• Futbol
DISSABTE 20 D’OCTUBRE
8:00 ALEVÍ “J” – SANT ANDREU UE “G” 1-6 CEM GUINARDÓ
8:00 BENJAMÍ “A” – FUNDACIO PE EUROPA “B” 1-3 CEM GUINARDÓ
9:15 FEMENÍ INFANTIL “A” – FONTSANTA-FATJO CD “D” 18-1 CEM GUINARDÓ
9:15 FEMENÍ ALEVÍ “A” – CIRERA UD “A” 4-2 CEM GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “B” – SANT GABRIELCD “C” 4-4 CEM GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “K” – Pª BARC CINC COPES “C” 0-9 CEM GUINARDÓ
12:00 INFANTIL “G” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” 2-0 CEM GUINARDÓ
13:30 CADET “B” – ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
15:15 INFANTIL “A” – SISTRELLS CF “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
16:45 INFANTIL “B” – CATALONIA UB “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “E” – SANT GABRIELCD “E” 5-0 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – SARRIA CP “B” 2-0 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “A” 5-3 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” – SANT MARTI-CONDAL FC “A” 0-3 PETIT MARTINENC
11:30 BENJAMÍ “I” – SANTA EULALIA CF “B” 2-3 PETIT MARTINENC
DISSABTE 20 D’OCTUBRE (A FORA)
8:30 CATALONIA UB “B” – ALEVÍ “E” 4-4 ESCOLA INDUSTRIAL
9:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” – ALEVÍ “D” 4-4 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
9:00 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “B” – ALEVÍ “I” 1-4 CEM BON PASTOR
9:30 SANTS UE “A” – PREBENJAMÍ “B” 2-3 CEM LA BASCULA F7
10:00 LLOREDA CF “D” – BENJAMÍ “G” 5-3 MPAL LLOREDA
10:15 TURO PEIRA CCD “A” – PREBENJAMÍ “C” 7-1 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
11:00 COLLEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA “B” – INFANTIL “D” 1-3 COL·LEGI SAGRAT COR SARRIÀ
12:00 PARC UD “B” – BENJAMÍ “H” 3-2 CEM FORT-PIENC
12:00 CARDEDEU FC “A” – ALEVÍ “A” 2-5 CAMP D’ESPORTS MPAL DE CARDEDEU
13:15 CAN VIDALET CF “A” – CADET “A” 1-5 CAMP D’ESPORTS MPAL EL MOLI
13:40 Pª BARC ANGUERA “B” – PREBENJAMÍ “E” 12-0 ESCOLA INDUSTRIAL
13:45 Pª BARC ANGUERA “C” – CADET “D” 1-2 INEF BARCELONA
14:00 SANT POL AT “A” – FEMENÍ INFANTIL “B” 6-6 MPAL SOT DEL BAGUENY
16:00 PRADENCFC “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 1-6 MPAL DE PRATS DE LLUÇANES
17:30 DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” – CADET “C” 1-3 UB ESPORTS
20:00 FONTSANTA-FATJO CD “C” – AMATEUR FEMENÍ “B” 1-2 MPAL FONTSANTA-FATJÓ
DIUMENGE 21 D’OCTUBRE
8:30 ALEVÍ “C” – SARRIA CP “A” 2-5 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “F” – IMPERIO CF “B” 10-5 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – SARRIA CP “C” 5-1 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “E” – PUBILLA CASAS CE “B” 0-14 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – GRANOLLERS EC “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – POBLE NOU AT “C” 12-0 CEM GUINARDÓ
16:00 JUVENIL “A” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – FUND TERRASSA F C 1906 “B” 4-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR “B” – APA POBLE SEC CE “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 21 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 SANT GABRIELCD “G” – ALEVÍ “G” 5-3 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
10:15 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” – INFANTIL “C” 1-0 MPAL LA FEIXA LLARGA
10:15 TECNOFUTBOL CF “A” – BENJAMÍ “C” 6-2 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
11:30 FUND UNIO ESPORTIVA CORNELLA “D” – BENJAMÍ “B” 2-4 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
12:45 MONTAÑESA CF “E” – ALEVÍ “H” 0-7 MPAL NOU BARRIS
14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “A” – JUVENIL “C” 2-2 MPAL L’ÀLIGA
14:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – INFANTIL “F” 0-2

MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET