• Futbol
DISSABTE 23 DE FEBRER
9:00 FEMENÍ INFANTIL “B” – SANT POL AT “A” 2-4 CEM GUINARDÓ
9:00 FEMENÍ ALEVÍ “A” – VILASSAR MARUE “A” 0-1 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “H” – MONTAÑESA CF “E” 4-5 CEM GUINARDÓ
10:45 BENJAMÍ “G” – LLOREDA CF “D” 1-4 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “E” – CATALONIA UB “B” 1-6 CEM GUINARDÓ
12:00 BENJAMÍ “B” – FUND UNIO ESP CORNELLA “D” 3-3 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “F” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” 3-4 CEM GUINARDÓ
15:00 CADET “D” – Pª BARC ANGUERA “C” 2-1 CEM GUINARDÓ
16:45 INFANTIL “C” – UNIFICACION BELLVITGE UD “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “A” – CAN VIDALET CF “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – PRADENCFC “A” 7-0 CEM GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ  “F”  –  P.BARC BARCINO  “G”  (Amistòs) 1-5 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “C” – TURO PEIRA CCD “A” 3-5 PETIT MARTINENC
12:00 PREBENJAMÍ “B” – SANTS UE “A” 2-9 PETIT MARTINENC
TELEGRAF  –  GENOVA  (Escoleta) 5-3 CAMP CENTENARI
CARTAGENA  –  SANT QUINTI  (Escoleta) 5-5 CAMP CENTENARI
DISSABTE 23 DE FEBRER (A FORA)
8:45 IMPERIO CF “B” – ALEVÍ “F” 1-5 CEM CAN ZAM (1)
9:00 SANT GABRIELCD “C” – ALEVÍ “B” 1-4 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
9:00 SANT ANDREU UE “G” – ALEVÍ “J” 7-2 MPAL DEL CENTENARI-AISS
10:15 SARRIA CP “C” – BENJAMÍ “D” 5-1 CEM CAN CARALLEU
10:30 FUNDACIO PE EUROPA “B” – BENJAMÍ “A” 3-2 MPAL L’ÀLIGA
10:30 CATALONIA UB “B” – INFANTIL “B” 1-2 CEM MUNDET (1)
11:15 SANT MARTI-CONDAL FC “A” – PREBENJAMÍ “D” 4-1 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
12:15 PUBILLA CASAS CE “B” – BENJAMÍ “E” 8-0 MPAL PUBILLA CASAS
12:30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” – INFANTIL “G” 2-9 CEM LA GUINEUETA
13:15 SARRIA CP “A” – ALEVÍ “C” 5-4 CEM CAN CARALLEU
16:00 SISTRELLS CF “A” – INFANTIL “A” 1-5 ZEM CAN CABANYES
16:45 FUND TERRASSA F C 1906 “B” – FEMENÍ JUVENIL “A” 0-3 MPAL BONAIRE
17:15 SANT GABRIELCD “E” – CADET “E” 3-2 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
18:30 UNIFICACION LLEFIACF “A” – JUVENIL “A” 1-0 MPAL LLEFIÀ
DIUMENGE 24 DE FEBRER
10:00 ALEVÍ “I” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “B” 5-1 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – TECNOFUTBOL CF “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “A” – CARDEDEU FC “A” 4-6 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “D” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” 2-3 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “G” – SANT GABRIELCD “G” 0-5 CEM GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “H” – PARC UD “B” 5-1 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – COLLEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA “B” 8-3 CEM GUINARDÓ
16:00 JUVENIL “C” – NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” 4-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – FONTSANTA-FATJO CD “C” 2-2 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “E” – Pª BARC ANGUERA “B” 0-8 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 24 DE FEBRER (A FORA)
8:45 Pª BARC CINC COPES “C” – ALEVÍ “K” 11-0 CEM FORT-PIENC
10:00 SANTA EULALIA CF “B” – BENJAMÍ “I” 2-6 MPAL SANTA EULÀLIA
11:00 SARRIA CP “B” – JUVENIL “B” 1-0 CEM CAN CARALLEU
11:30 FONTSANTA-FATJO CD “D” – FEMENÍ INFANTIL “A” 0-10 MPAL FONTSANTA-FATJÓ
12:00 SANT GENIS-PENITENTES CD “A” – AMATEUR “B” 2-2 MPAL SANT GENÍS
12:00 PREMIER BARCELONA “A” – PREBENJAMÍ “A” 0-2 MPAL TEIXONERA
13:15 POBLE NOU AT “C” – INFANTIL “E” 0-9 MPAL PARC CATALANA
16:00 ATLETIC LA PALMA A E “A” – CADET “B” 1-3 MPAL LA SATÀLIA