• Futbol
DISSABTE 20 DE GENER
08:30 ALEVÌ “G” – ALZAMORA CF “B” 4-1 CEM GUINARDÓ
08:30 ALEVÌ “H” – Pª BARC BARCINO CE “H” 9-0 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÌ “J” – RACING SARRIA CF “B” 1-6 CEM GUINARDÓ
10:00 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” – UNIFICACION BELLVITGE UD “A” 9-0 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÌ “B” – BADALONA CF “C” 5-2 CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “G” – SINGUERLIN CF “D” 1-7 CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “B” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “C” 1-3 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – BADALONA CF “D” 2-0 CEM GUINARDÓ
16:00 VETERANS – HORTA U AT 3-3 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – FIGUERES UE “B” 1-0 CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “A” – SANT GABRIELCD “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
11:30 PREBENJAMÍ “F” – UNIFICACION LLEFIACF “D” 1-13 PETIT MARTINENC
13:00 PREBENJAMÍ “A” – MONTAÑESA CF “A” 6-2 PETIT MARTINENC
17:30 SANT QUINTÌ  –  TELEGRAF     ( ESCOLETA) 8-6 CAMP CENTENARI
18:30 CARTAGENA  –  GENOVA   (ESCOLETA) 3-1 CAMP CENTENARI
DISSABTE 20 DE GENER (A FORA)
08:30 TECNOFUTBOL CF “C” – BENJAMÍ “C” 1-7 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
09:00 ESCOLA EBRAFA “A” – PREBENJAMÍ “B” 9-3 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
10:00 LLOREDA CF “C” – BENJAMÍ “F” 2-4 MPAL LLOREDA
10:00 TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” – ALEVÌ “E” 2-10 CEM BESÒS-TRAJANA
10:15 HORTA UAT “A” – BENJAMÍ “A” 1-3 MPAL HORTA
10:30 SANT ANDREU UE “D” – PREBENJAMÍ “D” 2-1 MPAL DEL CENTENARI-AISS
11:00 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “A” – INFANTIL “E” 1-6 CEM FORT-PIENC
11:00 DON BOSCO CF “A” – CADET “B” 2-5 ESCOLA INDUSTRIAL
12:15 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “C” – ALEVÌ “I” 5-1 CEM ARISTIDES MAILLOL
13:30 BADALONA CF “E” – ALEVÌ “K” 17-0 MPAL DE MONTIGALÀ
13:30 CATALONIA UB “H” – ALEVÌ “F” 5-2 CEM MUNDET (2)
13:45 SINGUERLIN CF “C” – PREBENJAMÍ “E” 12-1 CEM CAN ZAM (2)
13:45 BADALONA CF “B” – CADET “C” 6-1 ESTADI MPAL DE BADALONA
18:00 VALLDOREIX FC “B” – JUVENIL “C” 1-3 MPAL DE VALLVIDRERA
18:15 Pª BARC CINC COPES “A” – INFANTIL “C” 4-2 CEM FORT-PIENC
18:00 DINAMIC BATLLO ESP “A” – AMATEUR “B” 2-0 MPAL DE L’ENERGIA
DIUMENGE 21 DE GENER
08:30 ALEVÍ “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “D” 2-6 CEM GUINARDÓ
08:30 BENJAMÍ “E” – LA SALUT PERE GOL AE “C” 0-1 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – BARCELONA FC “D” 3-8 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 0-8 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – SANTS UE “A” 0-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “B” 1-2 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “D” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” 0-0 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOCESP “A” 7-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – BUFALA CF “A” 4-1 CEM GUINARDÓ
09:30 PREBENJAMÍ “C” – SINGUERLIN CF “B” 2-4 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 21 DE GENER (A FORA)
08:45 SANT JORDI CLUB ESPORTIU “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 6-3 MPAL MENORCA
09:00 SANT ANDREU UE “E” – ALEVÍ “C” 3-0 MPALNARCIS SALA
10:20 VILASSAR MARUE “A” – INFANTIL “A” 1-2 MPAL XEVI RAMON
17:00 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 4-1 MPAL CAN GIBERT
18:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “C” – ALEVÍ “A” 6-4 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT