• Futbol
DISSABTE 2 DE FEBRER
9:00 ALEVÍ “B” – DAMM, C.F. “C” 2-2 CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “D” – ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
10:15 FEMENÍ INFANTIL “A” – ALZAMORA, C.F. “A” 6-2 CEM GUINARDÓ
10:30 FEMENÍ ALEVÍ “A” – SEAGULL   BDN, C.E. “B” 6-1 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “H” – HOSPITALENSE, AT.C. “A” 0-9 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “G” – MONTAÑESA, C.F. “C” 2-5 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” – ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “F” – ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. “B” 8-0 CEM GUINARDÓ
16:30 JUVENIL “C” – CATALONIA, U.B. “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “B” – SARRIA, C.P. “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “D” – Pª BARC. CINC COPES “A” 0-1 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “E” – SINGUERLIN, C.F. “B” 0-6 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 0-2 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “B” – SARRIA, C.P. “A” 1-4 PETIT MARTINENC
12:45 BENJAMÍ “D” – TURO PEIRA, C.C.D. “A” 2-5 PETIT MARTINENC
GENOVA  –  TELEGRAF  (Escoleta) 2-0 CAMP CENTENARI
CARTAGENA  –  SANT QUINTÍ  (Escoleta) 11-10 CAMP CENTENARI
DISSABTE 2 DE FEBRER (A FORA)
8:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – ALEVÍ “A” 2-1 MPAL. NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET
9:00 EUROPA, C.E. “C” – ALEVÍ “E” 6-2 MPAL. L’ÀLIGA
9:15 CAN BUXERES, F.C. “B” – ALEVÍ “I” 6-1 MPAL. CAN BUXERES
10:00 SANT MARTI-CONDAL, F.C. “A” – BENJAMÍ “I” 13-0 MPAL. SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
10:15 HORTA, U.AT. “A” – BENJAMÍ “A” 3-0 MPAL. HORTA
10:15 FUNDACIO P. CE. JUPITER “F” – BENJAMÍ “E” 4-2 CEM JÚPITER
11:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F “B” –   BENJAMÍ “F” 2-12 CEM LA GUINEUETA
11:00 FUND UNIO ESPORTIVA CORNELLA “E” –   PREBENJAMÍ “F” 5-2 MPAL. DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
12:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. “A” – INFANTIL “C” 0-5 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
12:30 SANTS, U.E. “F” – ALEVÍ “J” 0-3 MPAL. IBERIA
13:00 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. “A” –   INFANTIL “E” 2-4 CEM CAN ZAM (1)
13:00 Pª BARC. CINC COPES “A” – PREBENJAMÍ “A” 1-13 MPAL. PARC CATALANA
17:00 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “A” – JUVENIL “B” 3-0 COL·LEGI SANT IGNASI
15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “B” – ALEVÍ “F” 1-2 MPAL. TRINITAT VELLA
DIUMENGE 3 DE FEBRER
8:30 ALEVÍ “K” – SANT ANDREU, U.E. “H” 3-6 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “B” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A” 3-4 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “H” – Pª BARC. BARCINO, CE “G” 5-1 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “G” 2-4 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – SANTA EULALIA, C.F. “A” 0-3 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – FUNDACIO P. CE. JUPITER “E” 4-1 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “A” – SANT ILDEFONS, U.E. “A” 0-0 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – L’HOSPITALET, CENTRE ESPORTS “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 3 DE FEBRER (A FORA)
10:00 CABRERA, U.E. “A” – FEMENÍ INFANTIL “B” 2-7 MPAL. DE CABRERA DE MAR
10:15 ALZAMORA, C.F. “B” –   BENJAMÍ “C” 1-13 CEM CAN DRAGO
11:15 Pª BARC. ANGUERA “A” – ALEVÍ “C” 4-3 ESCOLA INDUSTRIAL
12:00 E E GUINEUETA C.F “A” –   AMATEUR FEMENÍ “A” 0-3 CEM LA GUINEUETA
12:00 SAN CRISTOBAL, C.P. “A” – AMATEUR “A” 3-3 MPAL. CA N’ANGLADA
14:00 APA POBLE SEC, CE. “B” – CADET “E” 3-0 MPAL. LA SATÀLIA
15:15 FONTSANTA-FATJO, C.D. “C” – FEMENÍ JUVENIL “A” 3-1 MPAL. FONTSANTA-FATJÓ
15:40 PARC, U.D. “A” – INFANTIL “G” 0-2 CEM FORT-PIENC
16:15 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU “A” – INFANTIL “A” 2-1 ZEM CAN RULL (1)
17:00 NAMA SPORTS CLUB “A” – CADET “C” ajornat MPAL. TEIXONERA