• Futbol
DISSABTE 22 DE DESEMBRE
8:45 BENJAMÍ “E” – SANT MARTI-CONDAL FC “B”  1-7 CEM GUINARDÓ
8:45 FEMENÍ INFANTIL “A” – SEAGULL BDN CE “B”  3-2 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “C” – ESCOLA F GAVA C “B”  3-4 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “F” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “F”  7-1 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “E” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C”  2-5 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “K” – PUJADAS CD “C”  6-2 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “D” – Pª BARC ANGUERA “E”  10-0 CEM GUINARDÓ
15:00 CADET “E” – LLOREDA CF “C”  7-0 CEM GUINARDÓ
16:45 INFANTIL “A” – ESCOLA F GAVA C “B”  2-0 CEM GUINARDÓ
18:15 INFANTIL “B” – Pª BARC ANGUERA “B”  4-1 CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – SANTS UE “A”  0-2 CEM GUINARDÓ
11:00 PREBENJAMÍ “B” – BUFALA CF “A”  2-2 PETIT MARTINENC
12:30 PREBENJAMÍ “D” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B”  0-6 PETIT MARTINENC
GENOVA  –  CARTAGENA  ( Escoleta)  5-7 CAMP CENTENARI
SANT QUINTÍ  –  TELEGRAF  (Escoleta)  4-3 CAMP CENTENARI
DISSABTE 22 DE DESEMBRE (A FORA)
9:00 POMAR CD “A” – PREBENJAMÍ “C”  0-1 MPAL POMAR
9:00 BUFALA CF “B” – PREBENJAMÍ “F”  3-3 ZEM BUFALÀ
9:30 LA SALUT PERE GOL AE “B” – ALEVÍ “J”  7-3 MPAL PERE GOL
10:15 SANT GABRIELCD “C” – FEMENÍ ALEVÍ “A”  5-2 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
10:15 VALLDOREIX FC “A” – INFANTIL “C”  0-5 MPAL DE VALLVIDRERA
12:00 Pª BARC CINC COPES “B” – ALEVÍ “D”  5-5 CEM FORT-PIENC
12:00 Pª BARC CINC COPES “A” – BENJAMÍ “C”  2-1 CEM FORT-PIENC
12:30 BUFALA CF “A” – ALEVÍ “G”  6-1 ZEM BUFALÀ
12:30 ESCOLA PIA SARRIÀ SE “B” – INFANTIL “G” Ajornat ESCOLA PIA DE SARRIÀ
12:45 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” – CADET “A”  0-1 CEM CLOT DE LA MEL
12:45 SANTS UE “C” – BENJAMÍ “H”  7-0 CEM LA BASCULA F11
13:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” – BENJAMÍ “B”  1-1 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
13:30 SEAGULL BDN CE “C” – FEMENÍ INFANTIL “B”  0-2 MPAL DE MONTIGALÀ
14:30 BUFALA CF “C” – CADET “D”  2-1 ZEM BUFALÀ
14:30 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” – INFANTIL “E”  0-5 MPAL SANT GENÍS
14:40 SANT ANDREU UE “C” – ALEVÍ “B”  1-4 MPAL NARCÍS SALA
18:00 POBLE NOU AT “A” – CADET “C”  0-3 CEM MARESME
DIUMENGE 23 DE DESEMBRE
8:30 ALEVÍ “A” – CIRERA UD “A”  4-4 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “H” – SANT ANDREU UE “K”  10-1 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – ESPANYOL RCD “B”  1-7 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – Pª BARC CINC COPES “B”  0-3 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – HORTA UAT “A”  0-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – LA FLORIDA CF “A”  7-1 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – SANTS UE “C”  1-0 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – HORTA UAT “B”  2-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – PALAUTORDERA CF “A”  0-2 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 23 DE DESEMBRE (A FORA)
10:00 UNIFICACION LLEFIACF “E” – BENJAMÍ “I”  5-3 MPAL LLEFIÀ
10:15 Pª BARC CINC COPES “E” – BENJAMÍ “F”  4-5 MPAL PARC CATALANA
10:15 SANTA EULALIA CF “D” – ALEVÍ “I”  2-7 MPAL SANTA EULÀLIA
12:00 ALMEDA CD “A” – AMATEUR “B”  1-0 MPAL ALMEDA
16:00 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” Ajornat MPAL LA FEIXA LLARGA
16:30 LLOREDA CF “A” – JUVENIL “C”  1-4 MPAL LLOREDA
18:00 MONTAÑESA CF “A” – JUVENIL “A”  5-0 MPAL NOU BARRIS