• Futbol
DISSABTE 2 DE NOVEMBRE
8:30 ALEVÍ “G” YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “B” 1-4 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “J” SANT IGNASI CE “B” 2-6 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “B” VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” 8-1 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “D” SANTS UE “B” 5-3 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “B” PREMIER BARCELONA “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “D” SANT ANDREU UE “D” 1-2 CEM GUINARDÓ
12:15 FEMENÍ INFANTIL “B” SEAGULL BDN CE “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
12:15 FEMENÍ ALEVÍ “A” PLANADEU FEMENI CF “A” 0-6 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” VILASSAR MARUE “C” 0-0 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “F” SARRIA CP “D” 3-4 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” IMPERIO CF “B” 13-0 CEM GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUVENIL “B” MOLINS DE REI CF “A” 0-4 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” ALZAMORA CF “A” 4-1 CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “F” LA FLORIDA CF “A” 6-2 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “E” VILA OLIMPICA CLUB ESP “C” 1-6 PETIT MARTINENC
11:45 PREBENJAMÍ “C” POBLE NOU AT “A” 1-11 PETIT MARTINENC
13:00 PREBENJAMÍ “A” VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” 6-3 PETIT MARTINENC
DISSABTE 2 DE NOVEMBRE (A FORA)
9:30 E E GUINEUETA CF “A” ALEVÍ “H” 11-0 CEM LA GUINEUETA
10:15 Pª BARC CINC COPES “A” PREBENJAMÍ “B” 6-1 MPAL PARC CATALANA
10:30 ALZAMORA CF “C” BENJAMÍ “E” 0-5 CAMP DE FUTBOL CEM CAN DRAGO
10:45 BUFALA CF “C” INFANTIL “G” 6-2 CAMP DE FUTBOL ZEM BUFALÀ
11:30 PUJADAS CD “A” BENJAMÍ “C” 4-2 CAMP DE FUTBOL CEM MARESME
DIUMENGE 3 DE NOVEMBRE
8:15 INFANTIL “E” SANT IGNASI CE “B” 5-0 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “C” CASTELLDEFELS UE “B” 4-1 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “I” SISTRELLS CF “B” 0-5 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” MARTORELL CF “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “B” SANTA EULALIA CF “A” 3-2 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “A” ESPANYOL RCD “B” 2-1 CEM GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUVENIL “A” EUROPA CE “B” 4-6 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” SANT QUIRZE VALLES FC “A” 4-0 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “I” L’HOSPITALET CE “G” 1-10 PETIT MARTINENC
10:00 BENJAMÍ “H” MONTAÑESA CF “C” 2-11 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 3 DE NOVEMBRE (A FORA)
10:00 PREMIER BARCELONA “B” BENJAMÍ “A” 4-4 MPAL VALL D’HEBRON
10:00 FUND E ATLETIC VILAFRANCA “A” FEMENÍ INFANTIL “A” 4-1 ZEM DE VILAFRANCA DEL PENEDÈS
10:15 Pª BARC CINC COPES “C” PREBENJAMÍ “D” 9-2 MPAL PARC CATALANA
10:30 LLOREDA CF “C” BENJAMÍ “G” 1-4 MPAL LLOREDA
11:00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB “D” ALEVÍ “A” 6-3 ESTADI ZEM DE VIC
11:15 SANTA EULALIA CF “A” INFANTIL “C” 1-0 MPAL SANTA EULÀLIA
12:15 VILA OLIMPICA CLUB ESP “B” JUVENIL “B” 0-1 CEM CLOT DE LA MEL
12:30 TECNOFUTBOL CF “B” ALEVÍ “E” 0-2 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
13:30 PREMIER BARCELONA “A” INFANTIL “A” 2-1 MPAL VALL D’HEBRON
14:00 FUND UNIO ESP CORNELLA “B” FEMENÍ ALEVÍ “B” 11-0 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
16:30 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” CADET “C” 1-2 CEM LA BASCULA F11
17:00 MONTAÑESA CF “A” AMATEUR FEMENÍ “B” 2-2 MPAL NOU BARRIS
18:00 POBLE SEC U E “A” AMATEUR “B” 2-3 MPAL LA SATÀLIA
19:45 CONGRÉS CLUB ESP “B” CADET “E” 2-1 CEM CAN DRAGO
20:00 HORTA UAT “A” JUVENIL “A” 3-0 MPAL HORTA