍ “E”  9-1    MPAL MENORCA
12:00 SISTRELLS CF “C” – INFANTIL “F”  5-1    ZEM CAN CABANYES
14:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “D” – CADET “D”  0-1    MPAL DE L’HOSPITALET
14:45 SARRIA CP “E” – ALEVÍ “G”  5-5    CEM CAN CARALLEU
18:00 DAMM CF “C” – JUVENIL “A”  3-1    MPAL HORTA
20:00 DAMM CF “B” – CADET “A”  0-2    MPAL HORTA