• Futbol
DISSABTE 23 DE GENER
08:45 INFANTIL “F” – Pª BARC ANGUERA “A”  0-6 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “B” – SANT ANDREU “F” 3-0 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “D” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “A” 2-8 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “A” – BADALONA “C”  7-2 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “C” – LA SALUT PERE GOL AE “A” 5-6 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “C” – SANT GABRIEL “C” 4-1 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “E” – POMAR “C” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “H” – POMAR “E” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – AMICS I VET ELS PALLARESOS AE “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
16:00 VETERANS “A” – ARRABAL CALAF GRAMANET “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “B” – SISTRELLS “B” 9-3 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – SISTRELLS “A” 1-5 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “D” – SANTA EULALIA “B” 4-5 PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “C” – FUNDACIO P JUPITER “C” PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 23 DE GENER (A FORA)
09:00 STOITCHKOV BARCELONA “C” – INFANTIL “C”  2-2 MPAL NOU TAXONERA
09:15 CAN BUXERES “A” – PREBENJAMÍ “B” 1-0 MPAL CAN BUXERAS
09:30 ALZAMORA “C” – ALEVÍ “E” 0-9 COMPLEX ESP CAN DRAGO
10:00 SARRIA CP “B” – PREBENJAMÍ “E” 16-1 MPAL CAN CARALLEU
10:00 SANTA SUSANNA ASSOC ESP “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” 2-2 MPAL SANTA SUSANNA
10:30 SANT GABRIEL “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 4-2 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
10:45 BADALONA “C” – BENJAMÍ “D” 7-1 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
11:00 RACING VALLBONA ” A” – BENJAMÍ “F” 7-1 MPAL RACING VALLBONA
12:15 SANTFELIUENC “B” – BENJAMÍ “B” MPAL LES GRASSES
13:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” – BENJAMÍ “G” 1-1 COMPLEX ESP CAN DRAGO
14:30 ESCUELA F BONAIRE “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 6-1 BONAIRE
16:00 ANDORRA “A” – AMATEUR “A” 2-1 CAMPS DE LA BORDA MATEU
16:00 LA SALUT PERE GOL AE “A” – INFANTIL “D” 5-0 MPAL PERE GOL
DIUEMNGE 24 DE GENER
08:30 ALEVÍ “F” – PUJADAS “B” 5-3 MPAL GUINARDÓ
08:45 ALEVÍ “I” – POMAR “C” 2-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “G” – Pª BARC CINC COPES “E” 2-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “A” – BARCELONA “D” 1-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – PREMIA CLUB ESPORTIU “A” 0-5 MPAL GUINARDÓ
14:15 CADET “C” – LA SALUT PERE GOL AE “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “E” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – HOSPITALENSE ATC “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
DIUEMNGE 24 DE GENER (A FORA)
10:15 CATALONIA UB “C” – CADET “D”  1-5 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “I” – ALEVÍ “J” 7-4 MPAL CLOT DE LA MEL
11:30 SANTS “A” – INFANTIL “A” 3-0 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
12:00 CATALONIA UB “D” – ALEVÍ “K” 1-2 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
12:00 CELTIC “A” – JUVENIL “C” 6-4 MPAL ANDRADE SANT MARTI
16:00 APA POBLE SEC “A” – CADET “A” 2-5 MPAL LA SATALIA
16:00 FEMENI MANU LANZAROTE – AMATEUR FEMENÍ “A” 7-0 MPAL SANT LLORENÇ DE TERRASSA
16:30 SANT ANDREU “B” – INFANTIL “B” 2-1 MPAL NARCIS SALA