• Futbol
DISSABTE 21 D’OCTUBRE
10:00 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – UNIF CFSTAPERPETUA “A” 3-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “B” – TECNOFUTBOL CF “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “I” – RACING SARRIA CF “C” 2-7 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “J” – IMPERIO CF “C” 7-4 MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “C” – FUNDACIO PE EUROPA “A” 5-2 MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “G” – SANT ANDREU UE “G” 8-1 MPAL GUINARDÓ
14:30 BENJAMÍ “G” – CANYELLESCE “C” 4-0 MPAL GUINARDÓ
14:30 BENJAMÍ “E” – POBLE SEC ASS FUTBOL “A” 3-3 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – ESCOLA F GAVA C “B” 0-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “D” – Pª BARC ANGUERA “C” 1-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – APA POBLE SEC CE “B” 4-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “B” – PARC UD “A” 1-4 PETIT MARTINENC
11:15 PREBENJAMÍ “F” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” 0-7 PETIT MARTINENC
DISSABTE 21 D’OCTUBRE (A FORA)
08:30 CATALONIA UB “E” – ALEVÍ “H” 3-4 ESCOLA INDUSTRIAL
09:00 UNIFICACION LLEFIACF “D” – BENJAMÍ “F” 5-3 MPAL LLEFIA
09:00 EUROPA CE “A” – PREBENJAMÍ “A” 2-1 MPAL L’ALIGA
09:30 PREMIER BARCELONA “C” – ALEVÍ “E” 1-6 MPAL CANYELLES (BARCELONA)
10:35 SANTS UE “C” – CADET “B” 1-10 MPAL IBERIA
10:45 BUFALA CF “D” – ALEVÍ “K” 2-4 MPAL BUFALA
11:00 SISTRELLS CF “C” – BENJAMÍ “H” 18-0 ZONA ESP CAN CABANYES
11:15 Pª BARC BARCINO CE “C” – PREBENJAMÍ “E” 11-1 MPAL SANT MARTI PROVENÇALS
11:20 Pª BARC ANGUERA “A” – BENJAMÍ “A” 1-3 ESCOLA INDUSTRIAL
11:30 STOITCHKOV BARCELONA CF “B” – JUVENIL “C” 0-4 MPAL NOU TAXONERA
12:00 DAMM CF “B” – CADET “A” 3-1 MPAL HORTA
12:30 BARCELONA FC “D” – ALEVÍ “A” 7-0 CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
12:30 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” – ALEVÍ “D” 6-2 MPAL FEIXA LLARGA
13:30 Pª BARC ANGUERA “B” – PREBENJAMÍ “D” 5-0 ESCOLA INDUSTRIAL
14:00 LEVANTE LAS PLANAS FC “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 16-0 MPAL LES PLANES SANT JOAN DESPI
14:30 BARCELONETA CF “A” – BENJAMÍ “C” 2-7 MPAL BARCELONETA
DIUMENGE 22 D’OCTUBRE
10:00 BENJAMÍ “B” – FUNDACIO PE EUROPA “B” 1-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – SANT MARTI-CONDAL FC “A” 6-3 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – RACING VALLBONA CF “A” 0-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – LA SALLE BONANOVA CE “C” 6-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “B” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” 0-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 INFANTIL “C” – PREMIER BARCELONA “A” 0-5 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – DAMM CF “C” 0-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “C” – FUND CE JUPITER “B” 0-4 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 22 D’OCTUBRE (A FORA)
09:30 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 0-6 MPAL JUPITER
12:00 ESCOLA F SANT FELIU GUIXOLS “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 1-1 MPAL JOSEP SUÑER I ARXER
13:30 LLOREDA CF “A” – CADET “C” 3-1 MPAL LLOREDA
14:30 EUROPA CE “B” – INFANTIL “D” 3-1 MPAL NOU SARDENYA
14:30 MONTAÑESA CF “E” – ALEVÍ “F” 1-1 MPAL NOU BARRIS
15:00 BARCELONETA CF “A” – INFANTIL “E” 1-3 MPAL BARCELONETA
17:30 MOLINOS UD “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 4-2 MPAL VISTA ALEGRE-MOLINS
17:30 TORTOSA CD “A” – AMATEUR “A” 0-5 ESTADI MPAL JOSEP OTERO