• Futbol
DISSABTE 22 D’OCTUBRE
08:45 INFANTIL “C” – ALZAMORA CF “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 INFANTIL “B” – SARRIA CP “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “H” – MERCAT NOU MAGORIA SE “C” 6-1 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “J” – FUNDACIO PE EUROPA “C” 3-3 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “E” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” 1-7 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “F” – PUJADAS CD “C” 3-1 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “D” – UNIFICACION LLEFIACF “B” 2-3 MPAL GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – LLERONA CE “A” 1-8 MPAL GUINARDÓ
16:15 FEMENÍ JUV / CADET “A” – LLERONA CE “A” 4-0 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “D” – PARC UD “A” 7-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – Pª BARC CINC COPES “B” 3-8 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “D” 3-5 PETIT MARTINENC
10:00 EUROPA –  ASIA  (ESCOLA) Aj. CAMP CENTENARI
11:00 AFRICA – AMÈRICA (ESCOLA) Aj. CAMP CENTENARI
DISSABTE 22 D’OCTUBRE (A FORA)
08:30 TECNOFUTBOL CF “C” – ALEVÍ “C” 5-3 MEILAND-COLLEGI ST JOAN B
08:45 IMPERIO CF “C” – ALEVÍ “F” 0-7 MPAL CAN ZAM-1
08:45 SANT MARTI-CONDAL FC “E” – ALEVÍ “I” 0-22 MPAL SANT MARTI PROVENÇALS
09:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “H” – ALEVÍ “K” 4-2 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
09:30 SANTBOIA FC “B” – ALEVÍ “E” 4-5 MPAL JOAN BAPTISTA MILA
10:00 FUNDACIO PE EUROPA “C” – BENJAMÍ “C” 6-3 MPAL L’ALIGA
12:00 BADALONA CF “D” – ALEVÍ “B” 5-7 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
12:00 ESPLUGUENC FA “A” – FEMENÍ CAD / INF “A” 1-8 MPAL SALT DE PI
12:15 SITGES UE “A” – BENJAMÍ “A” 3-2 MPAL AIGUADOLÇ
12:15 PUBILLA CASAS CE “B” – BENJAMÍ “H” 2-2 MPAL PUBILLA CASAS
13:00 ESCUELA CF PERFORMANCE “A” – PREBENJAMÍ “B” 7-1 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
13:15 FUNDACIO P CE JUPITER “C” – PREBENJAMÍ “F” 8-0 MPAL JUPITER
14:00 VACARISSES “A” – FEMENÍ ALV/BENJ “B” 1-10 MPAL. VACARISSES
14:00 SANTA EULALIA CF “D” – BENJAMÍ “G” 4-2 MPAL STAEULALIA L’HOSPITALET
14:00 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” – INFANTIL “E” 1-3 IME ARISTIDES MAILLOL
16:00 LLERONA CE “B” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 1-1 INST PARROQUIALS LLERONA
16:00 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B” – CADET “C” 0-5 MPAL NOU TAXONERA
16:30 BADALONA CF “A” – VETERANS “A” Aj. POMAR CD
DIUMENGE 23 D’OCTUBRE
08:30 ALEVÍ “G” – Pª BARC BARCINO CE “E” 3-4 MPAL GUINARDÓ
08:30 BENJAMÍ “D” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA CE “A” 4-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “A” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – PUJADAS CD “A” 8-0 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – MOLLET UECF “A” 1-4 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “D” – DIAGONAL CLUB ESPORTIU “B” 19-0 MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” 0-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – VALLDOREIX FC “B” 7-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – LEVANTE LAS PLANAS FC “B” 2-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 23 D’OCTUBRE (A FORA)
09:45 MONTAÑESA CF “A” – PREBENJAMÍ “A” 4-1 MPAL NOU BARRIS
10:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “A” – INFANTIL “F” 7-3 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
11:15 FUND U E CORNELLA “A” – FEMENÍ ALV / BENJAMÍ “A” 2-0 MPAL DE CORNELLA
12:00 THAU CE “A” – JUVENIL “A” 2-12 PISTES UNIVERSITARIES UB
12:15 CARMELO CD “A” – AMATEUR “B” 2-4 MPAL CARMELO
12:15 SANT GABRIELCD “C” – INFANTIL “A” 1-0 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
16:00 MONTAÑESA CF “A” – CADET “A” 2-2 MPAL NOU BARRIS

 


Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà.